Páros animációk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vakus

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
317
496
20
Disneyland
V4 karakter
lanzo taube
LV karakter
chip cannworthy
Haligali!
Ma egy szuper kis ötlettel rukkolnék elő, ami nem más lenne, mint a címben is olvasható páros animációk.

Hogyan nézne ki ez?
A mostani animpanelhez hozzájönne egy fül, amiben fel lennének sorolva a párosan elvégezhető animációk.
Ilyenek lennének például: pacsi, kézrázás, köszönések, páros táncok, stb.. Megnyomásukkal egy egyféle beállás animációval, illetve például egy ilyen ikonnal (katt) jelezné a másik player felé a "felkérést". Az elfogadáshoz egy jobb klikk az ikonra, az elfogadó playert pedig a kezdeményezőhöz képest úgy állítja be, hogy tökéletesen lejátszódjon az animáció.

Miért?
A mostani megoldással az ilyen animációkat nagyon kínos beállítani. Nem tudjuk fejből, hogy hogyan, merre pozícionálja a karakterünket amikor ilyet próbálunk beállítani egy ilyet, és az időzítéseket is meglepően nehéz eltalálni, főleg ha nem beszélünk egymással voice chaten.
Korlátozások:
Ne lehessen kezdeményezni/elfogadni a páros animot, ha:
  • Fal van előtted.
  • Szakadék lenne az elfogadó player alatt.
  • Túl nagy távolság van a két player hözött.
  • Nem egymással szemben van a két player.
Köszönöm szépen, hogy elolvastad! Remélem értékelhető egy kicsit az ötletem.
 

stargazermartin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
283
2 032
22
V4 karakter
zayn hanemiya (羽宮)
LV karakter
mac holloway
e51fa606c48fdb97498d63d40658fae3.png



szinkronizált kézrázással nem lenne baj...csak más garázdaság ne legyen.......
 

csucsuu

Újonc
2023. 02. 08.
55
53
20
Gölle
LV karakter
Ramona Czapla
V2 karakter
Bella Victorovna
Haligali!
Ma egy szuper kis ötlettel rukkolnék elő, ami nem más lenne, mint a címben is olvasható páros animációk.

Hogyan nézne ki ez?
A mostani animpanelhez hozzájönne egy fül, amiben fel lennének sorolva a párosan elvégezhető animációk.
Ilyenek lennének például: pacsi, kézrázás, köszönések, páros táncok, stb.. Megnyomásukkal egy egyféle beállás animációval, illetve például egy ilyen ikonnal (katt) jelezné a másik player felé a "felkérést". Az elfogadáshoz egy jobb klikk az ikonra, az elfogadó playert pedig a kezdeményezőhöz képest úgy állítja be, hogy tökéletesen lejátszódjon az animáció.

Miért?
A mostani megoldással az ilyen animációkat nagyon kínos beállítani. Nem tudjuk fejből, hogy hogyan, merre pozícionálja a karakterünket amikor ilyet próbálunk beállítani egy ilyet, és az időzítéseket is meglepően nehéz eltalálni, főleg ha nem beszélünk egymással voice chaten.
Korlátozások:
Ne lehessen kezdeményezni/elfogadni a páros animot, ha:
  • Fal van előtted.
  • Szakadék lenne az elfogadó player alatt.
  • Túl nagy távolság van a két player hözött.
  • Nem egymással szemben van a két player.
Köszönöm szépen, hogy elolvastad! Remélem értékelhető egy kicsit az ötletem.
Adom nagyon az ötletet, sokkal könnyebb lenne a bemutatkozásnál, vagy ha éppen egy kapcsolatot rpzünk, támogatom.👏
 
  • Tetszik
Reactions: TurboKoktel

Vakus

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
317
496
20
Disneyland
V4 karakter
lanzo taube
LV karakter
chip cannworthy
Nagyon örülök, hogy V2-re bekerült az ötletem, ahogy nézem nagyjából pont ebben a formában ahogy leírtam, de szívesen látnám továbbra is a V4 modba beleépítve. ;)
 
  • Fire
Reactions: HardENER

Vakus

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
317
496
20
Disneyland
V4 karakter
lanzo taube
LV karakter
chip cannworthy
Ahogy figyeltem az ötletem az utolsó Tiktok poszt alapján valamilyen formában bent lesz a szerveren. Nagyon szépen köszönöm.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Botticelli és Alan
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.