Regina Brimstone ---> Marco G Enzo, Luigi G Enzo, Giorgi Ruszlam. [Laca]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Regina72

Újonc
2024. 03. 19.
5
35
V4 karakter
Andres Quesada
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Regina Brimstone


Panaszra tett személy InGame neve:
Marco G Enzo, Luigi G Enzo, Giorgi Ruszlam


Panasz oka, leírása, kifejtése:
SeeRing-en kész lett a szereltetésem és elindultam kifele a telepről, rossz kilátás miatt(a sarkon), egymásba ütköztünk. Láthatóan egyikőnk sem ment lassan, de Luigi G Enzo rossz oldalon ment. Ezzel természetesen nincs semmibaj, csak azután hogy a barátaival(Marco és Giorgi) hogy cselekedtek. Lezárták előttem az utat többször is, amit leignoráltam azzal hogy elütöm az időt. kb. 5 kört mentem le a Ring-ben, mikor újra megpróbáltam kimenni, akkor sem sikerült, mert beálltak elém és szándékosan nekem jöttek, amíg próbáltak szídni, kitudtam surranni a kapun, de elkezdtek utánam jönni, és ki pit-eltek.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
LOG: https://pastebin.com/rdhRtekw

KLIPP1: KLIPP2:

Megjegyzés:
Ez számomra nem reális szituáció, ilyet senki nem csinál, főleg szavak nélkül. Ha ez nulla kommunikációval történt meg nektek, akkor az én szememben ez MG, mert senki sem cselekszik így, amikor az egyik ismerőse vagy barátja ütkozik vagy balesetet szenved.
 

Kevin Kevin

Barangoló
2021. 02. 05.
93
76
V4 karakter
Giorgi Ruszlam
Igazabol az volt hogy bele mentek a luigiba ki akartuk fizetetni veluk a karokat, De mondtak hogy nem fizetnek stb es el akartak menni mi pedig nem hagytuk ennyibe az egeszet, utana volt olyan hogy a videon is laszik hogy ott alnak a kapuba en meg ki mentem a masik kapun, mert elle akartam menni es mondtani hogy fizesek ki a karokat, es akkor belem is belem jottek, amit ezek utan nyilvan nem hagyom 2 perce elot volt megszerlve a kocsim es szeretem volna karteritest, elkezdtek elfele menni, mentem utanuk nem altak meg igy hat kicsit nekki mentem haturol vagyis nalam nem mentem nekik nagyon csak epp egy kicsit ahogy lattom a videon ellege neki mentem naluk, mind ezek utan, hivtam a rendorseget es panaszt tettem ic rajuk igazabol a egeszben csak anyi volt hogy normalisan meg szeretuk volna beszelni veluk, de nem igazan tuddtuk es ez tortent.
 

Regina72

Újonc
2024. 03. 19.
5
35
V4 karakter
Andres Quesada
Igazabol az volt hogy bele mentek a luigiba ki akartuk fizetetni veluk a karokat, De mondtak hogy nem fizetnek stb es el akartak menni mi pedig nem hagytuk ennyibe az egeszet, utana volt olyan hogy a videon is laszik hogy ott alnak a kapuba en meg ki mentem a masik kapun, mert elle akartam menni es mondtani hogy fizesek ki a karokat, es akkor belem is belem jottek, amit ezek utan nyilvan nem hagyom 2 perce elot volt megszerlve a kocsim es szeretem volna karteritest, elkezdtek elfele menni, mentem utanuk nem altak meg igy hat kicsit nekki mentem haturol vagyis nalam nem mentem nekik nagyon csak epp egy kicsit ahogy lattom a videon ellege neki mentem naluk, mind ezek utan, hivtam a rendorseget es panaszt tettem ic rajuk igazabol a egeszben csak anyi volt hogy normalisan meg szeretuk volna beszelni veluk, de nem igazan tuddtuk es ez tortent.
Az tény hogy ki akartátok fizettetni a károkat, de szerintem egy frontális ütközés során nem ez kell legyen az első sor amit leírtok: "[2024-05-21 23:08:33] [Output] : Luigi G Enzo mondja: Ezt lehet fizetni akkor". Ha jól tudom, akkor inkább elsőre kiszállsz az autóból és kérdést teszel fel a másik fél állapotáról. Ezt a stílust csakis azért folytattam, mert aki egyből ezt mondja, az vagy nem érdemel kártérítést, vagy nem hajlandó úgy RP-zni, mintha a saját élete lenne. Részemről teljesen korrekt hogy rendőrt akartatok rám hívni, de az egész meg sem történt volna, ha nem álltok be elém a kapuba 3 kocsival. Nem csak Luigi kocsijának lett baja (amivel úgy érkezett be SeeRing-re, hogy már 4 kereke nem volt meg és majdnem TK-s volt) hanem az én járművemnek is. Mikor felmentem a Ring-be hogy elüssem az időt, ott álltak a kapuban ketten (Marco és Giorgi) és várták hogy mikor jövök le, hogy elmenjek, kb 2x próbáltam lemenni 5 kör után, de folyton leblokkolták előttem az utat. A videó amit küldtem amikor kimegyek a kapun, akkor már nem csak a kaput blokkolták le, hanem a Ring végén a pit-nél vártak rám, hogy ne engedjenek tovább. Továbbá, az hogy "meg szeretuk volna beszelni veluk de nem igazan tuddtuk" része csak annyi, hogy ha valakivel meg akarsz beszélni valamit, akkor nem így kezded el: "[2024-05-21 23:14:35] [Output] : Giorgi Ruszlam ordítja: majom". Ha kiszállsz az autóból, odajössz az ablakomhoz és olyan stílusban beszélsz amiben ilyenkor illene, akkor bárkit, mind a hármójukat meghallgattam volna. Illetve, az hogy "vagyis nalam nem mentem nekik" elég offos, mivel teljesen látszik hogy mikor desync-el a játék és mikor nem. A videón tisztán látszik hogy amikor Giorgi ki pit-el, az ő kocsija is egyből elfordul jobbra, az enyémmel együtt, szóval ez semmiféle képpen nem lehetett desync. Zárógondolatnak hozzászeretném még tenni, hogy ha nem volt rádiózás, vagy akármi féle kommunikáció, akkor ez így elég irreális, mert lehet hogy Luigi nem így akarta elintézni a dolgokat IC, de a barátai válasz és kommunikáció nélkül így cselekedtek. Legalább egy "blokkold" vagy "ne engedjétek ki" sort biztosan lehetett volna írni közben, amíg én bent voltam a Ringen, de ezt nem mondom biztosra, hisz megvan az esélye hogy amíg én bent voltam, ők RP-ztek valamit ellenem, de ha ez nem volt meg, akkor ez szerintem MG. Várom a válaszod, Giorgi.
 

Regina72

Újonc
2024. 03. 19.
5
35
V4 karakter
Andres Quesada
Esetleg a mai nap feltudnank meni
a válaszodat írásban szeretném látni. Sok napod volt átgondolni, folyton húztad az időt. Ha volt időtök lelépni a szerverről hogy ne legyen belőle adminügy, akkor erre is kell hogy legyen időd. Válaszodat előre is köszönöm, illetve ha Luigi szeretne válaszolni, az övét is szívesen elolvasom.
 
  • Tetszik
Reactions: Adamsz

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
293
1 016
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Esetleg a mai nap feltudnank meni ts ?
Volt lehetőség ts időpont egyeztetésre ez nem jött össze így ide várom a válaszodat.
vagyis nalam nem mentem nekik nagyon csak epp egy kicsit
Erről bármilyen videó a te szemszögedből van esetleg? Mert Regina videóján látszik, hogy neki mész 130-as tempónál és vele együtt csúszol te is ki.
 
  • Tetszik
Reactions: _Foxii_

Kevin Kevin

Barangoló
2021. 02. 05.
93
76
V4 karakter
Giorgi Ruszlam
a válaszodat írásban szeretném látni. Sok napod volt átgondolni, folyton húztad az időt. Ha volt időtök lelépni a szerverről hogy ne legyen belőle adminügy, akkor erre is kell hogy legyen időd. Válaszodat előre is köszönöm, illetve ha Luigi szeretne válaszolni, az övét is szívesen elolvasom.
Vannak olyan emberek akik dolgoznak nem csak jatszanak :D tehat nem minden nap es nem minden idomet a szerveren toltom, Amugy meg nem azert leptunk le hogy admin ugy legyen csak mert mar mindenki ment el. :DD
 

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
293
1 016
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Továbbra se értem az elképzelés, szerinted az oké, hogy történik egy baleset ki akarod fizetetni a károkat ami rendben van, de te/ti úgy gondoljátok az rendben van ha 120+ km/h tempónál saját magadat is veszélyeszteted és ki piteled a másik felet nem tudom honnan vetted ezt, hogy rendben van.
Többi részbe nem igazán megyek bele mert el lehetett volna rendezni az egészet IC itt a probléma a manővereddel volt ami állításod szerint a te szemszögedből nem úgy történt, de erről azóta se kaptam semmit.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.