Pencz - Salvatore

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 470
5 034
Tatabánya
V4 karakter
Tasnádi Raffael
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Pencz -

Panaszra tett moderátor neve:
-
Salvatore -

Panaszod oka:
-
Arról volt szó, hogy karácsony után kaphatok unbant a TS szerverről, erre semmi reakció, se válasz, semmi. Folyamatosan online fórumon, egyenesen nem érdekli a dolog. Nem hinném, hogy pár mondatot tisztességesen nem lehetne beszélni erről az esetről. -

Bizonyíték: (Kép, videó)
-
Semmi extra. Január másodikán irtam neki, hogy amiről szó volt, esetleg tartjuk-e magunkat hozzá. -

Megjegyzés:
-
Nem értem miért kell ignorálni egy embert, aki normálisan megkeres privátban. Továbbá a banomat sem tartom jogosnak, ahogy eddig is leirtam. -
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 725
4 474
22
LV karakter
Edward Paul
TS-SA-val egyeztetve bírálom el a panaszodat!

Tavaly nyári unban kérelmedben annyit írt neked Salvatore, hogy "év vége felé próbálkozz újra esetleg".
Vagyis a lehetősége volt meg (akkor még) annak, hogy év végén lekerüljön rólad a kitiltás. Azóta azonban érthetetlenül próbálod levetetni magadról a kitiltást, nem érted meg azt amit leírnak neked érthetően. Ezek után nem meglepő, hogy a mérleg nem arra az oldalra billen, hogy kapj egy újabb esélyt. Az a nagy gond veled Pencz, hogy nagyon érthetetlen vagy. Biztosra állíthatom neked, hogy ha ez nem lenne rád igaz akkor már régóta vissza lettél volna engedve. Nem vagy már kisgyerek, hogy kinődd ezt a rossz tulajdonságot, így azt javaslom neked, hogy tegyél le arról, hogy vissza leszel engedve a szerver TS3 közösségébe.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.