Rákászat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nikolaj Lorenz >

Ötleted:
< Rákászat kivétele a szerverről >

Megjegyzés:
< Laggoltatja a szervert,legalábbis az LS részét déli fele meg senki nem használja talán a kezdő játékosok de annak is csak a 10%-a kb,mert most bejött a kamionos meló és mindenki azt dolgozza >
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Csak támogatni lehet az ötletet (y)(y)
 
  • Tetszik
Reactions: crose

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Pacek ötlet! Csak támogatni tudom.
 

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Támogatom az ötletet.. Felesleges az egész..
Ennyi játékosra felesleges a rákászat..senki nem csinálja már ezt.. csak laggoltatja a szervert..
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Amikor bekerült még happy volt meg minden, de mára már senki nem használja szinte. Valóban kilehetne venni.
 

Jack0

Újonc
2019. 06. 14.
14
12
LV karakter
Randall Schneider
V2 karakter
Brian D William
Nem támogatom! Igenis kell ez a munka a szerverre, és nem éri meg azért kivenni, mert pár gazdag ember nem rákászik...
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem is teljesen felesleges , mert vannak olyan részek ahol leszalad 2 FPS-re és mozdulni sem tudsz a hajóval. (Nem mosógéppel játszok , nem azért kevés az FPS-em) ....
Tuti , hogy a mondjuk 120-140 játékosból max ha 4-5 ember használja ezért meg teljesen felesleges lenne bent hagyni.
A kezdő játékosokról meg ne is beszéljük mert azok közül mind vagy kamionozik vagy bányászik ergó nem fedi a valósságot amit írnak itt előttem az urak.
És igen megérné kivenni ezt a rákászatot a pár gazdag ember miatt , mert ez másnak a játékélményét rombolja a folyamatos droppolás és felvilágosítanálak , hogy az aktív játékosok 80-90% -a több mint 400milliós átlag vagyonnal rendelkeznek és akkor még lehet keveset is mondtam.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
A kettő nem támogatónak üzenném, hogy még megannyi lehetőségetek van srácok.
A rákászat egy mellékmunka, nagy jelentősége nincs a szerveren.
Menjetek el kamionozni, 40-es szinten 450K-t kerestek ;)
 
  • Tetszik
Reactions: crose

abonyi.peter67

Barangoló
2019. 05. 09.
78
11
LV karakter
nincs
V2 karakter
Andre Newton
Én mindennap kb. 2-3 órát a rákászással töltök de az elmúlt pár napban időm nem engedi annyira. Szerintem maradjon bent. Inkább a TNT ami leviszi az FPS-t. Én Nem támogatom!
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Maximum optimalizálni kéne, nem kivenni. Nem támogatom.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Én tényleg nem értem a játékosokat. Kb 3-4 hónapja ha nem több (nem tudom pontosan mikor volt), mindenki azért sírt hogy legyen bent, most meg vegyék ki. Döntse már el mindenki hogy mit akar. Szerintem is csak optimalizálni kéne, és nem ki venni.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Desu és CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nem is éri meg rákászni , a legjobb áron is keresel egy körrel kb 400-500 ezret .. és? Tiszta buggos , tengeren kifagy 2-10 fps re és mozdulni sem tudsz sehova. Ki kell venni úgy ahogyan van .. ne 2-5 ember miatt maradjon már bent de tényleg. Szavazást kell róla indítani és mindenki adja le a voksát , hogy maradjon vagy vegyék ki. Teljesen legyen publikus az eredmény és meg is van oldva a probléma , nekem személy szerint FPS problémát okoz és olyannak is akinek 400 ezret gépe van még ő is kifagy LS dokk után. Köszöntem a részvételt! :) Sok értelme van , jár a taps. ?
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Akkor csak nekem nem okoz fps dropot. Lehet gyenge gép kell hozzá és nem lagol az ember. ?
 
  • Hűha
Reactions: CarlV2

eznorbert

Pötyögtető
2019. 01. 10.
436
346
22
jaszterm.com
V4 karakter
enzo_martell
Ha kiveszik pár hétig mindenki happy. Aztán megint jönne az "ötlet", hogy rakjuk vissza.
Bár igaz, hogy nincs sok értelme, hogy bent van de az a pár FPS amit levesz a tengeren az elviselhető.
Mikor legelőszőr bekerült voltak elég nagy droppok, amit fixáltak, ennél többet nem tudnak tenni(szerintem).
Nem támogatom az ötleted.
 

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera
A kettő nem támogatónak üzenném, hogy még megannyi lehetőségetek van srácok.
A rákászat egy mellékmunka, nagy jelentősége nincs a szerveren.
Menjetek el kamionozni, 40-es szinten 450K-t kerestek ;)
Csak ezzel annyi a gond hogy ahog 0-24 be kamionozni kéne hogy azon a szinten legyél... a rákászat nekem bejött. 4-500 ezreket lehet vele keresni csucsárban NEM TÁMOGATOM!
 

Jegi

Újonc
2019. 01. 18.
64
30
Dunakeszi
LV karakter
Kaydence Windy
Nem támogatom.
Miért?
Rengeteg kezdő játékos van, aki rákászik.
Nekem is közel 60.000percem van, nèha még én is rákászok.
Jó helyen van a szerveren, másban kell keresni az FPS problémákat nem ebben.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Nikolaj és SzabyV2

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
Csak tudod amikor mi fent vagyunk és van 30-35 fpsünk és kérünk egy rákászat resit akkor egyből 55-60 fpsünk van a többiekkel.Ezt nem egy ember tapasztalta ;)

Soyer válasza:
Tilos a közvetlen előtted hozzászóló idézése.
Szankciót kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.