Playerek által is legyen bezárható/visszavonható a report.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dextervoq

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
105
92
V4 karakter
🚫
LV karakter
Duron Moss
V2 karakter
Grigory Ivan
Sziasztok.


Előfordult velem hogy egy olyan dolgot kellett volna intéznem, amihez nagyobb admin segítsége kellett volna, de időközben megoldódott. Utána pedig szükségem lett volna segítségre, amihez egy sima admin is elég lett volna, de addig nem tudtam új reportot írni, akár már megoldódott a problémám és nem volt szükségem adminra.

Szerintem hasznos lenne, ha player is vissza tudná vonni, mivel adódott úgy, hogy megoldódott a probléma de még fél óráig ott volt a report mikor nem volt már szükségem rá/ egy másik egyszerűbb gyorsabb segítségkérésre lett volna szükségem.

Röviden ennyi, véleményeket várom nyugodtan a témával kapcsolatosan!
 

z3rO//Akos

Barangoló
Támogató
2020. 11. 24.
141
299
19
LV karakter
ethan riley🤠🚓
Teljes mértékében egyetértek! -Kellemetlen, amikor egy buggból következő halál (szerkeszthető intiben lelépés, kickelés, szerver restartok) miatt várok a report mellett 15 percet, nem tudnak válaszolni ami rendben van, de jó lenne ha ki tudnék lépni belőle amikor már az nem aktuális.
 

NemZsigusz

Újonc
2020. 04. 12.
24
30
19
V4 karakter
Richard Kingsman
LV karakter
Richard R Wilson
Talán az egyetlen kisebb de fontos dolog ami jelenleg zavar az új v4ben. Támogatom.
Viszont ha ez megvalosul max úgy kéne hogy miután admin csatlakozott már csak admin tudja bezarni hisz egy player előfordul hogy megsertodik aztán bezárja. De mielőtt foglalkozna vele admin egy player szerintem be kéne tudni zárnia mert megesik hogy már nem releváns
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.