Placedo visszahozatala

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Morgo

Pötyögtető
Támogató
2020. 01. 26.
527
322
V4 karakter
🇪🇸 Felix Suarez
LV karakter
🇷🇸 Drago Vartolomej
V2 karakter
❌
Mindenképpen jó lenne ha vissza lenne hozva, mert az elmúlt 3 napban a haverommal generált RPk alatt is nagyon nagy hasznát vettük volna mi is, és a kiérkező szervek is. (Legalább nem így kéne kezdődjön az RP amikor kiér a mentős: XY: (( Valaki do-zik egy szituációt? nem igazán értem sajnos az animokból )) hanem egyből látni lehetne a helyzetet)
 

Delano

Barangoló
2022. 05. 04.
129
200
V4 karakter
Delano Nat
Teljesen támogatom.
Brutális ,hogy emiatt lett kivéve a /placedo parancs.
Hát aki funol arra mehet a pk rá vagy az aj mint eddig.
A "/placedo szar a földön" is egy rp dolog, ha valaki azt rpzi ,nehogy már minden fun nak számítson, aki azt le rpzte valszeg nem random írta le, biztos ,hogy hozzátett valamit ahhoz az rphez.

Akkor vegyük ki a dudákat mert nem nagyon hallottam még sehol se barátok köztös dudát.... ( nem színesíti az RP-t )
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
289
658
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Én itt csak azt latom, hogy kikerült valami egy rp szerverrol, ami az rp egyik eszköze volt. Minimum helyettesíteni kellene, de inkább plusz két dolgot hozni a helyere… Nem illik a földön fekvőbe belerugni, tudom, de se placedo, se description. Hat, én naiv meg azt hittem majd a V4ben scriptelt munka helyett rpbol lehet majd megelni, errefel meg annyi kereslet sincs már a roleplayre mint olyan, mint az anyagvasra.
 

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
187
182
V4 karakter
Çeltar Kuteli
Mondjuk az elég meredek hogy egy RP szerverről kiveszik az RP-t (és nem scriptel helyettesítik hanem KIVESZIK). Szerintem ez rossz hozzászólás/rossz érv hogy helytelenül volt használva és funoltak vele. Igen, volt ilyen, de ezzel a felfogással akkor mindent ki lehetne venni a szerverről amivel lehet funolni. Egyébként nem gyakran láttam az átlag civil playereket használni ezt a parancsot, de még kevesebbet láttam őket funolni vele, aki meg nem tudja normálisan használni az kapjon szankciót és kész.
 

Morgo

Pötyögtető
Támogató
2020. 01. 26.
527
322
V4 karakter
🇪🇸 Felix Suarez
LV karakter
🇷🇸 Drago Vartolomej
V2 karakter
❌
Mondjuk az elég meredek hogy egy RP szerverről kiveszik az RP-t (és nem scriptel helyettesítik hanem KIVESZIK). Szerintem ez rossz hozzászólás/rossz érv hogy helytelenül volt használva és funoltak vele. Igen, volt ilyen, de ezzel a felfogással akkor mindent ki lehetne venni a szerverről amivel lehet funolni. Egyébként nem gyakran láttam az átlag civil playereket használni ezt a parancsot, de még kevesebbet láttam őket funolni vele, aki meg nem tudja normálisan használni az kapjon szankciót és kész.
Ezzel igazából pontosan leírtad hogy mi a probléma, és hogy mit kéne csinálni. 150.000 perc alatt nem tudom hogy hogyan, de 1 olyan esetet sem láttam, hogy valaki funolt volna a placedo -val, viszont egyéb dolgokkal már annál inkább pl: bejelentés, hirdetés, és ahogy korábban is leírták már a /do -val is és /me -vel is ugyan úgy lehet funolni... Aki rendeltetés szerűen használja az használja csak, aki nem annak ugyan úgy szankció jár...
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
793
2 412
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
bjorn.ekdhal ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
Kedves @Delano !
Megkérlek mély tisztelettel, hogy a feszültséget ami benned van, ne más embertársadon vezesd le, hanem menj le a terembe és emelj párat, vagy esetleg használd a futópadot. Teljes mértékben tisztában vagyok az sgh feladatával, és nem tartozik hozzá a pedagógiai képesítés. A placedo-val való fun csak annál nem volt jelen, aki nem ment ki a házából, mindenki más látta.
Remélem sikerül lehiggadni, további szép napot kívánok!
 

Morgo

Pötyögtető
Támogató
2020. 01. 26.
527
322
V4 karakter
🇪🇸 Felix Suarez
LV karakter
🇷🇸 Drago Vartolomej
V2 karakter
❌
A placedo-val való fun csak annál nem volt jelen, aki nem ment ki a házából, mindenki más látta.
Hát érdekes, én nem a házban töltöttem az időm nagy részét, de mégse láttam fun placedot. Bár hát ugye környezete válogatja az embert.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 549
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Számomra a legnagyobb kérdés, hogy miért pont a placedo esett úgymond áldozatul?

Igen, volt vele fun, valóban. De egymillió más dologgal is, sőt.
Például ott a /wank. Azt is lehet értelmesen használni, de az esetek nagy részében fun volt vele. Mégis bent maradt.

Sőt a /say /me és /do ugyanúgy használható funra. Ahogy sok anim is.
Értem a vezetőség szándékát, de szerintem itt aránytévesztés történt. Nem az a helyzet, mint a karakterleírás esetében, ami 90%-ban OOC információt tartalmazott.

Kerüljön vissza a placedo, cserében legyenek szigorúbban szankcionálva azok, akik funra használják, ne a teljes közösség szerepjátéka legyen megnehezítve. Hiszen a parancs hasznos mind legál, mind illegál, mind civil játékosok számára.
A funolók kapjanak 5 óra adminjailt. Vagy két hét kitiltást. És drasztikusan kevesebb lesz a szabálysértés.
 

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
187
182
V4 karakter
Çeltar Kuteli
Igaz, nagyon én se láttam még /placedo val való funolast.
De valszeg aDaw barátom aki azt se tudja mi az SGH feladata, ő biztos mindig látta a placedo funolást, ha már ennyire röhög mindenen.
":eek::ROFLMAO:"

Engedd el szerintem, ha neki vicces had nevessen.

A placedo-val való fun csak annál nem volt jelen, aki nem ment ki a házából, mindenki más látta.

Nem arról van szó hogy nem láttunk hanem arról hogy nem egy akkora problémáról beszélünk ami miatt ki kell venni a /placedo-t hogy az se tudja használni aki akarja. Volt/van amivel sokkal többet funolnak, és ezzel hogy kivették a /placedo-t nem vettek le olyan nagy terhet/munkát az adminok válláról (akinek alapból is az a feladatuk hogy MODERÁLJÁK a szervert). Így most mondok random számokat, lehet 5 üggyel kevesebbet kell intéznie az adminoknak, de 15 másik rendes player nem tudja használni, aki normálisan használná.
 

Delano

Barangoló
2022. 05. 04.
129
200
V4 karakter
Delano Nat
Kedves @Delano !
Megkérlek mély tisztelettel, hogy a feszültséget ami benned van, ne más embertársadon vezesd le, hanem menj le a terembe és emelj párat, vagy esetleg használd a futópadot. Teljes mértékben tisztában vagyok az sgh feladatával, és nem tartozik hozzá a pedagógiai képesítés. A placedo-val való fun csak annál nem volt jelen, aki nem ment ki a házából, mindenki más látta.
Remélem sikerül lehiggadni, további szép napot kívánok!
Nem tudom ,hogy mire fel írtad ezt a "nem ment ki a házbol, mindenki más látta".
Szerintem te nem vagy tisztába a helyzettel ,valszeg az emberek nem hülyeségből írják ,hogy hasznos volt a placedo.

Gondolj bele pár helyzetbe.
Szerveztek a barátaiddal egy pikniket/sütögetést vagy egyéb hasonló rp-t.
Most oké ,hogy ti magatoknak le rpzitek ,hogy
/me leteszi a széket a tűz mellé. De ha valaki arra jár vagy megnézi akármi akkor mit fog látni? - Pár embert ki a levegőben ül. Biztos fantasztikus lehet. És ez mindennél is így van, a tányérnál stb stb ha már a sütögetésnél jártam.
Szerintem sokkal jobban néz ki az ,hogy mindenki látja ,hogy mi történt ott vagy mi van ott.
Ha szerinted csak fun placedo-k voltak akkor csak nálad lehet a gond, "lehetséges ,hogy ki kéne mozdulni AKK rol."
Most egy random képet bevágok ide ,hogy mire is gondoltam. Sokkal szebb az ,hogyha tudjuk ,hogy mi van ott pontosan és hol.

 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
827
4 086
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
egyébként ha jobban visszaemlékszek annyira sok és durva fun placedo nem is volt, inkább csak teljesen fölöslegesen lett használva, vagy nem megfelelően
az előbbire a "Földön egy EÜ doboz" szerintem egy jó példa az utóbbi meg a jármű eladás volt jó példa.
 

r4yze

Újonc
2022. 03. 16.
60
116
V4 karakter
Matteo Petrov
LV karakter
Nil Ramirez
Teljesen támogatom.
Brutális ,hogy emiatt lett kivéve a /placedo parancs.
Hát aki funol arra mehet a pk rá vagy az aj mint eddig.
A "/placedo szar a földön" is egy rp dolog, ha valaki azt rpzi ,nehogy már minden fun nak számítson, aki azt le rpzte valszeg nem random írta le, biztos ,hogy hozzátett valamit ahhoz az rphez.

Akkor vegyük ki a dudákat mert nem nagyon hallottam még sehol se barátok köztös dudát.... ( nem színesíti az RP-t )
+111 de a dudákat nyílván nem fogják kivenni ameddig abból is jön a pp.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 829
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Mindenkinek kötelező megadni a tiszteletet! Figyelmeztetésben részesítelek a 3-as szabálypont megsértése miatt. - Zane
Igaz, nagyon én se láttam még /placedo val való funolast.
De valszeg aDaw barátom aki azt se tudja mi az SGH feladata, ő biztos mindig látta a placedo funolást, ha már ennyire röhög mindenen.
":eek::ROFLMAO:"
De neked megis mire van ekkora arcod? Vegyel vissza, de aztan rohadt gyorsan.

En is lattam sok placedo funolast sajna. 😌
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
A "/placedo szar a földön" is egy rp dolog, ha valaki azt rpzi ,nehogy már minden fun nak számítson, aki azt le rpzte valszeg nem random írta le, biztos ,hogy hozzátett valamit ahhoz az rphez.
Én azt gondolom hogy ha fun ha nem fun akkor sem rak le valaki ilyet, egyrészt szebben is meglehet fogalmazni, másrészről meg a szankciót is meglehet érteni mert a szervert minősíti.
Például ott a /wank.
Még saját animpanel animot is kapott "önkielégítés" címen.

Arra pedig megkérnék mindenkit, hogy lehetőleg ne itt generálja a feszkót, mert semmi szükség rá + nem szeretném ha emiatt értékes kiegészítések vagy drasztikus esetben a topic veszne el.
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 891
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
vagy esetleg visszarakni csak frakciók számára, az is egy megoldás lenne
Amúgy ez annyira nem földtől elrugaszkodott ötlet. De akkor már az összes többi kivett és/vagy nem berakott dolgot szintén megoldanám így. Aki komolyabban szeretne játszani úgyis frakcióban tevékenykedik, legyen az legál vagy illegál. Ha pedig nonscriptet csinál, de a színvonal megvan, akkor biztos lenne rá megoldás.
Funolni pedig mindennel lehet, azért a chatet talán nem vetetjük ki, ugye?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.