Rampage hatás módosítása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
Hat en ugy irok ide h egyik szerveren rendor a masikon bandita vagyok

Sztem ez igen durva elony, jo vartak sokan erre hogy fair legyen de felfogott a fejem 7 8 golyot amit kilott az sds az arrel nem emberi ez es nem kivanom senkinek hogy szembe talalkozzon vele maxos armor plusz drog es bevallalhatsz egy 1v3at face to face mert annyira op legalabb a felere le kene huzni azt a csikot foleg hogy nem is ritka a drogokat megszerezni f3mal erre meg butasag hivatkozni hogy tulero ha 20an gyaraznak ha meg kifejezetten kevesen vannak nem evidens hogy lehozzak a tuzharcot 3an a 30 ellen
Illegál nélkül nincs legál, azt ugye tudjuk?
Valamilyen szinten igaz de az atm furas pl online rendvedelmisekhez van kotve, a rendvedelmi fkknak mi van online illegalosokhoz kotve?? 🤓
Abbol a napi 3000 playerbol aki megfordul a szerveren szerintem maximum 100 illegalos de lehet sokat mondok hidd el h elfoglalna magat mindenki, nem mindenki zsong be egy akcio miatt
 

Vitamin

Barangoló
2019. 01. 10.
124
242
V4 karakter
Borislav Kuzmanovic
Egyébként, sok kommandós számolt be arról, hogy akció előtt kis mértékben, de drogot fogyasztottak.
Akkor innentől gondolom mondanom sem kell, hogy szerintem belefér ha egy tekes sunyiba eltolja a drogot.
Ha ezért valaki szereptévesztést kap, akkor magamrahúzom a kenyérpirítót a kádban.
 

Balidzs

Én ezt nembiom máááááááááááá
2021. 10. 02.
21
1 119
Székesfehérvár
V4 karakter
Chloe Crepin☄️
Egyébként, sok kommandós számolt be arról, hogy akció előtt kis mértékben, de drogot fogyasztottak.
Akkor innentől gondolom mondanom sem kell, hogy szerintem belefér ha egy tekes sunyiba eltolja a drogot.
Ha ezért valaki szereptévesztést kap, akkor magamrahúzom a kenyérpirítót a kádban.
El lett mondva, hogy bárkit meglátnak akció közben/elött drogozni, az repülni fog a szerverről, szóval ne bíztass ilyenre senkit a saját érdekében.

Azért lett kitalálva ez, hogy valamennyire fair legyen, mert ők 50en futnak a jóestben 5-7 emberre, ezzel próbálták kiegyensúlyozni az esélyeket amennyire lehet, hamár kivették a jobbkezet szóval kicsit sem fér bele az, hogy drogozzanak, mivel azzal mégnagyobb túlerőt generálnak.

Valamilyen szinten igaz de az atm furas pl online rendvedelmisekhez van kotve, a rendvedelmi fkknak mi van online illegalosokhoz kotve??

Persze hogy rendvédelmisekhez van kötve, mert ha nem lenne hozzá kötve, akkor nyilván olyankor lenne fúrva pár ember részéről, amikor van fent alig 1 egység, azt meg nyilván kilövik, majd végig fúrják a mapot.

Illegálosokhoz pedig a nagyobb akciók vannak kötve, mert amit hallottam, az pár atm, meg aranybank volt, amit eddig 2 fraki csinált, azon kívül kisebb üldözések voltak, amiknek hamar vége is lett, szóval civil eddig nem nagyon generált nagyobb akciót a szerveren amiről én tudok.

Többiek meg fentebb beküldték, hogy simán le lehet lőni az embert fullos rampage szintel, szóval nem nagyon értem hova nerfeljük ennél tovább.
 
Utoljára szerkesztve:

Vince

blurryface
2019. 01. 10.
223
1 604
19
Lajosmizse city
V4 karakter
Vince_Ogg
LV karakter
NaQuian_Collier
V2 karakter
Száva _Vince
Egyébként, sok kommandós számolt be arról, hogy akció előtt kis mértékben, de drogot fogyasztottak.
Akkor innentől gondolom mondanom sem kell, hogy szerintem belefér ha egy tekes sunyiba eltolja a drogot.
Ha ezért valaki szereptévesztést kap, akkor magamrahúzom a kenyérpirítót a kádban.
Nyílván, az illegál kap egy előnyt így pár év után, de azt is vegyük el azzal, hogy a másik fél is használja, ergó nem előny. Balidzs leírta, ha ezt csinálod repülsz. Kirívó esetekkel példálózni meg kissé értelmetlen. Vicces szitu lenne TEK HQ-n közös belövés vagy pár utca felrántása, támogatom, jó ötlet!
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Egyébként, sok kommandós számolt be arról, hogy akció előtt kis mértékben, de drogot fogyasztottak.
Akkor innentől gondolom mondanom sem kell, hogy szerintem belefér ha egy tekes sunyiba eltolja a drogot.
Ha ezért valaki szereptévesztést kap, akkor magamrahúzom a kenyérpirítót a kádban.
Így akkor ha már elég sok "szinkronhiba" a fejlövéseknél a másik oldalon értelmet nyer, jó ezt tudni.
Nem mintha nem lett volna elmondva olyan, hogy ha ezt elkezdi csinálni az illegál ellen a legál oldal akkor nem hogy frakciókból, de a szerverről is hamar ki tudnak kerülni.
Ha valakinek megéri ez az "előny" az amúgy 10 esetből 8 alkalommal lehozott szitut (fentebbi stat) és rizikózik.. hát, sok szerencsét neki.
Mondjuk én már várom mikor jön az, hogy a 3-2-1 számolás nem a behatolás elindítására, hanem az elnyomott drogra lesz a visszaszámolás. Utána mehet még egy 10 perc afk is hogy feltöltsön minimum félig, aztán újra számolni kezdenek és mehetünk be, miszerint nekünk fel, a másik oldalnak meg már lefelé ment.

Valamilyen szinten igaz de az atm furas pl online rendvedelmisekhez van kotve, a rendvedelmi fkknak mi van online illegalosokhoz kotve??
Sose lesz ilyen system behozva. A legál már ott függ az illegáltól hogy ha nincs illegál oldal, fölösleges a rendvédelmi oldal a szerveren és mehetnének a 187. Skodát meg Ladát és egyebeket igazoltatgatni, meg trafizni 0-24 a bokrok mögül. Az pedig mindenki nagyon jól tudja, hogy az első óra után unalmas.
Akár kimondják, akár nem. KELL az akció nekik, hogy élhető legyen az az oldal is. Azt pedig ki csinálja? - Na látod.

Abbol a napi 3000 playerbol aki megfordul a szerveren szerintem maximum 100 illegalos
Ez még igaz is lehet, csak akkor pedig el kéne gondolkodni hogy az illegál oldal miért van ilyen csekély számban jelen ha átlagosan 3000 cserélődő játékosunk van napi rendszerességgel.
 

Sylvia

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
320
1 281
V4 karakter
_Sissy_Cohen_
LV karakter
🙈
V2 karakter
🙉
Valamilyen szinten igaz de az atm furas pl online rendvedelmisekhez van kotve, a rendvedelmi fkknak mi van online illegalosokhoz kotve?? 🤓
Abbol a napi 3000 playerbol aki megfordul a szerveren szerintem maximum 100 illegalos de lehet sokat mondok hidd el h elfoglalna magat mindenki, nem mindenki zsong be egy akcio miatt
Az illegált, NEM CSAK illegális frakciókra értettem, hanem illegál tevékenységre is.

Azt meg, hogy ki mire zsong be, nézőpont kérdése. A lövés is az illegál/legál része, ez nem zsongás kérdése.

Ha ismernél, szerintem ezt nem írtad volna le, hidd el felőlem halomra lőhetik egymást mindkét oldalról, én nem leszek ott 😃 nem magam miatt írtam.

A fejlövésekről meg csak annyit, hogy az 5 évem alatt annyi fejlövést láttam, - amit hiába kapott a rendvédelem, rendíthetetlenül állt tovább két lábon, - hogy ezt nem nevezném előnynek, amit most a Rampage ad, inkább egálnak. DE! 5-6-7-10 vs 50-nél még annak se. Főleg, hogy ez nem egy duty item, hanem hogy odáig eljusson valaki, hogy hasznát vegye, több óra (kockázatos)"munka" van benne.

Jó rp-t! 😇🥰
 

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 823
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Ha ennyire zavar a rampage, akkor rakjanak vissza mindent ahogy volt, térjünk vissza az unalmas jobbkéz könyök párbajra, gyárak 1 kijárat, jefferson is, bankot ne zárják le, és ne legyen autó lefoglalás, tekesek is nyomhassanak parazent stb. mennyire lenne jó szerintetek?

pedig szerintem ez egy nagyon jó rendszer jelenleg, mindkét oldalnak van esélye, szituációtól és persze playerektől függ.
 
Utoljára szerkesztve:

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 074
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Azta rohadt xd nem számítottam rá, hogy ez a topic megszületik. Tehát most éppen azt kellett végig olvasnom, hogy valakinek nem tetszik, hogy az illegál kapott egy kisebb erőt. Minek kéne változtatni ezen a rendszeren? Kaptok 5/4-es kevót /full ingyen/, mi meg szenvedünk a ládákért a szigeten, ahol pár önjelölt maffiózó civil amúgyis rablósat játszik. Nincsen jobbkéz (ami amúgy szerintem jó hogy nincsen, de ettől függetlenül némi előnyt nyújtott nekünk), nincsen instant fullos armorunk 2 heroinos fecsitől/4 csokitojástól, a drogkészleteinket törölték, alig van mag a szerveren. Kérdem én, miért fáj, hogy a végtelen lőszerből többször kell minket fejbe pukkantani? Egyébként ha már itt tartunk, a rendvédelem kapott voice rádiót, amivel olyan rohadt nagy előnyre tesztek szert velünk szembe, hogy az elmondhatatlan. Mire mi leírjuk a taktikát, addig ti azt a rampage bárt simán lelövitek rólunk, +5x legalább elmondjátok, hogy hogyan vonuljatok be. Így azt gondolom, hogy eléggé érezhető, hogy az illegálnak kellett ez a buff, de ha méginkább beleakarunk menni, akkor: az MDC-vel mindent letudtok rólunk kérdezni, és gyakorlatilag az egyetlen védekezési esély az ellene, hogy nem lövünk VAGY FK-ra íratjuk a kocsikat (amit aztán visszakapni nem lehet), de akkor meg elvileg a főleader kapja a körözéseket. Én azt gondolom méltányos ez a buff, és még ígyis kéne némi erősítés az illegálba, de reméljük ezt Thommasék is észreveszik (pl. hamis adásvételi szerződés, irat hamisítás stb stb).

+még azt hozzátenném, hogy én szabálypontba foglalnám azt, hogy a rendvédelemnek TILOS drogot alkalmaznia amíg dutyban van. (meg amúgyis)

Kicsit lehet érezhető, hogy felhúztam magamat, de azért egy ilyen topicot megírni erős volt. Mindenkinek nagyon kellemes időtöltést és RP-zést a szerveren <3
 
Utoljára szerkesztve:

DENZ3L

Újonc
Támogató
2021. 01. 18.
55
182
24
Dilimore
V4 karakter
🇺🇸Tucker Anderson🇺🇸
LV karakter
🇺🇸Denzel Smith🇺🇸
V2 karakter
-
Amióta játszok, illegálos vagyok. Nem értem, miért kell arról vitázni, ki nyer, ki veszít, balansz stb. Én nem az állandó lövöldözés miatt jöttem illegálba, hanem hogy rpézzek. Amíg csak arról megy a vita kivel van kicseszve azzal nem lépünk előre. Mindenki rpézzen, akciózzon, úgy ahogy szerepéhez hű. Ha valaki csak darálni jár fel, az meg se érdemelné azt a "halhatatlanságot" amit az új drogok adnak. A mostani verzió el hozta nekünk azt az alapot, amivel kicsit komolyabban állhatnánk a dolgokhoz.
Úgy érzem, az egész topic mintha egy AAA FPS-ről szólna, ahol sosincs egyensúly.
Mindenki pontosan tudja, hogy ez nem egy csapatalapú lövöldözős játék, hanem ide szerepjátékozni jönnek az emberek.
Az nem rp, ha csak az akciók miatt jár fel az ember.
De persze, ízlések és pofonok... 🥱
Én ugyan úgy nem szívesen szivok egy levegőt azzal az illegálossal aki csak darál és rabol, ahogy azzal a rendvédelmissel sem aki csak a csekket ossza.
Hála az égnek, minden változni látszik v3-hoz képest, ahogy én látom, a lehető legjobb irányba.
Az új sérülés és halál rendszer segített abban, hogy nagyobb tétet adjon az akcióknak.

Egy szó mint száz, több rp, komolyabb hozzá állás! ✌️
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
723
1 212
20
Szeged
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Eszembe jutott, hogy létezik ez a topic. Elrakom, mert nem tartok rá igényt, hogy legyen drasztikus változtatás a témában, azóta bejött a pajzs.
A topic nem lesz törölve, lehessen mire mutogatni, hogy ,,mán vót"
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.