Pénz "mozgásának" realisztikusabbá tétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Hat nem nagyon lehet ez ellen ellenvetesem,csak tamogatni tudom a dolgot!

Esetleg a nagyobb osszeg berakasa is lehetne bankban,megse tesz be senki sem 5 milliot csak ugy atm-be,a limit kiszedes/berakas eseten is lehetne egyforma
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

Yed

Újonc
Támogató
2019. 10. 04.
42
36
23
Switzerland
V4 karakter
Stephen_D_Roger
V2 karakter
Graham B Timothy
Elképesztő ez a kidolgozás és,hogy mennyit foglalkoztál vele.
Örülnék szintúgy ha bekerülne.Adnám ha a V4-n már elérhető is lenne ✌️
Teljes egészében TÁMOGATOM az ötleted!
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

Marteinex

Barangoló
Támogató
2019. 06. 03.
135
36
Budapest
V4 karakter
Johnny T Alexandros
LV karakter
Jamshed Sharif
Remekül összeszedett és kidolgozott ötlet! Sokat dobna a szerver életén, ha bekerülne.
TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
559
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth
Itt már csak egy kérdés van. Miért nincs ez még bent?😱. Fasza összeszedett topic, remélem megvalósításra kerül😁
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

Alinaaa

Újonc
Támogató
2022. 11. 23.
28
101
Összeszedett, tömör gyönyör! Tetszik az ötlet, tetszik a kivitelezése is! Nagyon támogatásnak!

+1 Respect.
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
2022. 10. 06.
120
315
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
áhh nagyon komolyan összeraktad a dolgot, nincs benne feles dolog. teljes mértékben támogatom, látszik a belefektetett munka a szép, összefüggő mondatokban, a képekben ahol felvázoltad a terveid, nem mellesleg nem kicsit dobná fel a szerver életét, ezen a téren is fejlődne a szerver az IRL világgal.

//telo//
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

hernyo

Zöldfülű
2020. 11. 22.
187
1 125
V4 karakter
Ane Tinsley 🇪🇸
Továbbra is köszönöm szépen a pozitív visszajelzéseket, amik még mindig jól tudnak esni.
Gyorsan meg is ragadnám az alkalmat, kihasználva a kommentet, hogy Boldog Új Évet kívánjak mindenkinek, illetve utólag vagy akár előre is Boldog Karácsonyt kívánjak szintén.
(Talán a karácsonyi tényleg nagyon megcsúszott.)
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Kalapom emelem előtted. Remek összeírás, szeretném bennt látni a szerveren.
 
  • Imádom
Reactions: hernyo

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Egyébként jó lenne, de ha már van Kiürült ATM, akkor lehetne egy automata karbantartó munka is, mint civil munka.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzseremi és hernyo

step.

no caption needed.
2022. 01. 05.
395
1 160
V4 karakter
peterson.bailey
LV karakter
isaac.holmes
Sok időt ölhettél bele csak kár, hogy úgysem kerül be. Én nagyon szívesen látnám a szerveren. Mint v3 mint lv. :) De sok sikert
 

davyssh

one day it will all be over
Támogató
2021. 03. 18.
226
322
Gödöllő
V4 karakter
Nathalie Myers
LV karakter
Braydon Logan
Nagyon szépen összeraktad ezt az ötletet és szépen meg is fogalmaztál mindent. Szívesen látnám ezt a bank rendszert a szerveren, talán v4-re. Egyébként támogatom az ötleted!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: hernyo és Galvez

hernyo

Zöldfülű
2020. 11. 22.
187
1 125
V4 karakter
Ane Tinsley 🇪🇸
Egyébként jó lenne, de ha már van Kiürült ATM, akkor lehetne egy automata karbantartó munka is, mint civil munka.
Háát, nem tudom, hogy a civilek kezébe mennyire érdemes a szerver főbb részéhez tartozó elem karbantartásának folyamatát adni, viszont, amennyiben ez nem gátolná az automaták működését, úgy igazából nem egy rossz ötlet. Bár, nem tudom, hogy mennyire érdemes ezt még jobban túlgondolni.

Továbbra is köszönöm a támogatásokat. ❤️
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Háát, nem tudom, hogy a civilek kezébe mennyire érdemes a szerver főbb részéhez tartozó elem karbantartásának folyamatát adni, viszont, amennyiben ez nem gátolná az automaták működését, úgy igazából nem egy rossz ötlet. Bár, nem tudom, hogy mennyire érdemes ezt még jobban túlgondolni.

Továbbra is köszönöm a támogatásokat. ❤️
Én úgy képzeltem el ezt a munkát, hogy a szerver generálna a munka felvétele után üzemképtelen ATM-eket, de csak a melósok részére. Tehát a többi player tudná ugyanúgy használni, de aki dolgozik, az odamenne megjavítani. Ámbár a kifúrt ATM-eknél nem ez lenne a helyzet, ott az lenne a helyzet, mint most. Nem tudnák használni, amíg meg nem javítják, vagy el nem tellik az adott idő.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.