Pietro Smith---Dexter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RobikaHD

Újonc
2019. 01. 31.
18
7
V4 karakter
Alekszej Vladimir
LV karakter
Pietro Smith
V2 karakter
Hayato_Yotsuya
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Pietro Smith >

Panaszra tett Admin neve:
<
Dexter >

Panasz oka:
<
Szoval az egész ugy kezdodott hogy zacisnal voltam pakoltam vissza 50 antikot a csomiba aztán odajött Leonard hogy eltudnam e vini természetesen elvittem majd a határnál rámfogja a fegyvert és megjelenik random mögöttem egy szürke mercivel Denis és Demyan majd aztmondta hogy kövessem nyilvan követtem megérkeztunk egy dombhoz majd rámfogtak a fegyvert és elkezdtek ugye kirabolni de , mivel szerintem nem reális hogy zacis elöl rabolsz el egy embert ez az egyik a másik hogy ugye admint hivtam pontosan Flex jött ki elöször aztán leirtam neki mi történt majd az elő rp miatt nem volt jogos a rablás hozzáteszem teljes mértékben igaza volt, majd ugy döntött Flex hogy senki nem kap szankciot és rp folyt nem lesz de ezt ők ugye nem hagyták annyiban mivel nálam volt 50 antik, aztán elkezdték Flexnek mondani hogy nem is tudod a szabályzatot kioktatták magyarul aztán 1 ora adminugy után megunta és elment és jött Dexter ő pedig az elő rp t épp hogy elfogadta és igy nevetségesen kirabolhattak tőlem 50 antikot. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Elő rp jük:https://pastebin.com/GESFive5 Log admin ugy alatti chatről: https://pastebin.com/e8WNeRbt >

Megjegyzés:
<
Borzasztónak találom hogy emberek akik detektoroznak elveheti egy heti munkájukat 10-12 ora munkájukat és főleg hogy igy, köszönöm hogy elolvastad remélem hamarosan visszakerül hozzám az 50 antik >
 

Dexter

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
486
503
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Hello, sziasztok!
Szerintem nincsen az elrablás menetével semmi gond, az, hogy ic megbízol egy vadidegenbe az a te dolgod és számolnod kell azzal is főleg Amerikába hogyha te elviszel bárkit bárhova lehet nála fegyver és akár ki is rabolhat. Az elrablás nem konkrétan zacis előtt történt hisz ahogy te is írtad menetközbe voltatok határ fele ekkor került elő a fegyver amivel "eltérítettek" az eredeti úti céltól. Ezek után kényszerítve lettél arra, hogy kövesd az előtted haladó mercit ami már végkép nem egy forgalmasnak mondható erdőbe vezetett. Ezen a helyszínen lettél kirabolva és vették el tőled azt a nagy értékű antikot.

Nem tudom, hogy előttem hogyan zajlott flexel az ügy, utólag lettem tájékoztatva arról, hogy flex által már született egy lehetséges bírálat amivel a rabló fél nem értett egyet így lett kérve egy nagyobb admin amire én érkeztem ki.

Az ügy során az elrablás menete illetve az előRP tartalma lett kifogásolva. Ebből az egyikre fentebb már kifejtettem a véleményem illetve az álláspontom így most kitérnék az előRP-re is.
Összességében első pillantásra egy elég hosszú logot láttam viszont jobban bele olvasva észlelhető, hogy nagy része inkább csak a rendszer automatikus /me-jei (csomagtartó nyitás, tárgy át adás és mozgatás) így egy kis időbe tartott míg részletesen át futottam, hogy mi is a lényeg. Valóban eléggé el lett nyújtva és elég darabosan lett meg beszélve az előRP de én a lényeget kivettem belőle. Több lehetséges opció is fel jött, meg lett beszélve, hogy ki milyen fegyverrel fog menni illetve, hogy kiket hol fogtok keresni, ezek után változott a terv és mentetek rá erre a fuvar kéregetős opcióra.
Ügy során le írtam de itt is el mondom, nem lett egy túl erős előRP de nagyjából használható.

Ami szemet szúrt viszont, hogy több helyen is cigányoztak az előRPben, erre akkor szankciót nem adtam illetve volt egy két bind amit feltételezhetően teszt jelleggel lettek elnyomva ezek illett volna azért le ooc-zni. Szerintem mindenre kitértem várom az esetleges választ illetve a bírálatot!
 

TuTu

Nem fütyül a rigó.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 117
1 809
LV karakter
Bianca Corsetti
Elrabolni el lehet forgalmas helyről, kirabolni nem.
Dexter igazából mindent leírt az üggyel kapcsolatban, szépen összefoglalta a dolgot.

TS-en megbeszéltem az ügyet Flexszel.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.