Raad Dequan - Tamaas, Luz Lain

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kemeron.

get cake, die young ?
2019. 01. 10.
360
738
22
New York
V4 karakter
raad.dequan🥀
LV karakter
raad_dequan
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Raad Dequan


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Tamaas, Luz Lain


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Jogtalan szankció kiosztása


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Log: https://pastebin.com/DGfKfRiH

Képek: https://postimg.cc/gallery/7bhCjfK

Megjegyzés:
Előzőleg ugyanúgy Luz Lain-al volt egy adminügy, ahol kirabolt egy playert (Tony_Andrews-t), úgy hogy a fegyvert csak elővette de nem fogta rá, ez számára PG volt. Oké ezt Doherty intézte az ügyet, nagyon nem is van ezen a lényeg, hanem az hogy én ott adminügy után abba helybe leafkoltam fórumon szerettem volna utána járni a dolgoknak, és letálzácva hallottam hogy visszajön hozzám Luiz, OOC raktam egy "?"-t neki, gondoltam OOC akar valamit beszélni. Kiakart rabolni engem is, kocsijából öreg tataként azt RP-zte hogy mutogat felém a fegyverrel és átakar ültetni hozza, úgy hogy én is az autómba ülök. Itt simán el is hajthattam volna, mivel ez lett volna az első opció a menekülésre (csak mutogat felém, és?) Akkor én visszaszóltam neki hogy oké kiszállok, RP-ztem is hogy hátrafutok, hátraszaladtam a Raptor hátuljához és elővettem a fegyverem, hogy megmentsem magam így rálőttem párszor, elhajtott, majd történt egy kisebb tűzpárbaly ahol mindketten a saját kocsink mögött guggoltunk (neki a szituációról van klippje is csak OOC nekem AÜ alatt nem volt hajlandó elküldeni mert nem kötelessége). Ezután elhajtott, és én is menekülőre fogtam hogy mentsem magam, ekkor megint admint hívott és ezt Tamaas PG-nek bírálta el. Konkrétan non-stop leszólnak engem hogy nem értem a szituációt és erőltetik, hogy PG-ztem, holott a PG fogalma maximum akkor merülne ki, hogyha szemtől szembe rámfogná a fegyvert, úgyhogy a kocsija mellett állok és betessékel a kocsijába, de így amíg a kocsimba ülök + kiszállít, kapásból 2 opciót is hagyva a menekülésre nem értem ez hol PG számukra. (TS-es megbeszélést nem akartak, én igen, ezért írom egyrészből a panaszkönyvet). Luiz 1-2x személyeskedik OOC, oké ezt elnézem. Másik dolog, hogy öreg 70 éves tataként civilként, kevlarba, 2 fegyverrel az oldalán egy Raptorral kezd mindenkit rabolgatni út széléről mert éppen ilyen kedvébe van nagyon irreális, de szerinte ez tök normális. Se a player se az admin nem volt tisztába a szituációval szerintem, kicsit elkéne gondolkodni mit és hogyan RP-zünk, hogy annak értelme is legyen, nem pedig kedvünkre tataként kezdünk egyedül rabolgatni és arra hivatkozva hogy "hát elővettem a fegyvert, de nem fogtam rád" akkor már a másik fél PG-zik, úgy hogy a szitu ezer féle képpen alakulhat. Még ha egy csapat fiatal támadt volna le aztmondom oké, de kész vicc volt ez az egész. De lehet csak én vagyok leragadva V3-nál Luiz szavaival élve. :) Várom előre is a válaszokat, és a videóklipet is megnézném a visszamentést az egész story-ról, lássa csak mindenki. Sajnos csak napi loggal és ezekkel a képekkel tudok szolgálni.
 
Utoljára szerkesztve:

Kemeron.

get cake, die young ?
2019. 01. 10.
360
738
22
New York
V4 karakter
raad.dequan🥀
LV karakter
raad_dequan
Ennyire titkoljátok azt a videót vagymi ? Rólam szóló bizonyítékot nem láthatok ? Nyugodtan posztoljátok ki lássa mindenki. Másrészt ez PG, hogy kocsiba ülök, és kocsiból csak mutogat felém egy fegyverrel, és nem hajthatnék el vagy ha kiszálltam nem futhatok hátra és elbújjak hogy védjem magam és fegyvert rántsak elő? A szituációból kijött egy alternatív megoldás amivel menthettem magam és ez PG?

Majd ha szemtől szembe rámfogják a fegyvert, vagy egy egész csapat rámjön, hogy kiraboljanak akkor másképp járok el, úgy ahogy azt ők kérik. De amíg egy Civil, 70 éves öreg skinbe lévő gyerek akar egyedül rabolgatni 2 fegyverrel az oldalán, addig hadd védjem már meg az életem, ha van rá lehetőség.

Edit:
- Ha gyalog lettem volna az út mellett és úgy fogja rám kocsiból a fegyvert, akkor megint más a story. De ez nem így történt.

Edit2:
- Ha megnézzük az első képet amit beküldtem, ha csak amúgyis "mutogatsz" nekem a fegyverrel és beszélsz hozzám (még mindig nem célzol), de ha céloznál is, ha annyira a realitásra mennénk, az üléstől és az oszlopoktól hogy tartanád rám a fegyvert? Plusz te magasabban vagy egy raptorba én meg egy alacsony BMW-be, ráadásúl szintén kocsiba ülök, megkéne gondolni a dolgokat pontosabban mielőtt ilyenbe belevágsz Luz. Ebből kifolyólag nemvolt helyes az admin általi bírálat sem se semmi. Tamaas pedig 5-ös adminként lehetne annyi tapasztalatod, hogy tisztán és nem egyhangúan eldöntsd PG volt-e az adott szituáció vagy sem, nem pedig 2perc alatt elrendezni és letudni egy komplikáltabb szituációt.

Plusz amúgy itt ez a minősítés is: [2024-04-24 17:28:08] [Output] : Luz Lain: (( te leragadtál 2020-ba, v 22be, amikor admin voltál, akkor lehet, hogy ez pg lett volna. )). Ezt Tamaas fel se vette konkrétan, mintha le se írta volna a csávó. Máskor más helyzetbe az OOC stílusért harapnak, vagy megszólítnak. De ha én CapsLock-al írok, egyből megvagyok szólítva [2024-04-24 17:21:22] [Output] : Admin 5 Tamaas: (( XD és a capslockot hanyagolhatjuk, látom az nélkül is. )). Érdekes itt már minden az a helyzet.

Szabályzatból idézve. Öregapónak kétlem, hogy ne lenne karakteridegen egy rablás civilként.
436635952-951669696276603-5628744215512785475-n.png
 
Utoljára szerkesztve:

wocksell

Pötyögtető
2021. 10. 01.
491
831
16
Mátészalka
www.youtube.com
V4 karakter
luz lain
LV karakter
curro baez
Csao, részben rám is érkezett a panaszkonyv, ezért válaszolok egy hszben az általad leírtakra.

Ha gyalog lettem volna az út mellett és úgy fogja rám kocsiból a fegyvert, akkor megint más a story. De ez nem így történt.
Doherty is leírta neked, a Tamas előtt ügyön, hogy pg nem csak akkor van, ha rád fogom a fegyvert. Ha már két admin is azt mondja, hogy pg volt amit te, és a spanod csináltak, akkor biztos velük van a gond, nem? Alapból kevo, mp5, tec9 volt nálam, nálad pedig egy colt.
Plusz amúgy itt ez a minősítés is
Nem lettél minősítve, hozzad már ha nem úgy szólnak, ahogy az neked tetszik, akkor már minősítést követek el? Ne viccelj már.

Már nincs titkositva a video, nézd meg nyugodtan.
 
Utoljára szerkesztve:

Kemeron.

get cake, die young ?
2019. 01. 10.
360
738
22
New York
V4 karakter
raad.dequan🥀
LV karakter
raad_dequan
Tökéletesen leírtam mindent, kellett egy kis idő amíg leírom a /me-t, utána tökéletesen látszik, hogy a kocsid mögé futok és ott veszem elő a Coltot, másrészt majd ha normális karakterként rabolsz egyedül akkor komolyan is veszlek, addig nem. És mivan ha 2 admin megmondja? 2 ember nem tévedhet? Elővétel soha nem egyezett meg a rátartással / rácélzással, te meg itt is csak mutogatsz felém öreg tataként.

Minden másra tudsz válaszolni, de amit a szabályzatból kiemeltem arra pont nem. :)

Másrészt végig lehet röhögősözni mindent amit írok, azzal is csak magad minősíted mennyire tudsz normálisan épeszűen hozzáállni egy dologhoz. Fórumon is végigtekentve néhány dolgot rólad, semmi pozitívat nemtudtál felmutatni, inkább az ellenkezőjét.

Ugyanazzal a karakterrel megjártad a NAV-ot, amivel te öreg tataként akarsz engem rabolni, ez is aztán nagyon RP-s részedről, tavaly augusztusba SGH-nak se sikerült a jelentkezésed, ott is megfogalmazták hogyan viselkedsz, a téged likeoló általam feltételezett barátaid akik engem kacagnak, ahogy látom kapják ugyanúgy a pk-t, meg a bant is a szerverről. Unbant te is mostanába kaptál, ez szerintem mindent elárúl rólad / rólatok. Egyelőre több hozzáfűzni valóm nincs a dolgokhoz, várom az FA válaszát.
 
Utoljára szerkesztve:

FreaK.

és ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 578
12 436
19
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Én nem tudom, hogy lehet valaki ilyen ideges egy játékszerveren történt dolog miatt. Azt javaslom Kemeron legközelebb vegyél két mély levegőt mielőtt kommentelsz, csak magadat járatod le, nekem se lesz könnyebb a dolgom ha fél oldalnyi felesleges hozzászólasokat kell elolvasnom.

Egyértelműen PG volt, ez akkor is PG lett volna amikor admin voltál. Le volt rpzve, hogy rád tartja. Elfutnod sem kellett volna, nem hogy még fegyvert rántanod. Ha már itt tartunk az is ugyanúgy PG volt, hogy Luz Lain elhajtott.

Továbbra sem lehet elrabolni a másikat 50ezer dollárért egy autópályánál, akkor sem ha a kocsiban ülve tartja rá a fegyvert. Nem egyszer mondtuk már el adminmeetingen, hogy a bizonyítékot nem kell visszatartani, joga van látni a panaszra tett félnek is. Ha mdc van benne le lehet vágni azokat a részeket a videóról, nem igényel nagy informatikai tudást. Jelen esetben még ez sem áll fent szóval nem értem miért csak most lett elküldve.

Tamaas, az ügyintézés hanyag volt. 3 szabálysértésből egyet szankcionáltál, a többi még csak fel sem tűnt. A videót nem küldted el a panaszra tett félnek amikor semmi sem volt rajta. Ötös adminként nem férnek bele ezek a hibák már, a figyelmeztetésed megkaptad. A jailt semlegesítettem, legyen ez mindkét félnek egy tanulság. A panasz jogos.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.