Punch --> Igenazakörte, Tranes ( Helyette rakom ki. )

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benii111

Újonc
Támogató
2019. 01. 17.
56
62
LV karakter
Zeya Ayven
rredmod.png



Neved
< Punch >

A panaszra tett moderátor neve:
< igenazakörte , Tranes >

Panasz oka:
< Április 23. környékén kiraktam 2 képet az Enfermo Klan ns topicjába. (képek nincsenek már meg, de modi úgy is látja)
Körte adott érte egy " Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni!" figyelmeztetést. (ezt Pakitól tudtam meg)
Így kaptam tőle egy hónapos bant, ami pár nap múlva örök lett.Nem ez a baj, utolsó eséllyel voltam.Nem értem hogy 2db kép amin ráadásul semmi sértdő dolog nincs senkire nézve, frakciót se szidtam vele semmi ilyesmi.Miért ócsárolná,
vagy tüntetné fel őket negatív színben.Feszültséget meg végképp nem keltettem vele.
>


Bizonyíték: ( Kép, Videó, ):
< Ki lettél tiltva. Indok: Utolsó esély eljátszása, 12 figyelmeztetés, nem közösségbe illő. - Tranes. >

Megjegyzés:
< - >
 

Benii111

Újonc
Támogató
2019. 01. 17.
56
62
LV karakter
Zeya Ayven
Mivel sértettem meg a kompromisszumot?Ki lett rakva 2 egyszerű kép.Megtudnád mutatni hogy melyikkel van problémád és miért? ( Puch helyett írom. )
 

Körte

Pletykafészek
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
961
5 695
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny huckleberry
LV karakter
dale bowman
V2 karakter
bruce iacocca
Szia.
A visszajelzések alapján több személy számára is kifogásolható, feszültségkeltő volt (topic vezetői etc.), illetve ahogy felmértem a helyzetet, gúnynak tűnt az a pár kép amit és ahogy kiraktál.
Nem tudom azóta se, hogy miért kell egy NS frakció topicba, amihez semmi közöd kirakni a kirablásod során történt random képeket, illetve egy kicsit szemet szúró megjegyzést is hozzátéve.

A kitiltást és a többi dolgot Tranes leírta előttem, nem tudok mit mondani erre.
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Kaptál egy utolsó esélyes ban enyhítést 2020. 03. 21-én majd ezt követően sem volt túlságosan kifogásmentes a viselkedésed lásd a 2021. 01. 15-ei figyelmeztetésed amire szintén meg is kaptad a kitiltásod ezt követően kaptál egy utolsó utáni esélyt, de nem sikerült tartani magad a megbeszéltekhez hiszen feszültségkeltően nyilvánultál meg egy frakció topikban, amire @igenazakörte -től kaptál egy figyelmeztetést, amit le is írtak itt a korábbi hozzászólásokba.
Nem tudom, hogy ezen a kitiltáson mi nem egyértelmű és miért is született a panaszkönyv. Kaptál nem egyszer esélyt, hogy javíts a stílusodon de nem sikerült. Ebből lett a kitiltás, ezt nem tudom tovább neked ragozni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.