/pay parancs használatánál ne adózón! | Civilek újra adhassanak fel SeeNion Hirdetéseket!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Ja szerintem is elég irreális az hogyha kifizetsz valakinek vegyük példának 100 millát abból lejön akkor kb 2-3 milliós adó. Szóval ott állnak melletted a láthatatlan istenségek és leszámolják az adót? TÁMOGATOM

A második szerintem pedig teljesen felesleges hogy miért? Nos vegyük egy nem tudom... 3-5 szintes playert aki azt sem tudja még hogy mi az az RP és akkor leáll az út közepén darálni, meg a bányász maffia is visszatér? Szerintem ez felesleges.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Éppen ezért lett kivéve a Seenion a civileknek. 0-24 kereskednek és leverik az árakat. Szeretnél fegyvert? Szerezz kapcsolatokat IC. Most durva dolgot mondok: Rp-zni kell hozzá. Unalmas már,hogy mindenki várja a sült galambot az asztalra de a kis ujját sem mozdítaná.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
A /pay-os ötletet én is támogatom, de a SeeNion-ost nem. Blacksmith leírta az arra vonatkozó dolgokat.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
A /pay -s dolgot adom nem is értem miért vonja le az adót ha valakinek kézbe adom át a pénzt... de a see-nionos ötletet nem támogatom,fentebb már leírták hogy miért nem lenne jó.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
203
561
19
Budapest
LV karakter
Lyndon Conway
Az adót tudom hogy nem fogják kivenni ezért nem is nagyon van hozzáfűzni valóm,
viszont a SeeNiont nem csak hogy civileknek de még illegális frakcióknak sem engedném.
Ha valaki illegállal akar foglalkozni építsen ki egy kisebb kört maga köré persze mind ezt IC,
ez a kör nagyobbodhat egyértelműen de egy kisebb körben is lehet komoly üzleteket lekavarni.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
/pay-os cucc felesleges.. szerintem nem véletlenül van így ahogy.. veszel egy autót rá írod 1ft-be és megkapod kp-ba a fix összeget ne vicceljünk már.. Seenion, a civil maffiózást felejtsük el.. van fegyverbolt, banda, maffia keress ic kapcsolatot. ennyire egyszerű, sőt még ezt a Seenionos témát tovább lehetne modosítani hogy ne lássátok hisz civilek vagytok akiknek nem ez az alap koncepciója a szerveren hogy fegyverekkel kereskedjenek
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
177
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Nem tudom támogatni az ötleteidet. Csak úgy milliárdok röpködnének egy kézből a másikba.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Ez egy jó topic, legalább nevetni lehet rajta. Maradjon minden, ahogy van. Legyen adó, mert kiskapu lenne, ha nem lenne adó kézből-kézbe adásnál.

Most, hogy mondod tényleg tudjanak feladni a civilek hírdetést, tök jó ötlet, de ha már itt tartunk addoljunk minden loginolásnál AK-t meg 500 tölit mindenkinek, ugyanaz a végeredmény. Ha illegálozni akarsz, szerezz kapcsolatot, tudod, RP ami nem megy a legtöbb embernek.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Hosi

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
A fizetés részét támogatom, mivel tényleg irreális, hogy adózól, ha kézből-kézbe adod a pénzt, viszont a SeeNion részét meg nem tudom támogatni, mivel valóságban sincs egy civilnél 2000 db AK lőszer. Inkább építse ki a kapcsolatatit, vagy lépjen be egy maffiába/bandába.
 

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
A kézből-kézbe való adózás maradjon,a civileknek a seenion felesleges,csak a fegyverárak mennének le.Így az ötleteidet nem támogatom.
 

Paul

Barangoló
2019. 01. 10.
100
87
V4 karakter
Paul F Curry
Ez a /pay ötlet kéne mindhárom szerverre, támogatom.
 

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
TÁMOGATOM! VISZONT A CIVIL See Niont nem támogatom mivel IRL a civilek annyira nem is foglakoznak fegyverekkel!
 

jaki

jurassic
2019. 01. 10.
502
4 618
21
V4 karakter
nick ellwood
peeeersze, kézből kézbe 100 misi egy m5-ért, ezkell ide! kereskedjünk, meg rázkódjunk bele a /me felrakja a motorháztetőre az adásvételi szerződést. rp-hez. civilek meg beszerzik majd bandáktól amúgy a fegyvereket.
 
  • Tetszik
Reactions: Lakner

Ohnedich

Újonc
Támogató
2019. 04. 23.
28
27
LV karakter
Freidreich Miller
A pénz átadásos dolgot támogatom!

A seenion-nak meg örülnék, de az nem a leg RP sebb hogy mindenki feketén szerez be egy egész fegyver arzenált.
 
  • Vicces
Reactions: Wanted

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
/pay-hoz vonatkozó cuccot adom, SeeNion-t egy civilnek? Ne nevettess már, így is Civil maffiákat tolnak az emberek, nem hogy még visszakerülne ez a "Fejlesztés", nem véletlenül lett kivéve.
 

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Teljesen felesleges az, hogy a Civilek is tudjanak hirdetni.. Az illegál, és a civil már lassan egybeforr.. Civilek nagy része ugyan azt csinálja mint az illegálosok. Civilek menjenek dolgozni,kereskedni, és ne SeeNionba hirdessék az illegáljukat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.