Qfte Hysa Jelentkezési formanyomtatványa Terrorelhárítási Központ állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

denku

Újonc
Támogató
2020. 10. 08.
51
27
TGM
V4 karakter
Nour Anas
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 18.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Eduárdnak hívnak, amint a fentebbi kérdésben is említésre került, 18 éves vagyok, iskolás. Szabadidőmet vagy a szerveren, vagy épp a barátaimmal töltöm. Nincsenek hobbiim, amit felsorolhatnék mert amivel foglalkozom azt nem tartom olyan szintű lefoglaltságnak, amit hobbinak lehet nevezni. Nyílt, barátságos személyiségem van, nem vagyok könnyen felidegesíthető, és ugyanakkor haragtartó sem. Viszont, ha valamiben érdeklődésemet találom, abból szeretném kihozni a maximumot, bármi áron is, kitartok a céljaim mellett. De, nekem is vannak rosszabb napjaim, amikor kicsit kisebb kedvvel, életerővel állok a dolgokhoz, és ez miatt lehet, hogy kissé flegmább a magatartásom, de ez nem befolyásolja egy csapatban elvégzett munkámat, hiába válaszolok vissza kicsit mogorvábbul, de a dolgomat ugyanúgy elvégzem.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Amint említettem, kitartó vagyok az olyan dolgok iránt, amit szeretek csinálni, és érdekel. Ilyen helyzetekben megpróbálom kihozni magamból a maximumot, hogy minél jobban végezzem el a dolgom, jobban teljesítsek. Könnyen alkalmazkodom új területeken, könnyen tanulok meg új dolgokat. A csapatmunkát nagyon fontosnak tartom bármilyen téren, és ehhez tartom is magam, mert egy jó csapattal bármi elérhető. Nem vagyok egy negatív kisugárzású ember, sem IRL, sem az IC ''énem'' személyben sem. Segítőkész vagyok, segítek ahol tudok, helyzettől független.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2019-ben regisztráltam a szerverre, nagyobb kihagyásokkal. A múlt év őszén kezdtem el komolyabban a szerverrel foglalkozni, azelőtt hébe-hóba járkáltam fel a szerverre.​
4.1 Játszott perceid száma: A lap megírásakor 45.231 játszott perccel rendelkezem.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Hétköznap 2-3, hétvégén ez többszöröződhet.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Régóta szemezek a TEK Frakcióval a szerveren, mindig is tetszett a munkássága, hatásköre, RolePlay stílusa, amit a szerveren folytatott. már rég szerettem volna lapot írni ide, de valami okokból nem jött össze egész idáig.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Nemzeti Adó- és Vámhivatal tagja voltam kétszer is, először másfél, utoljára kettő hónapot, mindkét alkalommal Manfredi Rocco Ascenzo névvel voltam a frakcióban, először azért távoztam, mert illegálos karaktert szeretem volna alkotni a szerveren, amit egy pár hónapig aktívan toltam, de visszahúzott valami a szerver legál oldalára. Második távozásom oka, egyrészt időhiány, másrészt a szerveren új rendvédelmi frakciót szerettem volna kipróbálni, az időhiány amiatt volt, hogy éppen vezetési engedélyi vizsgára készültem, és nem igazán volt időm, sem kedvem a szerveren játszani, és azután, hogy elég sok inaktivítást hagytam a hátam mögött, nem igazán volt kedvem folytatni a frakcióban tevékenységemet.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy komoly, fegyelmezett karaktert, amely nem befolyásolható semmiféle külső hatásokra. Emellett egy pozitív karaktert, aki ahol tud, ott segít, és kitart az elé kitűzött célok mellett, munkájából mindig a maximumot hozza ki.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A Terrorelhárítási Központ jogköre, hatásköre ország terrorcselekményeinek elhárítása, elhárító alakulatainak koordinálása, a közbiztonságra különösen veszélyes történések elhárításának végrehajtása, biztosítása.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Qfte Hysa​
2. Születés helye: Al' Salaam Hospital, Mosul, Irak.​
3. Születés ideje: 1998.04.21.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Nagykereskedelmi futár.​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: San Fierro, Blueberry Acres 13/C​
11. Telefonszáma: +38-76-931-4215​
12. E-mail címe: qftesa@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Al Mubdioon Primary School [Mosul,Irak]​
- Amer Abdullah Secondary School [Mosul, Irak]​
- University of Mosul | College of Law​


Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel. -Személy, és Vagyonőr diploma, [Los Santos]​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[X] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Mezopotámiai Arab-Anyanyelvi szint​
Angol-Anyanyelvi szint​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2023.09.12.
Qfte Hysa
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: iambarnee

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 071
16 629
V4 karakter
Aristide Nease.

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: szép lap lett))





Marcy
r. Ezredes
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: iambarnee és denku
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.