Rendvédelem teljes újra gondolása.

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
431
937
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
Az ötlet azért valósult meg mivel, már én is látom a szerveren történő dolgokat.

Gondolok itt a csekk árára: egy neonért meg egy lámpáért, az ember kap nyolcvan ezer dolláros csekket.
Az emberek meg csodálkoznak, hogy el vannak szállva az árak, itt az egyik oka, hogy el vannak szállva az árak.
Tegyük fel egy ötös szintű játékos kap egy nagyobb csekket, el is megy a kedve az egész játéktól.
Személy szerint nincs tapasztalatom az LV-n történő rendvédelmes dolgokról, mivel nem voltam még itt rendvédelmis.

A másik észre vételem: Azok a játékosok kiszűrése akik direkt "kiszúrnak" a másikkal.
Az egyik nap történt egy olyan, hogy volt egy kis lövöldözés, tök normálisan RP-ztem a rendvédelmisekkel. Személy szerint @Guba -val azt hiszem.
OOC-n is normális voltam, illetve IC-n is, le is enyhítették a jailemet. Viszont a mai nap folyamán is IC jailbe kerültem, normális is voltam, erre ma megkaptam a 300 perces maximum jailt. (Amivel alapjáraton nincs is gond, mivel nem fogok hisztizni, hiszen ez továbbra is egy játék.)
De azon vagyok felháborodva, hogy vannak olyan emberek akik már úgy néznek az illegálosokra, hogy: "Húha ez csúnya rossz illegálos, adjuk rá a maximum jailt, illetve csekket."
Személyem szerint én örülnék neki, hogyha akció lenne a szerveren, nem azon menne állandóan a probléma, hogy valaki darál, vagy satöbbi.
Ha meg egy idő után kihal az illegál, akkor meg csodálkozva van, hogy basszus már nincs akció.

Csak azokat az embereket, vagy az ilyen rossz akarókat kéne kiszűrni és nem is lenne probléma, azért szemmel láthatóan lehet látni azt, hogy ki, hogy áll hozzá az illegálos emberekhez.
Plussz valamelyik nap történt egy olyan is, hogy én elvileg sokat darálok... és már ment is az írogatás a volt frakció leaderemnek, hogy már sok lesz a dara meg satöbbi. (Én ezért is léptem ki a frakcióból, mivel meguntam az állandó baszogatást)

Valamit sűrgösen tenni kéne a dolog ellen, mert ez a szerver életére is rossz hatással van szerintem, illetve a játékosok kedvét veszi el.
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
644
817
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia.

LV mellett aktívan játszok V4-en.

Ott IAGSZN (Járműre szerelt illegális alkatrész - neon) és IAGSZF (Járműre szerelt illegális alkatrész - színes fényszóró) 34800 és 66300$-os határérték között mozog. Ha az LV-n lévő rendvédelmek hajlandóak lennének a változtatásra, akkor meglehet, hogy egy jobban működő, rendszer kilehetne hozni az egészből egy jól működő rendszert.

Remélem az ötlet megvalósulásra kerül, mert, hogy egy stoptábla miatt is egy 70 ezer dolláros csekk, kicsit nagyon drága.

sok sikert,
rajna
 

Wildbattya

Újonc
2024. 03. 04.
22
24
LV karakter
Mino Miya
Szia! Figyelj az hogy egy nap folyamán 2x kapok csekket ugyan azok az indokok miatt. De mivel 2 különböző rendvédelmi tag adta ki, elsőnek kaptam 89.000 dollárnyi csekket, másodjára már 119.000 dollárnyit kaptam. Most akkor ez mégis hogy van? Mert ahogy észre vettem össze vissza adják a csekkeket, illetve a csekkben lévő összegeket.
 

VortLeex

Barangoló
2019. 03. 09.
82
70
18
Szombathely
V4 karakter
Dakota Toti
LV karakter
Milagros Covarrubias
V2 karakter
-
Szia! Teljesen egyetértek veled, ami jelenleg folyik a szerveren, saját véleményem szerint elég botrányos. Rendvédelem 80%-a arra játszik, és azt tartja figyelmében hogy hogyan tudnak kicseszni a másikkal. Szerintem ez így egyáltalán nem működik.
Szánalmasnak tartom azt is, hogy teljesen mindegy hogyan kommunikálok, intézem az ic ügyet a rendvédelemmel, mindenképp a legnagyobb jailt osszák. Mai nap történt, 0-90 percig kaphattam volna jailt, miért is adnának kevesebbet ha leszopathatják az embert. Hozzáteszem azt is, ha mi egyszer darálunk, nem tudják adminügy nélkül elintézni, valami okot mindig keresnek rá.
Nagyon ráférne az újradolgozást, szerintem eléggé bomlasztják a közösséget.
Természetesen szubjektív vélemény, eddig egyetlen normális ügyem volt a rendvédelemmel.
Akkor normálisan elfogadtuk, hogy animba lőttek minket, Guba, és társa pedig korrekten kezelték a helyzetet, csökkentették a jail időtartamát.
 

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
222
709
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Pár napja történt az hogy bevittek mivel az autómon volt körözés (Rendőrgyilkosság/IFB). Montgomeryben az utcán kezdték meg a kihallgatásomat, átkutatták a teljes ruházatomat és a csomagtartót ezzel eddig nincsen gond. A gond ott kezdődött hogy bevittek kihallgatásra egy közel másfél órás RP volt az egész, semmivel nem tudtak megfogni abszolút semmiféle bizonyíték nem volt amivel a vádakat alá lehetett volna támasztani. Eddig ha ilyesmi volt akkor az összes ingatlanomat és járművemet átkutatták, most csak azt az egyet amivel voltam. Nemrég ha ilyen volt teljesen jogosan rám szálltak és követtek mindenhova amíg "meg nem botlok", de nem csuktak le úgy hogy "JÓVA ELÉG LESZ" és mert ő úgy gondolja, bizonyíték hiányában lecsuk 5 órára és 200k bírság. IRL lehet hogy ezt meg lehet tenni de annak is következményei vannak ha kiderül viszont ez egy játék. Kritikán aluli az hogy ilyen szinten visszaélnek és ahelyett hogy egy hosszabb RP szálat vinnének mindent azonnal lezárnak még így bizonyíték nélkül is. Egy darab fegyvert nem találtak nálam mindenre azt gondolták hogy "kamu, kamu kamu", persze hogy kamu.. szerintetek majd magam ellen beszélek? Nem tudták elfogadni hogy nincs mivel megfogni és semmi más nincs csak egy vád amit semmiféle bizonyítékkal nem tudnak alátámasztani. Így hát 5 órát vettek el az életemből amit nagyon izgalmasan végig afkolhattam a börtönbe csak azért nem nem képesek veszíteni. Ez a sztori az LVMPD-vel történt, Vigil azt mondta sajnos ezzel nem tud mit csinálni nyissak feljelentést (ITT), de ez véleményem szerint akkor sem maradhat. Főleg úgy hogy közel sem tettenérés volt hanem a két történés közt eltelt 2 nap. Ötlet kiegészítésnek írnám hogy bármi ami nem tettenéréses elkapás ott a rendvédelemnek kötelessége legyen mutatni valamiféle bizonyítékot mint IRL is, mert ez a hasra csapós elveszek 5 órát a másik játékidejéből (meg hát életéből mert addig nem igazán tudsz semmi mást játszani vagy csinálni) katasztrofális. Főleg ha hozzátesszük azt ha te rendes RP vel bosszút állsz és lelövöd (neki csak 15 percet kell ülni) akkor egyből admin meg 2 órás ügyintézés hogy "Miért?" "Hogyan?" "Bizonyíték?".

Ha valakit érdekelne a sztori (neveket direkt hagyom benne) :
Part 1: https://armin.kim/seepaste/6dBn
Part 2 : https://armin.kim/seepaste/kW8i
Ezt külön kiemelném, nehogy egy sorral több RP is kelljen írni igaz Zachary?
[2024-04-03 23:29:51] [Output] : Zachary Brooks <O: Húzza fel a felsőjét, tegyen maga körül egy 360 fokos fordulatot!
[2024-04-03 23:30:08] [Input] : me kérdően néz, még sose történt vele ilyen.
[2024-04-03 23:30:08] [Output] : *** Dixie Johns kérdően néz, még sose történt vele ilyen.
[2024-04-03 23:30:30] [Input] : me felhúzza a felsőjét és fordul egy teljes kört.
[2024-04-03 23:30:30] [Output] : *** Dixie Johns felhúzza a felsőjét és fordul egy teljes kört.
[2024-04-03 23:30:37] [Input] : handsup
[2024-04-03 23:30:43] [Output] : *Látok fegyvert? ((Zachary Brooks))
[2024-04-03 23:30:46] [Output] : Zachary Brooks <O: Forduljon az egységeknek háttal, kezdjen el a hangom irányába hátrálni, ameddig azt enm mondom, hogy STOP!
[2024-04-03 23:30:51] [Input] : do Mi minősül fegyvernek?
[2024-04-03 23:30:51] [Output] : *Mi minősül fegyvernek? ((Dixie Johns))
[2024-04-03 23:31:10] [Input] : co
[2024-04-03 23:31:12] [Output] : [23:31] Zachary Brooks: (( Normális választ adj. ))
 
Utoljára szerkesztve:

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
431
937
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
Pár napja történt az hogy bevittek mivel az autómon volt körözés (Rendőrgyilkosság/IFB). Montgomeryben az utcán kezdték meg a kihallgatásomat, átkutatták a teljes ruházatomat és a csomagtartót ezzel eddig nincsen gond. A gond ott kezdődött hogy bevittek kihallgatásra egy közel másfél órás RP volt az egész, semmivel nem tudtak megfogni abszolút semmiféle bizonyíték nem volt amivel a vádakat alá lehetett volna támasztani. Eddig ha ilyesmi volt akkor az összes ingatlanomat és járművemet átkutatták, most csak azt az egyet amivel voltam. Nemrég ha ilyen volt teljesen jogosan rám szálltak és követtek mindenhova amíg "meg nem botlok", de nem csuktak le úgy hogy "JÓVA ELÉG LESZ" és mert ő úgy gondolja, bizonyíték hiányában lecsuk 5 órára és 200k bírság. IRL lehet hogy ezt meg lehet tenni de annak is következményei vannak ha kiderül viszont ez egy játék. Kritikán aluli az hogy ilyen szinten visszaélnek és ahelyett hogy egy hosszabb RP szálat vinnének mindent azonnal lezárnak még így bizonyíték nélkül is. Egy darab fegyvert nem találtak nálam mindenre azt gondolták hogy "kamu, kamu kamu", persze hogy kamu.. szerintetek majd magam ellen beszélek? Nem tudták elfogadni hogy nincs mivel megfogni és semmi más nincs csak egy vád amit semmiféle bizonyítékkal nem tudnak alátámasztani. Így hát 5 órát vettek el az életemből amit nagyon izgalmasan végig afkolhattam a börtönbe csak azért nem nem képesek veszíteni. Ez a sztori az LVMPD-vel történt, Vigil azt mondta sajnos ezzel nem tud mit csinálni nyissak feljelentést (ITT), de ez véleményem szerint akkor sem maradhat. Főleg úgy hogy közel sem tettenérés volt hanem a két történés közt eltelt 2 nap. Ötlet kiegészítésnek írnám hogy bármi ami nem tettenéréses elkapás ott a rendvédelemnek kötelessége legyen mutatni valamiféle bizonyítékot mint IRL is, mert ez a hasra csapós elveszek 5 órát a másik játékidejéből (meg hát életéből mert addig nem igazán tudsz semmi mást játszani vagy csinálni) katasztrofális. Főleg ha hozzátesszük azt ha te rendes RP vel bosszút állsz és lelövöd (neki csak 15 percet kell ülni) akkor egyből admin meg 2 órás ügyintézés hogy "Miért?" "Hogyan?" "Bizonyíték?".

Ha valakit érdekelne a sztori (neveket direkt hagyom benne) :
Part 1: https://armin.kim/seepaste/6dBn
Part 2 : https://armin.kim/seepaste/kW8i
Ezt külön kiemelném, nehogy egy sorral több RP is kelljen írni igaz Zachary?
[2024-04-03 23:29:51] [Output] : Zachary Brooks <O: Húzza fel a felsőjét, tegyen maga körül egy 360 fokos fordulatot!
[2024-04-03 23:30:08] [Input] : me kérdően néz, még sose történt vele ilyen.
[2024-04-03 23:30:08] [Output] : *** Dixie Johns kérdően néz, még sose történt vele ilyen.
[2024-04-03 23:30:30] [Input] : me felhúzza a felsőjét és fordul egy teljes kört.
[2024-04-03 23:30:30] [Output] : *** Dixie Johns felhúzza a felsőjét és fordul egy teljes kört.
[2024-04-03 23:30:37] [Input] : handsup
[2024-04-03 23:30:43] [Output] : *Látok fegyvert? ((Zachary Brooks))
[2024-04-03 23:30:46] [Output] : Zachary Brooks <O: Forduljon az egységeknek háttal, kezdjen el a hangom irányába hátrálni, ameddig azt enm mondom, hogy STOP!
[2024-04-03 23:30:51] [Input] : do Mi minősül fegyvernek?
[2024-04-03 23:30:51] [Output] : *Mi minősül fegyvernek? ((Dixie Johns))
[2024-04-03 23:31:10] [Input] : co
[2024-04-03 23:31:12] [Output] : [23:31] Zachary Brooks: (( Normális választ adj. ))
Valamiér sosem tudott veszíteni a rendvédelem itt.
Sajnálatos módon, az illegálnak ülnie kell 300perceket, de a rendvédelemnek csak 15percet, és kész.
De mégis valamiért jobb kicseszni a másikkal. (Tisztelet a kivételnek)
 

Wildbattya

Újonc
2024. 03. 04.
22
24
LV karakter
Mino Miya
Nem tudták elfogadni hogy nincs mivel megfogni és semmi más nincs csak egy vád amit semmiféle bizonyítékkal nem tudnak alátámasztani. Így hát 5 órát vettek el az életemből amit nagyon izgalmasan végig afkolhattam a börtönbe csak azért nem nem képesek veszíteni.
Ehhez annyit tennék hozzá, múlt nap kiraboltunk egy embert, vissza akartam menni megnézni a kocsi csomiát. Vissza térésemkor már másik rablók voltak ott, egy rendőr név szerint Naomi Westmis oda ment lelőtte az összes rablót rám is lőtt, lelőttem őt 5 percre rá getel vissza az admin. Közölték velem, hogy Naomi Westmis hívta az admint, hogy miért kellett darálni mikor ő csak eventezik, kérdezem én lelőtt 4 embert én viszont lelőttem őt és egyből admin lett hívva, de ő "eventezik"
 
  • Tetszik
Reactions: Dixie

MarcYk

😎
Támogató
2019. 01. 11.
537
1 223
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Megneveztetek legalább kettő személyt aki PD-s, innentől nem hinném, hogy ez nagy ötlet lenne. - Plusz ott van még a te általad beküldött logok is, nem tudom, hogy miért kellene bármit logokkal alátámasztani, de alapvetően nem értem.

Továbbá más frakciótagnak a véleményét írom ide, amivel személyem szerint teljesen egyet értek. A probléma, ha jól átolvastam az volt minden alkalomnál, hogy eltérő ticket mennyiséget kaptok. Szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy a PENAL CODE ami szerint eljár az összes rendvédelmi frakció tag a szerveren, tartalmaz több olyan pontot, amelyben egy bizonyos határTÓL egy bizonyos határIG (TÓL - IG) szab ki büntetést. Ez mint mindig is volt, rá van bízva az adott rendőrre, hogy mennyit oszt ki. Legtöbb esetben a szerepjátékozó stílusától függően osztjuk ki ezeket a mennyiségeket(IC).

Alapvetően a topic olvasásom szerint egy neon illetve egy színezett izzó büntetésének mértéke miatt indult. A dolgokhoz képest ott tartunk, hogy logokat küldötök be, meg nevén nevezitek az embert, nem ötletek topicba illő. Az eredeti ötletre reflektálva, a szerver hatalmasat inflálódott az elmúlt kilenc hónapban, ezzel a büntető törvénykönyvnek is tartania kell a lépést.

Szintén akkor elismételve saját szavaimat,
További szép napot, és kellemes játékidőt kívánok mindenkinek a szerveren!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
431
937
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
a topic továbbra is ötlet jellegű, majd keresek egy fórum moderátort, hogy törölje azokat a hozzászólásokat, akik átmentek személyeskedésbe.

felesleges baszogatni a másikat, ennyi.
azért született meg, hogy legyen valami kezdve, én azokat neveztem meg akik normálisak voltak. nem pedig azokat akik pl valami "rosszat" csináltak.
chill.
 
  • Tetszik
Reactions: Bolcsi és MarcYk

weloveyoudagi

Barangoló
2023. 06. 12.
138
639
Madarász
V4 karakter
joey.pisani
LV karakter
tencutius.christian
Helló,
Ha az LV-n lévő rendvédelmek hajlandóak lennének a változtatásra, akkor meglehet, hogy egy jobban működő, rendszer kilehetne hozni az egészből egy jól működő rendszert.
volt már topic bizonyos dolgok újragondolásra, a topic kimondottan a jail időre tért ki, ahol az LVMPD főleadere, Jhnny kijelentette, hogy...

Hali,

Kezdeném ott, amiért létrejött a topic, azaz az IC jail idő csökkentése. Szerintem is ráférne a Penal Code-ra egy kis frissítés, amit közösen megbeszélünk illegál-legál leaderekkel, mert a szerveren együtt játszunk, és nem egymás ellen. Erre szerintem az ünnepek után sor is kerül, továbbá észrevettem, hogy sokan a terrorizmus váddal jöttök, lesz szólva az MPD tagjainak, hogy ATM rablásra, és társaikra ne adjanak terrorizmust, mert nonszensz.

@asmoky által felhozott ötlet az, hogy az illegál F3-al rendelkező személyek kevesebb jail időt kapjanak, ahhoz annyit fűznék hozzá, hogy megvalósítható, ha normálisan meg tudjuk beszélni.

Szerintem nincs mit beszélni ezek után arról, hogy a rendvédelem nem hajlandó a változásra.
 

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
222
709
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Megneveztetek legalább kettő személyt aki PD-s, innentől nem hinném, hogy ez nagy ötlet lenne. - Plusz ott van még a te általad beküldött logok is, nem tudom, hogy miért kellene bármit logokkal alátámasztani, de alapvetően nem értem.
A topic témája meg az hogy
"Azok a játékosok kiszűrése akik direkt "kiszúrnak" a másikkal."
Ezután volt leirva a történet hogy egyszer nagyobb nagyobb börtönt kapott egyszer pedig kevesebbet (mind a kettőször tettenérés volt). Az én helyzetem ami a nettó kibaszás volt hogy mindenféle utána járás nélkül 5 órára tettek be mert ők úgy gondolták és az egész sztorit másoltam be hogy mely személyek csinálták. Ennél szájbarágósabban és érthetőbben nem lehet leirni a dolgot, szóval marad az hogy szándékosan nem akarod megerteni vagy szimplán nem érdekel.
 
  • Imádom
Reactions: Wildbattya

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
431
937
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
Helló,

volt már topic bizonyos dolgok újragondolásra, a topic kimondottan a jail időre tért ki, ahol az LVMPD főleadere, Jhnny kijelentette, hogy...



Szerintem nincs mit beszélni ezek után arról, hogy a rendvédelem nem hajlandó a változásra.
Inkább az emberek hozzá állásával van a baj, továbbra is.
 
  • Imádom
Reactions: Wildbattya

ZsombiiLV

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2020. 01. 12.
820
3 475
18
V4 karakter
Johnson Vito
LV karakter
stewart_manolo
Pár napja történt az hogy bevittek mivel az autómon volt körözés (Rendőrgyilkosság/IFB). Montgomeryben az utcán kezdték meg a kihallgatásomat, átkutatták a teljes ruházatomat és a csomagtartót ezzel eddig nincsen gond. A gond ott kezdődött hogy bevittek kihallgatásra egy közel másfél órás RP volt az egész, semmivel nem tudtak megfogni abszolút semmiféle bizonyíték nem volt amivel a vádakat alá lehetett volna támasztani. Eddig ha ilyesmi volt akkor az összes ingatlanomat és járművemet átkutatták, most csak azt az egyet amivel voltam. Nemrég ha ilyen volt teljesen jogosan rám szálltak és követtek mindenhova amíg "meg nem botlok", de nem csuktak le úgy hogy "JÓVA ELÉG LESZ" és mert ő úgy gondolja, bizonyíték hiányában lecsuk 5 órára és 200k bírság. IRL lehet hogy ezt meg lehet tenni de annak is következményei vannak ha kiderül viszont ez egy játék. Kritikán aluli az hogy ilyen szinten visszaélnek és ahelyett hogy egy hosszabb RP szálat vinnének mindent azonnal lezárnak még így bizonyíték nélkül is. Egy darab fegyvert nem találtak nálam mindenre azt gondolták hogy "kamu, kamu kamu", persze hogy kamu.. szerintetek majd magam ellen beszélek? Nem tudták elfogadni hogy nincs mivel megfogni és semmi más nincs csak egy vád amit semmiféle bizonyítékkal nem tudnak alátámasztani. Így hát 5 órát vettek el az életemből amit nagyon izgalmasan végig afkolhattam a börtönbe csak azért nem nem képesek veszíteni. Ez a sztori az LVMPD-vel történt, Vigil azt mondta sajnos ezzel nem tud mit csinálni nyissak feljelentést (ITT), de ez véleményem szerint akkor sem maradhat. Főleg úgy hogy közel sem tettenérés volt hanem a két történés közt eltelt 2 nap. Ötlet kiegészítésnek írnám hogy bármi ami nem tettenéréses elkapás ott a rendvédelemnek kötelessége legyen mutatni valamiféle bizonyítékot mint IRL is, mert ez a hasra csapós elveszek 5 órát a másik játékidejéből (meg hát életéből mert addig nem igazán tudsz semmi mást játszani vagy csinálni) katasztrofális. Főleg ha hozzátesszük azt ha te rendes RP vel bosszút állsz és lelövöd (neki csak 15 percet kell ülni) akkor egyből admin meg 2 órás ügyintézés hogy "Miért?" "Hogyan?" "Bizonyíték?".

Csak, hogy tiszta legyen a szituáció.

Megkéseltetek egy személyt, aki bejelentést tett ellenetek. Ebben a szituációban feltételes körözést kell aktiválnunk az érintett személy ellen. Amennyiben felkutatásra kerültek a tettesek, és semmi illegális tárgyat nem birtokolnak, abban az esetben a kiadott körözés semmissé válik, szabadon távozhattok.

A te esetedben egy elég nagy lövöldözést generáltatok az intézkedés alatt, több Officert is meggyilkoltatok. A bizonyítékok teljesen egyértelműek, több békefenntartó is végignézte az esetet. Ha a való életet veszed alapul, minden Officer testkamerával és a szolgálati járművek is több kamerával rendelkeznek.

Amennyiben nem vagy tisztában az amerikai rendvédelem eljárásaival, az ottani intézkedések menetével bővítsd a tudásod mielőtt teljesen alaptalanul próbálsz bemocskolni bárkit is.
 

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
222
709
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Csak, hogy tiszta legyen a szituáció.

Megkéseltetek egy személyt, aki bejelentést tett ellenetek. Ebben a szituációban feltételes körözést kell aktiválnunk az érintett személy ellen. Amennyiben felkutatásra kerültek a tettesek, és semmi illegális tárgyat nem birtokolnak, abban az esetben a kiadott körözés semmissé válik, szabadon távozhattok.

A te esetedben egy elég nagy lövöldözést generáltatok az intézkedés alatt, több Officert is meggyilkoltatok. A bizonyítékok teljesen egyértelműek, több békefenntartó is végignézte az esetet. Ha a való életet veszed alapul, minden Officer testkamerával és a szolgálati járművek is több kamerával rendelkeznek.

Amennyiben nem vagy tisztában az amerikai rendvédelem eljárásaival, az ottani intézkedések menetével bővítsd a tudásod mielőtt teljesen alaptalanul próbálsz bemocskolni bárkit is.
Hogy tiszta legyen a dolog számodra és ezt a kihallgatáson is elmondtam kell a bizonyíték, illetve az hogy más ruhában voltam más felszereléssel, de ezt titeket mindig hidegen hagy. Ha van testkamera akkor azt a bizonyítékot kell bemutatni a bíróságon, hiába látta rendőr... ennyivel nincs elintézve a dolog KIVÉVE ha tettenérés történik. Amikor elkaptatok abszolút semmi nem volt nálam. A bizonyítékokat azóta is várom leginkább azokat a testkamerás videókat ugyanis Vigil elmondta hogy muszáj rendes videónak lenni ellenkező esetben nem lehet RPzni!
 
  • Imádom
Reactions: Wildbattya

Jose

Újonc
2022. 11. 24.
54
371
25
Novi Sad, Serbia.
V4 karakter
🚫
LV karakter
Filip Armstrong 🇺🇸
V2 karakter
🚫
Igazából nem sok tapasztalatom van a rendvédelemmel szemben 2x voltam elfogva még a szerver kezdeténél magán taxiztam bejelentés nélkül amire már nem emlékszem mennyit kaptam, illetve a napokban volt egy esettünk a sheriffekkel amit nem igazán tudtam elfogadni az esett az volt, hogy megálltunk rpzni Fort Carson közelében illetve pont csináltam képet két frakció társamnak a Fort Carson táblánál amire oda jöttek a civilek és beszólogatni kezdtek (sheriffek szemtanúk és "fültanúi" voltak az elejétől kezdve az esetnek) a civilektől nem tudtunk megszabadulni ezért egy szócsata indult el, amire a civil barátaink kiszálltak fegyverrel mi ekkor nem csináltunk semmit a sheriffek egyszerűen ellepték az egész területet és lekapcsoltak őket ami eddig okés is lenne de bennünket is megmotoztak mivel illegális frakció vagyunk (nem mindig de pont akkor volt nálunk pisztoly) és úgy, hogy simán rpzni mentünk oda az egészet egy civil banda generálta mi szívtuk meg 180 perc és 200k bírsággal, szerintem néha nincs korrektség egy-egy ügyben. Nyilván minek volt nálunk fegyver és társai de még mindig azt gondolom, hogyha a civilek nem jöttek volna oda gengszterkedni akkor engem sem kellet volna megmotozni "rosszkor voltam rossz helyen" ez tény de ha mi nem csináltunk semmit nem értem mire fel kellet ez a motozás 🤷‍♂️
 
  • Tetszik
Reactions: Vince.

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
644
817
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
A témát lezárom és elrakom. Nem kell ide a feszültségkeltő kommentek, ha majd megtanultok normálisan vélekedni egy adott témáról, akkor nyissátok újra.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 622
5 197
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
V2 karakter
Bruno Seanetti
A topicot utolsó eséllyel visszanyitom.

Amennyiben nem sikerül normálisan írogatni a témával kapcsolatban, azok a személyeket a moderátorok a fórum szabalyázat szerint szankcionálni fogják. Az eddigi nem ideillö vagy nulla tartalommal rendelkezö hozzászólásokat töröltem. Aki nem ért a téma tartalmához, az inkább ne is írjon semmit vagy azt szépen fogalmazza meg. Valamint ezt a topicot ne két személy használja társalgásra. Erre az esetre ott van a privát üzenet lehetösége.

Remélem világos voltam.
 

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
348
989
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Az IC jaileket kellene teljesen újra gondolni, teljesen nevetséges, hogy kapok egy 2 órás jailt azért, mert a csomagszállítóson kívül pénzt mertem keresni a szerveren, és farmi munkát vállaltam. A hirdetésemre megjutalmaztak 90 ezer mínusszal meg 120 perc jail-el úgy, hogy nem vettem át pénzt senkitől. Tudjátok mit tett hozzá az RPhez? Lóf.....t sem. Egyedül AFK-oltam a cellában IC interakció nélkül, miközben kajálok és videót nézek, 15 percenként meg vissza tabolok, hogy megmozgassam az egeret. Ennek így semmi értelme nincsen. Vagy a régi fegyházat kell visszarakni, vagy csökkenteni a büntetés idejét, mert semmi haszna nincsen annak, hogy 2 órát AFK-oljak, mert ganézni és szalmát szállítani merészeltem.

 

llorinc

Újonc
2023. 07. 18.
55
259
www.youtube.com
V4 karakter
gabriel_cassara
LV karakter
besi_cana
hozzaszolnek, mint volt illegalos hosszu ideig, es jelenleg rendvedelmis. egyreszt egyetertek az otlettel amit felhoztatok, viszont nem ertem azokat az embereket, akik nem tudnak 3 osszefuggo mondatot irni, es szemelyeskednek, utalkoznak. azok inkabb ne irjanak semmit, mert nonszensz amiket irkalnak.
Gondolok itt a csekk árára: egy neonért meg egy lámpáért, az ember kap nyolcvan ezer dolláros csekket.
igazabol itt nem a neon-on van a hangsuly, mert az penal code szerint 20.000$. sokan csinaljak (sokszor jogosan, sokszor jogtalanul, szituaciotol fuggoen), hogy kozlekedesi tablak figyelmenkivul hagyasa (17,5k) melle adnak gondatlan vezetest is (ami lehet akar 40k is). ha szaguldozik esz nelkul, levagja az utat, driftelget, veszelyeztet masokat IC es ugy megy at egy tablan, ne csodalkozzon ha nagy csekket kap… akinek nincs penze ra, menjen normalisan. ne savazzatok, hogy konnyu ezt mondani, mert ha mdc-ben lekerdezem a sajat nevem, nekem is van pontosan 45 priuszom, szoval pontosan tudom hogy milyen mikor 1 nap megbasznak egy 80k-s csekkel (6 milliot buktam eddig csak trafik es piros lampak miatt 10 honap alatt, meg lehet nezni oldalon ( https://agombos.hu/seetools/ )) en is ilyen voltam, megse izeltam ezen, ebbol tanul az ember mert csodbe megy, illetve nagyjabol a rendorok mindig ugyanazokon a spotokon ulnek. sokaknak vezetoi engedely es forgalmi sincs kivaltva, ami semmibe nem tart kivaltani pl.


Azok a játékosok kiszűrése akik direkt "kiszúrnak" a másikkal.
ezt velemenyem szerint sehogy sem lehet kiszurni, max azok akiket megbuntetnek es latjak, hogy 1-1 rendvedelmis mennyire szorszalhasogato. tisztelet a kivetelnek.

Személyem szerint én örülnék neki, hogyha akció lenne a szerveren, nem azon menne állandóan a probléma, hogy valaki darál, vagy satöbbi.
Ha meg egy idő után kihal az illegál, akkor meg csodálkozva van, hogy basszus már nincs akció.
ez meg teljesen nonszensz szerintem. altalaban nem szokott menni a siras, hogy dara van, vagy barmi mas, kiveve ha valaki uldozteti magat 1 nap 5x (bar ez embertol fugg, ha valaki nem akar darara kimenni, sajat dontese hogy kimegy-e erositesre, vagy sem). nyilvan amikor le volt furva a map, akkor megertettem a rendvedelem felhaborodasat, mert en is ideges lettem volna a helyukbe, de jelenleg szerintem balanced a rendvedelem es illegal.

IC jailre pedig annyit mondanek, hogy -35%-ot adhatunk mar az illegalis frakcioban levo tagoknak, ami szerintem teljesen korrekt. viszont kiemelnek egy fontos dolgot. sokan nem azert rabolgatnak, hogy profitos legyen az estejuk, hanem hogy daralni tudjanak. sokszor volt, hogy 1-1 rablot lattam a sajat hazanal, es kint allt vagy 20 auto, meg gt63 mercikkel rabolnak. ha az ilyen embereket max jailre rakjak be, szerintem ok maguk se lepodjenek meg (ha akarjuk, ha nem, nem tudunk kedvezmenyt adni, mivel nincsenek frakcioban). hozzatennem, ezek az emberek sokszor bicskanyitogatoan viselkednek OOC is, ha elkapjuk oket. menjenek akkor illegal frakcioba, ahol egy ATM furasnal van is ertelme daralni, es meg is eri csinalni. aki pedig azert rabolnak, hogy legyen penzuk, azokat se teljesen ertem, mert ha csinalsz 1 farmot, heti 950.000-1.200.000 johet baranybol, es csak 22-24 orankent kell gondozd a farmot, meg 2 naponta szalmat vinni. + ha szabadidodben horgaszol, orankent 100k durvan, van mikor jobban is adja.

nem mindegy, hogy a 300 perc rendorgyilkossagot mi miatt kapod. egy rabolgatas miatti korozes utani lovoldozes, ahol a rendvedelem NAGYON konnyen animba tud loni, es a bevetel egyeltalan nem fedezi meg a csekket se, nem hogy azt a sok bukott idot. ATM-en alapjaraton van miert kockaztatnod, mivel akar fejenkent tobb milliot is eltudsz rakni zsebre 1 este alatt (vagy bankbol). illetve ATM rablason altalaban van rampage az illegalosoknak, ezaltal altalaban fejre szokott a legtobb ember loni, mert igy is 3 loves kell m4-el, hogy lemenjen a rampage, testbe fel tar kell. plusz ha el is kapnak, sajnos figyukat megkapod (ami ellen nagyon nem lehet mit tenni), viszont a -35%-ot megkapod. penz meg fedezi a csekket. szemely szerint akik korrektek, sose az volt a celom hogy kibasszak barkivel is, ez csak egy jatek, ahova a legtobb ember kikapcsolodni jar.

overall valoban sok a penal code szerinti ido, amit ulniuk kell az embereknek, de az f3 tagoknak van kedvezmeny, aki meg nincs f3-ban, az valahogy okoskodja ki, vagy ne raboljon, vagy ha rabolgat is ne neki alljon feljebb OOC, ami sokszor atmegy minositesbe, vagy stilusba. onnantol csak magat konyveli el, ha valakit megutalnak, nyilvanvaloan labra fognak loni (nyilvan ez is tisztelet a kivetelnek). en 1x ultem ic jailt 10 honap alatt, akkor is csak 90 percet, sose voltam rosszba semelyik rendorrel sem, pedig nem keves ATM-et furtam meg. ezzel ellentetben, akiket tudom hogy nem birnak a rendvedelmisek, mai napig folyamat hozzak be bortonbe, mert animba lettek love. nem gondoljatok, hogy van ebben osszefugges?
(telorol irtam, bocsika, csok)

Edit: az a baj, ha csokkentenek az idot, akkor a nem frakcioban levo tagok megjobban generalnak a darat. erre kene valamit kitalalni. azonban valoban sok az az ido, ami ulni kell az embereknek.
 
Utoljára szerkesztve: