Rákászat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
alig kamionoznak ezt biztos kézből tudom , mint a Kamionos maffia eggyik tagja.
sok ember kamionozik tény de abbais hadják szóval semmit nem érnek vele , amikor a meló bekerült jöttek a topicoc , hogy lehessen mutolni stb a kamionrádiót mer sok a flood mer sokan játdzanak. na hol tart ez? sehol alig beszélnek a rádióba abbol a 70% benzinszállító mivel egy rádión van. kb 7-8ember kamionozik rendszeresen abbol a fele 30as szint alatt van ahol semmit se keres. max a rák árát lehetne egy 150-250el feljebb vinni a Kg átlagjáz és többem dolgoznának de szerintem eggyáltalán nem laggoltat. én nem értek a topiccal egggyütt ,maradjon csak meg.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
@Montes123 akkor menyj ki LS dokknál egyenesen a tenger felé kb 2 perc mulva 1fps -ed lesz és még egy pm-et sem tudsz írni majd.
Egy izom I7 is kidobja a lelkét akkora droppokat csinál ez a munka , de ha nem hiszed el akkor menyj ki a vízre , tedd le a ketreceket és majd tapasztalod élesbe.
A kamionos munka szintén az amit ki kellene venni , mert azt sem csinálja senki erre ott a benzines munka és ennyi.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Teljes métékben támogatom az ötlete! A Rákászat fölösleges. Nagyvonalú leszek, napi 3-4, heti 10-12 ember tolja! És semmit sem lehet vele keresni! , legalábbis szerintem. Ki próbáltátok már a vadászatot ? én kb 5 millió befektetéssel (( 3 millió mesterkönyv,1millió lőszer,400 ezer fegyver)) ki hozok az 1 millió lőszerböl kb 8 millió profitot ! és ha tudod ,hogy hol vannak a medvék egy csomagtartónyi medve bőrt/trófeát egy-másfél óra alatt össze lehet szedni. Akinek hiányzik a rákászat az vegyen egy sörétest s vadásszon! izgalmasabb mint a vizet hajtani. Persze aki mást gondol azt is meg lehet érteni. A Laggra visszatérve, én anyira nem veszem észre ,csak ha aranyparttól megyek sf felé , azt is chilliárdi hÍd felé! Na ott óriási lagg van . De az sem biztos,hogy a rákászat miatt van.
 
  • Tetszik
  • Szomorú
Reactions: CarlV2 és Moszat

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem is jó lenne! Amikor bekerült még volt értelme, mert csinálták páran, mára már szinte senki.. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Zsiga

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
@Montes123 akkor menyj ki LS dokknál egyenesen a tenger felé kb 2 perc mulva 1fps -ed lesz és még egy pm-et sem tudsz írni majd.
Egy izom I7 is kidobja a lelkét akkora droppokat csinál ez a munka , de ha nem hiszed el akkor menyj ki a vízre , tedd le a ketreceket és majd tapasztalod élesbe.
A kamionos munka szintén az amit ki kellene venni , mert azt sem csinálja senki erre ott a benzines munka és ennyi.
ha ennyire gond a hely akkor rakjanak több rákász pontot és meglátjuk ott is laggolna e ,szerintem vissza lehetne tenni SFbe mint régen , vagy bayside oda kevesen járnak.
 

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Hali, én régen nagyon sokat rákásztam (kb 250 milliót), ki venni egy munkát hát szerintem nem tesz jót egy szervernek még ha nem is nyomják olyan sokan. A laggról szólva valóban voltak a vízen olyan fps droppok ahol le csökkent kb 1-2-re az igaz, de ezek a helyeket könnyen ki lehetett kerülni és néha nem is volt semmi.
A rákászat kivételt még azért el lehet viselni, hisz aki sima munkákat tolja az át állt kamionra de, hogy a ládázást kivenni?
Ennek már végképp nem értem mi volt a lényege, fegyer ládákból jöttek az alkatrészek, mesterkönyvek és némi töltény is. Szóval most jelenleg fegyver mester könyveket csak prémiumpontból lehet venni és így alkatrészek híján a fegyver craftolási systemnek tulajdonképpen nincs értelme.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii

Skywalker

Újonc
Támogató
2019. 02. 24.
15
16
V4 karakter
Cristian Lorenz
LV karakter
Alissa Brassco
V2 karakter
Erza Tao Yun
Sziasztok! ?Tény és való hogy néha droppolja az fpsem 40re de ha ki is kerül akkor legalább a ládázást hagyják bennt. Egyetlen dolog a szerverem amiből fegyver alkatrészeket lehet szerezni illetve skines fegyvert. ?
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Már kikerült a rákászat a szerverről, így gondolom zárható!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.