Plakátok - frakcióknak.

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
584
1 239
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Na, én leszek az első aki azt mondja, hogy ez butaság. Miért mondom ezt? - Illegálnak ott a grafti, az sincs kihasználva az RP keretein belül, hanem mindenféle egyedi nem RP-hez illő ötlet van festve különböző helyekre ahol annyira nem feltűnő pl. garázs.

Tehát a graffti sincs kihasználva...

Legálban pedig mit érnének el vele? Ki plakátolják a nyitvatartást a szerelőtelepek. - Nem hinném, vannak plakátok, posterek amik alap GTA-sok és többnyire jól néznek ki. Rááadásul grafikailag is nehezen kivitelezhető lenne, mivel buggolna az írás mint annó a jegyzetfüzetben (nem tudom van-e még).

Visszaélésekről ne is beszéljük...Mennyi lenne.

Szóval összességében semmit nem tenne hozzá az RP-hez, ami van az sincs kihasználva teljesen.

+ Nem lenne RP-s ilyet csinálni, mert senki nem plakátol utcán irl ilyet, maximum kampányok alkalmával politikusok (de ilyen fk itt nincs aktív) illetve erre irl külön cégek vannak, nem lenne ez reális továbbra sem.
 

Pupaak

-
2019. 04. 22.
194
199
19
V4 karakter
-----
LV karakter
Buck Rawlins
V2 karakter
-----
Na, én leszek az első aki azt mondja, hogy ez butaság. Miért mondom ezt? - Illegálnak ott a grafti, az sincs kihasználva az RP keretein belül, hanem mindenféle egyedi nem RP-hez illő ötlet van festve különböző helyekre ahol annyira nem feltűnő pl. garázs.

Tehát a graffti sincs kihasználva...

Legálban pedig mit érnének el vele? Ki plakátolják a nyitvatartást a szerelőtelepek. - Nem hinném, vannak plakátok, posterek amik alap GTA-sok és többnyire jól néznek ki. Rááadásul grafikailag is nehezen kivitelezhető lenne, mivel buggolna az írás mint annó a jegyzetfüzetben (nem tudom van-e még).

Visszaélésekről ne is beszéljük...Mennyi lenne.

Szóval összességében semmit nem tenne hozzá az RP-hez, ami van az sincs kihasználva teljesen.

+ Nem lenne RP-s ilyet csinálni, mert senki nem plakátol utcán irl ilyet, maximum kampányok alkalmával politikusok (de ilyen fk itt nincs aktív) illetve erre irl külön cégek vannak, nem lenne ez reális továbbra sem.
Graffiti nyilván nincs kihasználva, katasztrófa az editorja, és nem is néz ki jól.

Ugyan arra lehetne használni, mint ami DC-n van az események szobában. IRL mire használjuk a plakátokat? Pontosan erre...

Visszaélések annyiból meg vannak oldva, hogy civileknek nem lenne, kész. Govval mennyi visszaélés van? Placedoval mennyi visszaélés van? Semennyi.

Ha meg már az a gond, hogy nem tesz hozzá eleget az RP-hez, akkor elárulom, hogy pl se a bánya, se a farm, se a paintjob nem tesz hozzá többet.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
584
1 239
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Visszaélések annyiból meg vannak oldva, hogy civileknek nem lenne, kész. Govval mennyi visszaélés van? Placedoval mennyi visszaélés van? Semennyi.
Placedot csak illegal tudja használni már legjobb tudomásom szerint, ott van ooc a neve, illegálba meg nem hülyék vannak javarészt, hogy lejárassák magukat és az fk-t...
Ha meg már az a gond, hogy nem tesz hozzá eleget az RP-hez, akkor elárulom, hogy pl se a bánya, se a farm, se a paintjob nem tesz hozzá többet.
És ezt miért nekem mondod? - Hogy jön ide? Sehogy. Egyébként meg valamiből kell pénz a playereknek, meg a vezetőségnek...
 

Swend

Barangoló
Támogató
2023. 02. 21.
143
69
20
Szekszárd
V4 karakter
Feliciano Escudero
LV karakter
❌
V2 karakter
Secret.
Na, én leszek az első aki azt mondja, hogy ez butaság. Miért mondom ezt? - Illegálnak ott a grafti, az sincs kihasználva az RP keretein belül, hanem mindenféle egyedi nem RP-hez illő ötlet van festve különböző helyekre ahol annyira nem feltűnő pl. garázs.
Tehát a graffti sincs kihasználva...
Arra válaszolva, hogy nincs kihasználva..->Elárulom vannak frakciók, amik próbálkoznak a graffitikkel hírdetni, tegyük fel bulikat. Mindemellett azért vannak szép alkotások néhol graffitivel is. (Ég és föld lehet egy plakáton szerkeszteni, mint az elég nehézkes graffiti panelban összehozni valami értékelhetőt. ->Ne csodálkozz, hogy nincs elterjedve mindenhol.)
Legálban pedig mit érnének el vele? Ki plakátolják a nyitvatartást a szerelőtelepek. - Nem hinném, vannak plakátok, posterek amik alap GTA-sok és többnyire jól néznek ki. Rááadásul grafikailag is nehezen kivitelezhető lenne, mivel buggolna az írás mint annó a jegyzetfüzetben (nem tudom van-e még).
Sajnos ha nem látod, hogy mennyi mindent lehetne ezzel színesíteni az elég nagy baj. Rengeten IC eseményt, történést lehetne kitenni ezekre a plakátokra.
Szóval összességében semmit nem tenne hozzá az RP-hez, ami van az sincs kihasználva teljesen.

+ Nem lenne RP-s ilyet csinálni, mert senki nem plakátol utcán irl ilyet, maximum kampányok alkalmával politikusok (de ilyen fk itt nincs aktív) illetve erre irl külön cégek vannak, nem lenne ez reális továbbra sem.
Nem lenne RP-s ilyet csinálni? Nem plakátolnak az utcán csak kampányok alkalmával? Hol élsz, az Anktartiszon? Érdekes én mindennap amikor kimegyek az utcára, viszonylag elég sok helyen látok plakátolva mindenfélét.

Visszaélésre pedig annyit, hogy ezért nem lenne adva civilek kezébe, mint akár a jegyzetfüzet volt. Nyílván így is lehetnek értelmetlen baromságok, de kétlem, hogy sűrű számmal.

És most nem feltétlen LV-ről beszélek, mivel ez mind a kettő szerverre való ötlet igazából.
 
Utoljára szerkesztve:

vagabond

Zöldfülű
2023. 06. 26.
196
444
fóliafalva
LV karakter
roland_whitfield
Ha csak frakcióknak van akkor már alapból kétlem, hogy fun lenne belőle.
Aham, szerintem is.
e9033796796d18f16187d150967ef397.png
 

Splash.

Barangoló
2019. 01. 10.
88
539
LV karakter
Elliot Gannon
A múltból tanulva egyértelműen csak frakcióknak adnám csak oda, így a visszaélések témát el is lehet engedni, mivel valószinűleg joghoz kötött funkció lenne.

Legálban pedig mit érnének el vele? Ki plakátolják a nyitvatartást a szerelőtelepek. - Nem hinném, vannak plakátok, posterek amik alap GTA-sok és többnyire jól néznek ki. Rááadásul grafikailag is nehezen kivitelezhető lenne, mivel buggolna az írás mint annó a jegyzetfüzetben (nem tudom van-e még).
Itt viszont lehet valamit félreértettél. Ezeket a plakátokat elkészítenéd te a gépeden pl. photoshopban és mint egy külső fájl betöltenéd, mint a matricázásnál is a saját képeket. Nem egy ingame editorra gondoltam.

Nem szeretnék vitatkozni, csak nem értem az érvelésed. Nem láttad még az lv-frakció-közlemények szobát? vagy az események szobát? Nagyon sok jó felhasználása van ennek, és még azon felül is sok kreatív dolgot ki lehet ezzel találni. A graffiti / gov közel nincs ehhez.
 
  • Tetszik
Reactions: Pupaak