Ramon Merino jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 09. 25.
17
4
V4 karakter
Foster Solis
LV karakter
Nicholas Vaughan
V2 karakter
Stojan Sandic
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Ramon Merino
Születési hely, idő: San Andreas, Montgomery, Crippen Memorial Hospital. 1997/10/12
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszámom: 36224906257/ Email címem: ramonmer45@gmail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, 2026 Saints Boulevard
Legmagasabb végzettsége: Gimnázium
Eddigi munkahelyei: 24 Hour Motel recepciósa.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
A nevem Ramon Merino, Montgomery Crippen Memorial Kórházban születtem, 1997 Október tizenkettedikén. Két szerető szülőm van, anyámat Isabella Merino-nak, apámat pedig Hector Merino-nak hívják. Tanulmányaimat 2012-től 2016-ig a San Andreas Gimnáziumban végeztem el. Nem szereztem munkahelyet egy évig iskolám befejezése után, viszont a szüleim egyre gyakrabban említették meg, hogy ideje lenne már szereznem egy munkahelyet, illetve már én sem éreztem jól magam, hogy egész nap nem csináltam semmit. Az Idlewood-nál található 24 Hour Motel-be jelentkeztem recepciósnak. A motelben dolgoztam négy éven keresztül, mivel a fizetés elegendő volt abban az időben, továbbá nem kellett sokat dolgoznom. A távozásom oka a motelből az volt, hogy az évek elteltével az árak mentek fel, viszont a fizetésem nem csak hogy nem növekedett, hanem csökkent is.​


| OOC |
Hogy szólíthatunk: Dániel a nevem, de általában jalyn-nak hívnak.
Mennyi idős vagy: 15
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 2031 perc.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Egyszer kerültem adminjailbe, DM indokkal 300 percre.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem kitiltással.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 11 névváltással rendelkezem, felsorolni kicsit hosszú lenne, a képen rajta van mind a tizenegy.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Ramon egy fiatal, 25 éves hispán férfi, aki általában nem beszél sokat. Habár szűkszavú, ez nem azt jelenti, hogy nem tud logikusan gondolkodni. Észszerű gondolkodásával pedig minden megmérettetést próbál tökéletesen megoldani. Ramon pályafutása elején ejtene kisebb ballépéseket, viszont ezekből tanulna, illetve fejlődne. Nem olyan karakter lenne mint sokan másoknak, egy "terminátor", akinek nincsenek érzései. Mind ezek mellett rendkívül tanulékony.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel ahogy leírtam az előző válaszomba nem egy unalmas sablon, szívtelen és hibátlan terminátor, hanem egy sokkal realisztikusabb /RPsebb karaktert alkotnék a frakció tagjaként. Könnyen betudnék illeszkedni a közösségbe. Továbbá van tapasztalatom rendőr RP-be így kevesebbet kéne betanulnom.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
See LV-n voltam LVMPD tagja KB 1-2 hónapig.(pontos időt nem tudok) Kirúgásom indoka inaktivitás volt.
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Ramon Merino!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.08.01 17:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.08.01 17:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Szép lap lett.
 
  • Tetszik
Reactions: jonapotkivanok
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.