Raffai - KarreszKaSee001 [Clancy]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raffai

Zöldfülű
2019. 02. 24.
171
108
Jászberény császára.
www.galishop.hu
V4 karakter
Eduardo Castellanos 🇭🇺
LV karakter
Raffai Lola 🇭🇺
V2 karakter
Raffai Mario Jimmy 🇭🇺
report-final.gif


Panasztevő felhasználó neve:
Raffai

Panaszra tett felhasználó neve:
KarreszKaSee001

Panasz oka, leírása, kifejtése:
1 hét alatt sem vette át az autót amire licitált. Beszélgetésben hétfő óta várok, mindig halasztgatta és hogy nincs fent játékba stb. Azóta többször is fent volt, már nem is válaszol. Amennyiben beszélgetésből kell screen küldöm.

Bizonyíték (pl.: log, kép, videó, link):
https://forum.see-game.com/threads/...-1-passat-bora-bogar-stb.398204/#post-1862890

Megjegyzés:
Az autót miatta tartogatom azóta is, mert ha eladom ő is rakhat rám panaszt és akkor én szívom be..
 

KarreszKaSee001

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
203
69
LV karakter
Dennis J Knight
Szép Napot valóban megegyeztünk csak azóta sem jutottam gép elé mert most legutolsó dolgom volt sajnos ez igy el is feledkeztem róla. Mi lenne a dolgom a továbbiakban?
 

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
245
372
V4 karakter
John Shelton
Majd egy visszajelzést kérek, ha valóban megtörtént az eladás.
 
  • Tetszik
Reactions: Raffai

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
245
372
V4 karakter
John Shelton
Rendben, ebben az esetben arra kérem @KarreszKaSee001-t, hogy a további kellemetlen szituációkat elkerülve, jövőben legyen figyelmesebb, valamint körültekintőbb, ha licitál egy adott termékre, ugyanis fennál a reális lehetőség arra, hogy a későbbiekben valóban övé is lesz. A hirdetési szabályzat szerint ha valaki licitál, vagy ajánlatot tesz egy adott termékre, akkor 2 napig nem vonhatja vissza az ajánlatát.

A panasz jogos, azonban mivel utólag kultúráltan eltudtátok intézni egymás között a nézeteléréseiteket, így ezt figyelmeztetés nélkül zárom.

Üdvözlettel,

Clancy.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.