pds vidi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gnah

nincs átmenet
2019. 01. 11.
308
2 335
V4 karakter
Gabriel Hooley
LV karakter
Laurien Tucker
kreativevent23.png



In-Game név:
- Laurien Tucker -

Account ID:
- 1426 -

Pályamű:
-
-

Megjegyzés:
- hali -


 

claytonzinho

Újonc
2022. 04. 21.
53
535
V4 karakter
Zacarias Cambeiro
LV karakter
Jason S Jonson
V2 karakter
Gray Packo
csoki jó lett támogatom
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
356
922
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
aszta en ezt tamogatom ez nyer pls
 
  • Imádom
Reactions: gnah

GustavoHans15

Zöldfülű
Támogató
2021. 08. 12.
190
324
18
Magyarország-Mátészalka
V4 karakter
Gustavo Hans
LV karakter
Gustavo Hans
V2 karakter
Gustavo Hans
Sziasztok ,nem rossz szándékkal írok a videó alá, de most őszintén ebbe mi a kreatív??- Most akkor ilyen jelleggel mindenki elő veheti nyugodtan az össze szedett darás, menekülős vagy balesett montage videóit amivel annyi fáradságot vett hogy körbe vágta ,majd össze pakolta gyors egy vegas pro-ba vagy akármi másba. Tényleg nem rossz szándékból írom csak míg más tényleg szenved egy videóval míg össze vágja vagy míg olyan kamerához hasonló szemszögből tudjon egy videót megfelelően és precízen elkészíteni , mint pl csak említsek egyet : SeeMTA LV - McDrive . Addig én ebbe a videóba valahogy semmi kreatív dolgot nem látok nem találok. Mert be írok pl egy ilyen kereső szót youtubera hogy:- Seemtav3/lv Pd és kapásból elém vág 100 darrás videót ahol ugyan ezt megtudom nézni . Meg valahogy én azt érzem hogy 100-szor jobban tetszene az embereknek a pd-ről valami olyan videó ahol belső munkát mutattok meg. Mint 1 kihallgatást vagy valami komolyabb rp alapú dolgot. Mint sem ismétlem egy évente 100-szor előkerülő dara videót.

De mivel én nem vagyok zsűri, így csak egy véleményt írtam.
Ezen kívül meg sok sikert!
 

delta babe

Zöldfülű
2020. 01. 02.
222
744
V4 karakter
Giambattista_Saccomanno
LV karakter
julie ford
Sziasztok ,nem rossz szándékkal írok a videó alá, de most őszintén ebbe mi a kreatív??- Most akkor ilyen jelleggel mindenki elő veheti nyugodtan az össze szedett darás, menekülős vagy balesett montage videóit amivel annyi fáradságot vett hogy körbe vágta ,majd össze pakolta gyors egy vegas pro-ba vagy akármi másba. Tényleg nem rossz szándékból írom csak míg más tényleg szenved egy videóval míg össze vágja vagy míg olyan kamerához hasonló szemszögből tudjon egy videót megfelelően és precízen elkészíteni , mint pl csak említsek egyet : SeeMTA LV - McDrive . Addig én ebbe a videóba valahogy semmi kreatív dolgot nem látok nem találok. Mert be írok pl egy ilyen kereső szót youtubera hogy:- Seemtav3/lv Pd és kapásból elém vág 100 darrás videót ahol ugyan ezt megtudom nézni . Meg valahogy én azt érzem hogy 100-szor jobban tetszene az embereknek a pd-ről valami olyan videó ahol belső munkát mutattok meg. Mint 1 kihallgatást vagy valami komolyabb rp alapú dolgot. Mint sem ismétlem egy évente 100-szor előkerülő dara videót.

De mivel én nem vagyok zsűri, így csak egy véleményt írtam.
Ezen kívül meg sok sikert!
amugy ez igaz mostmár csak tartózkodom
 

gnah

nincs átmenet
2019. 01. 11.
308
2 335
V4 karakter
Gabriel Hooley
LV karakter
Laurien Tucker
Sziasztok ,nem rossz szándékkal írok a videó alá, de most őszintén ebbe mi a kreatív??- Most akkor ilyen jelleggel mindenki elő veheti nyugodtan az össze szedett darás, menekülős vagy balesett montage videóit amivel annyi fáradságot vett hogy körbe vágta ,majd össze pakolta gyors egy vegas pro-ba vagy akármi másba. Tényleg nem rossz szándékból írom csak míg más tényleg szenved egy videóval míg össze vágja vagy míg olyan kamerához hasonló szemszögből tudjon egy videót megfelelően és precízen elkészíteni , mint pl csak említsek egyet : SeeMTA LV - McDrive . Addig én ebbe a videóba valahogy semmi kreatív dolgot nem látok nem találok. Mert be írok pl egy ilyen kereső szót youtubera hogy:- Seemtav3/lv Pd és kapásból elém vág 100 darrás videót ahol ugyan ezt megtudom nézni . Meg valahogy én azt érzem hogy 100-szor jobban tetszene az embereknek a pd-ről valami olyan videó ahol belső munkát mutattok meg. Mint 1 kihallgatást vagy valami komolyabb rp alapú dolgot. Mint sem ismétlem egy évente 100-szor előkerülő dara videót.

De mivel én nem vagyok zsűri, így csak egy véleményt írtam.
Ezen kívül meg sok sikert!
nem kell azért mondani mert a haverjaiddal szerepeltek a videóba te meg ugyan ezt csinálod csak videón kívül és akkor mivan
 

GustavoHans15

Zöldfülű
Támogató
2021. 08. 12.
190
324
18
Magyarország-Mátészalka
V4 karakter
Gustavo Hans
LV karakter
Gustavo Hans
V2 karakter
Gustavo Hans
nem kell azért mondani mert a haverjaiddal szerepeltek a videóba te meg ugyan ezt csinálod csak videón kívül és akkor mivan
Nem azért írtam hanem kreatív eventről van szó és én személy szerint ebbe nem látom, de úgy látom nem sikerült értelmezni amit leírtam .
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.