pds vidi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

teenager rager

Aktív fórumozó
2019. 10. 29.
295
2 361
V4 karakter
Janko Pap
LV karakter
Joe Simpson
tugya redei hogy igazad van lacimini15 csak sos a fiu
ja udv a masodik oldalt
messze a masodik legjobb a dzsio rajza utan
 
  • Hűha
Reactions: gnah

agoston

yvl
2020. 09. 15.
442
3 674
V4 karakter
Vivienne Holloway
nekem tetszika videó hajrá rédei
3a6d38e5c78a89d94e7b105246583d92.jpg
 

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 837
18 563
20
V4 karakter
Martin Chambley
mint pl csak említsek egyet : SeeMTA LV - McDrive
Velünk felesleges példálózni, mi értékeljük azt a videót is, amiben nulla energia van, végülis csak megcsinálták, nem? (y)

Ha egy PD dara videó, ha nem akkor is drukkolunk a tesóknak, ez a vérség, de jövőre akkor @benec x társaságában kirakok egy atm rúgás videót :LOL:
 

GustavoHans15

Zöldfülű
Támogató
2021. 08. 12.
190
324
18
Magyarország-Mátészalka
V4 karakter
Gustavo Hans
LV karakter
Gustavo Hans
V2 karakter
Gustavo Hans
Velünk felesleges példálózni, mi értékeljük azt a videót is, amiben nulla energia van, végülis csak megcsinálták, nem? (y)

Ha egy PD dara videó, ha nem akkor is drukkolunk a tesóknak, ez a vérség, de jövőre akkor @benec x társaságában kirakok egy atm rúgás videót :LOL:
Felesleges tovább ragozni. Mindenki azt csínál amit akar. Gondolom a vélemény nyilvánítás nem tiltott dolog nem?
 

ChrisB

Zöldfülű
2019. 02. 05.
174
213
24
Budapest
V4 karakter
Chris Johns
LV karakter
Rylan Milo
Ez a topic amúgy mindennek az alja. Vagy csak én lettem már boomer ehhez a közösséghez, de ez itt mint valami ovoda. Egy értelmes mondat nincs a topicban, csak HSZ-hunt, meg egymás oltogatása mint valami inteligencia hiányos gyerekek... A videóról meg annyit hogy igaza van @GustavoHans15-nek. Ez nem kreativ, ez egy 5 perc alatt összehúzgált dara zenével. És az itt hozzászólók meg rontják a szinvonalát az egész See közösségnek, nem igen érdekel a ban sem, nem játszom már egyik szerveren sem igazából, csak elszomorit hogy egy kreativ eventen ez a szinvonal, sajnos nem lesz már sosem 2016-18, ott ilyen topic sem lett volna, mert ki lettek volna dobálva az ilyen felesleges, feszültség generáló HSZ-ek. Meg valahogy akkor nem az volt a válasz hogy csak dara van nincs RP.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.