Patrick Palmstone/jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MarkM123

Újonc
2021. 10. 31.
50
44
V4 karakter
Patrick Palmstone
LV karakter
Felix Henderson
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Márk.-
| Hány éves vagy? |
-17 éves vagyok.-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-4 és fél éve játszom a SeeMTA szeverén kissebb nagyobb kihagyásokkal.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-60.564 játszott percem van a szerveren jelen pillanatban.-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- Tudom egyáltalán nem a legragyogóbb az UCP-m viszont elég rossz időszakomban voltam akkor tudom ez nem mentség attól,viszont remélem hogy ez nem szab gátat jelen esetben mert 4 és fél éve játszom a szerveren volt egy ilyen rossz időszakom akkor viszont se az előtt se után hasonló sem,és nem is lesz továbbra sem, garantálni tudom.Ezért is próbálkozok ahogy tudok.A 60.564 játszott percemre tudok hivatkozni hogy nem ez a célom kezdetekben sem volt és most sem.Hiszen ha most tehetnék róla azok nem lennének ott ahol vannak.Remélem ettől kitudok harcolni minimális bizalmat e téren. -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Két frakcióban voltam ez idáig a szerveren töltött időm alatt még annó a Road Pirates,azt követően az Opsezna-veza köreiben tevékenykedtem.A Road Piratest az időm szüke miatt kellett otthagynom,nem tudtam elé időt fordítani akkoriban a frakcióra,és magára az egész játékra igy megtörtént maga a frakció elhagyása.Ezt követően jött az OPS,el töltöttem benne a magam idejét,viszont nem annyira találtam ott magamra,nem kaptam meg azt amit igazán kerestem.Igy végül visszatértem a régi kerékvágásba civilként folytattam utamat tovább. -
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Minden fennakadás nélkül természetesen teljsíthető számomra.Nem jelent problémát,reális elvárás főlg hogy mostani létem szerint időm mint a tenger.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Mindisig már a kezdetektől fogva tervben volt egész ez idáig egy rendvédelmi szervben való adott szerep betöltése.Viszont mindig más hullámok jöttek igy más fele vezetett az utam egészen idáig.Viszont most elhatároztam,hogy csak a rendvédelemre szeretnék végre öszpontosítani és prioritásba helyezni.Hogy végre egy régi vágyam bekövetkeztethessem ezzel.Mert ebben látom igazán a potencialt számomra, és a napról napra szembejövő kívánatos Rp szituációkat,és sürű történéseket.Illegális frakciók megvoltak,civilként mégis csak túl átlagos az élet.És itt viszont ezek mellett belekóstolhatok egy új szerepkörbe,egy új betekintést nyerhetek a rég megálmodott frakcióban.. -
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Természetesen igen,rendelkezek mind három elvárásnak megfelelően.-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Patrick Palmstone.-
| Születési helye, időpontja: |
-1998.01.28 London-
| Telefonszáma: |
-+38-76-638-3353-
| Ön büntetett előéletű? |
-Messziről kerültem mindenféle atrocitást,teljesen tiszta előélettel rendelkezem. -
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |
-A pénzügyi nyomozó feladata az, hogy vizsgálja és elemezze a pénzügyi tranzakciókat,az adócsalás mértékét,nagyságát akár.Emellett természetesen az üzleti tevékenységeket is vagy pénzügyi visszaéléseket egyaránt. Ez magában foglalhatja a csalás, a pénzmosás, az adócsalás, a pénzügyi bűncselekmények és más illegális tevékenységek feltárását és nyomozását is. -
| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |
-Az állam elleni lopás átlagban az adócsalás vagy más pénzügyi visszaélés formájában történik meg.Szándékosan hamis vagy félrevezető információkat nyújt be az adóbevallásában vagy adóügyekben.Közvetlenül károsítja az államot és a társadalmat is ezzel egyaránt. Az adók befizetése révén az állam finanszírozza szolgáltatásait.Általában pénzbírsággal és,vagy szabadságvesztéssel járhat akár.Ez függ maga a sikkasztás,kisebb vagy nagyobb mértékű,súlyosabb adócsalás és további hasonló büncselekmények miatt. -

kisvonal.png

 
Utoljára szerkesztve:

Munyoz.

Nyunyoz
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
578
2 263
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Vondrasek
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇨🇿🇲🇽
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
KÖZPONTI NYOMOZÓ FŐOSZTÁLY
✉ knyf@nav.see

Tisztelt Jelentkező!
Tájékoztatom, hogy jelentkezési lapját a Központi Nyomozó Főosztály elfogadta!

((Kérlek privát üzenetben válassz egy meghallgatási időpontot:
2024.02.05. 19:00
2024.02.06. 19:00))

San Fierro, 2024.02.02.
Ernesto Vondrasek
pénzügyőr alezredes​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.