Peaky Blinders Frakció Fejlesztési Kérelme! (Szerkesztve!)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Azt nem értem, ha most nem használjátok a jelenlegi területeteket, akkor ezen mit akartok csinálni?
Kiraktok egy tucat autót ami ráadásul protectes hogy mindenki szét laggolja ott a fejét?
Skineket is kérhettetek volna mert most jelenleg a régi latin kinézetek vannak bent.

Remélem gate kaput nem fogtok benyomni a bejárathoz egy bandának.
kösz a negatív hszt! a te véleményed nem igazán érdekel!
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Tilos a dupla/tripla HSZ, figyut osztom. ~dr3X
Azt nem értem, ha most nem használjátok a jelenlegi területeteket, akkor ezen mit akartok csinálni?
Kiraktok egy tucat autót ami ráadásul protectes hogy mindenki szét laggolja ott a fejét?
Skineket is kérhettetek volna mert most jelenleg a régi latin kinézetek vannak bent.

Remélem gate kaput nem fogtok benyomni a bejárathoz egy bandának.
és az is szerintem Ic ügy hogy hol tartozkodunk ..
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Na haloka. Leírnám én is ide a véleményem. Amikor én ott hagytam a bandát, akkor egy angol bandát hagytam ott, ahol volt egy kocsma ami üzemelt. Mára ebből sajnos azt látom, hogy az angol bandából lett egy spanyol nyelvet RPző 'banda', aminek nem úgy kellene lennie, hisz még mindig egy Peaky Blinders vagytok nem pedig Mara vagy bármilyen más spanyol/latin banda. De kitérnék a főbb dolgokra.

Mappolás: Hát szerintem ez egy banda még mindig véleményem szerint, szóval szerintem csináljatok egy teljesen új mappolást ami bandához illik, mert ez eléggé maffia HQ beütésű, de ahogy érzitek, csak jót akarok mint a többiek.

Skinek: Szerintem ide is kereshetnétek valamit, mert ha már ti egy holland autós ganget szeretnétek RPzni, akkor ne spanyol skinekbe rohangáljanak, hanem ahhoz illőben.

Kocsik: A Golf I-et, meg a 2 GT-R-t nem értem, na meg a helikoptert, kicsit túlzás ilyen kocsi egy bandának, főleg a heli, a Golf I meg nem igazán illő FK kocsinak, de ahogy vélitek, nem kötök bele, csak kifejtem a dologkat az én szemszögemből

Egyedül amit ebben támogatni tudok az egyedül a négy darab széfnek a kérelme, semmi többet sajnos. Szerintem gondoljátok újra az egész témát, és csak annyit tudok mondani mint az előzőek, de ennek ellenére is sok sikert és jó RP-ket!
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 497
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Történtek a fejlesztésbe változások, illetve a szerveren lévő hozzáállásotok miatt írok új véleményt.

Először is ha bandát akartok, akkor minek csináltok egy 34. Bercsényi László különleges műveleti zászlóalj támaszpontot?
Másik, teljesen mindegy hogy hol van/lesz a "Placcotok", nem fog ott más lenni a csili-vili gold, neonnal ellátott luxus autóitokon kívül, de azt se értem ha van miért tartjátok ott, nincs saját garázsotok?
Interriorol ne beszéljünk, amikor Neumannék kezébe volt a frakció akkor normálisan ment minden, most meg az "Iroda" interrior úgy néz ki mint ha a saját házadként rendezted volna be.

"Van der Linde Penose egy Holland gang aki drogokkal es fegyverekkel sot autokkal kereskednek , lopasokkal, assault es gyilkolassal. Torok, Holland, Antik , Surinamok kal van tele. British crime frims, Turkish mafia, Serbian mafia, Colombian cartels, No limit soilders . Mocro Mafia . A penose Amsterdamban lett ki alakitva Tork es Hollandokkal "

Na-na-na, stoy.
Azért írtatok bele ennyi nemzetiséget hogy ne tudjon senki abba belekötni hogy még mindig az 1 éves skinek vannak bent a frakcióba mert nem vagytok hajlandóak skineket keresni, és ti beéritek azzal a skinekkel vagy a bincossal, bár mondjuk teljesen mindegy, úgy is rajta lesz a csontmax meg a maffiás kalap.
Az Assault alatt mit értesz? Erre válaszolj ha a többire nem szeretnél. "British crime frims, Turkish mafia, Serbian mafia, Colombian cartels, No limit soilders . Mocro Mafia ." Ezeket minek írtad bele? Nem lesz jobb tőle semmi.

Attól független hogy megkapjátok a frakció fejlesztést, nem hiszem hogy lesz változás, mert ami nálatok ott megy, az valami katasztrófa már bocsánat. Reggelig tudnám neked küldözgetni a képeket amikor Los Zetas-os ként a TI kocsmátokban az LZ és a PIRU rpzett, ti pedig csak járkáltatok fel-alá és nem voltatok hajlandóak be csatlakozni az RP-be, de most ne ez legyen a vég kimenetele mindennek.

Bence megmondta, hogy nem lehet autós frakciót csinálni, átváltottatok bandára, aminek még mindig kéritek a helikoptert, csoda hogy nincs limuzin.
E60,RS4 jó, Golf1 + 2 Nissan GT, minek? Szerintetek egy holland banda IRL ilyen kocsikkal járkál?
Talán még az F10 elmegy, de az RS7,Raptor nem értem hogy minek, még talán ilyen 50%-ban a G65 ami úgy még jól jöhet de többi nem.

Drex szavait meg adom, talán az a 4 széf ami jól jön.

Dióhéjban ennyi, ajánlom hogy nézzetek át alaposan mindent hogy mit hogy akartok.
Bár nem fűzök hozzá sok reményt hogy lesz változás.
 

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Helikopterről ne is beszéljünk. Bandának helikotperje van, akkor ennyi erővel már a Pirunak is kéne egyet lerakatni és akkor eskü kvitt lenne. Jobban leírva a véleményem: Gondoljátok át, hogy mit kértek, mert azért itt egy csomó dolog van ami nem egy bandához illik, de jó. Skinekről is annyit tudok mondani mint a többiek, sok olyan van ami teljesen eltér a ti banda RP-tektől. Szóval tényleg, tanácsként írom, gondoljátok át nagyon alaposan ezt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.