Parkoló létrehozása Fort Carsonban a horgászboltnál.

DiorUr

Barangoló
2021. 10. 20.
83
80
Eszeny
V4 karakter
Brian Dior
LV karakter
Brian Dior
Szaisztok!
Ez nem is egy ötlet, hanem inkább egy szükséglet. Valljuk be, hogy az a pici parkoló ami a kórház és a bolt között van semmire nem elég. Ezt lehetne bóvíteni legalább akkorára mint ami a zacisnál van, annyi még pont elférne hosszában és szélességében. A parkolni tilos táblák semmi igazán szépek minden egyes kanyar, illetve út sarkánál, így talán lehetne enyhíteni ezeknek a sűrűségén. Amellett sem szabadna elmenni, hogy napi nem 1 vagy 2x történik meg az, hogy kocsik bugolnak össze.
Köszönöm, hogy elolvastad! Nem nagy ötlet, de annál inkább hasznos.​
 

Johnson07

Fórum Császár
Támogató
2022. 07. 08.
1 878
747
Erdély
V4 karakter
-
LV karakter
John Jonson
V2 karakter
-
Szaisztok!
Ez nem is egy ötlet, hanem inkább egy szükséglet. Valljuk be, hogy az a pici parkoló ami a kórház és a bolt között van semmire nem elég. Ezt lehetne bóvíteni legalább akkorára mint ami a zacisnál van, annyi még pont elférne hosszában és szélességében. A parkolni tilos táblák semmi igazán szépek minden egyes kanyar, illetve út sarkánál, így talán lehetne enyhíteni ezeknek a sűrűségén. Amellett sem szabadna elmenni, hogy napi nem 1 vagy 2x történik meg az, hogy kocsik bugolnak össze.
Köszönöm, hogy elolvastad! Nem nagy ötlet, de annál inkább hasznos.​
Jól van az,parkoló őrségnek is kell munka.
 
Utoljára szerkesztve:

rilo555

Barangoló
2023. 04. 05.
106
203
LV karakter
rilo.fels
Szaisztok!
Ez nem is egy ötlet, hanem inkább egy szükséglet. Valljuk be, hogy az a pici parkoló ami a kórház és a bolt között van semmire nem elég. Ezt lehetne bóvíteni legalább akkorára mint ami a zacisnál van, annyi még pont elférne hosszában és szélességében. A parkolni tilos táblák semmi igazán szépek minden egyes kanyar, illetve út sarkánál, így talán lehetne enyhíteni ezeknek a sűrűségén. Amellett sem szabadna elmenni, hogy napi nem 1 vagy 2x történik meg az, hogy kocsik bugolnak össze.
Köszönöm, hogy elolvastad! Nem nagy ötlet, de annál inkább hasznos.​
nem lesz vele kezdve semmi mar nem egyszer lett felvetve, szerintem engedjetek el
 
  • Tetszik
Reactions: doms

Szofi

így járunk, élünk, vágyunk🎵
2019. 01. 09.
217
546
26
Budapest
V4 karakter
Sophie Mitchell
LV karakter
Rosalie Peterman
Ezen témához kapcsolódva ami nekem még jobban bosszantó hogy lassan egész Fort Carson-t végigtáblázzák, hogy nem parkolhatsz az utcán sem. Akkor mégis hol?! 🙃 Nem ártana egy parkoló ha már egész Fort Carsonba 2 percre nem lehet megállni mert lesben állnak a PF-esek, hogy hova kerüljön újabb tábla és lehet lefoglalni mindent.
 

doms

Fórum Mester
2019. 07. 19.
1 562
2 534
LV karakter
kip hart
Ezen témához kapcsolódva ami nekem még jobban bosszantó hogy lassan egész Fort Carson-t végigtáblázzák, hogy nem parkolhatsz az utcán sem. Akkor mégis hol?! 🙃 Nem ártana egy parkoló ha már egész Fort Carsonba 2 percre nem lehet megállni mert lesben állnak a PF-esek, hogy hova kerüljön újabb tábla és lehet lefoglalni mindent.
Megnéznélek téged/ titeket, hogy mit csinálnátok az LVPE helyében, amikor naponta írnak rád adminok, hogy hatalmas szerver lagg van meg az FC-ben lakók, hogy nem tudnak kijárni a saját ingatlanjuktól, mert a pecagang ott parkol a driftes 750-nel.🥲

A legegyszerűbb megoldás lenne player részről, ha a horgászásra alkalmas tavat használnák, szerver részről meg ha leraknának egy hangárat.

500x kivesézett téma, felesleges erről a 45. topicot nyitni.
 

rilo555

Barangoló
2023. 04. 05.
106
203
LV karakter
rilo.fels
Megnéznélek téged/ titeket, hogy mit csinálnátok az LVPE helyében, amikor naponta írnak rád adminok, hogy hatalmas szerver lagg van meg az FC-ben lakók, hogy nem tudnak kijárni a saját ingatlanjuktól, mert a pecagang ott parkol a driftes 750-nel.🥲

A legegyszerűbb megoldás lenne player részről, ha a horgászásra alkalmas tavat használnák, szerver részről meg ha leraknának egy hangárat.

500x kivesézett téma, felesleges erről a 45. topicot nyitni.
mar nem rosszbol, de ha irnak az adminok, meg minden mert nem tudnak a playerek kijonni a sajat ingatlanjukbol mert ott parkol a "pecagang" akkor nem lenne logikusabb oda rakatni egy parkolot, vagy valami? nem vagyok "pecageng" de ez igy csak szimplan logikatlan.
 

doms

Fórum Mester
2019. 07. 19.
1 562
2 534
LV karakter
kip hart
mar nem rosszbol, de ha irnak az adminok, meg minden mert nem tudnak a playerek kijonni a sajat ingatlanjukbol mert ott parkol a "pecagang" akkor nem lenne logikusabb oda rakatni egy parkolot, vagy valami? nem vagyok "pecageng" de ez igy csak szimplan logikatlan.
Az LVPE nem egyenlő egy fejlesztővel, hiába hiszi azt a horgászkommandó 90%-a.
Nem az LVPE feladata mappolni és az igazat megvallva a 4-es parkolót se kéne megépítenünk minden héten, csupán elhordhatnánk az összes kocsit mindenféle gond nélkül.

Ezután nem kell leírni tizedjére ebben a topicban is, hogy korábban nagy parkolót építettünk, mert akkor meg azzal volt a gond, hogy összebuggoltak a kocsik vagy nem bírtak kijárni egymástól a “tökéletes, ésszerű” parkolás után.

Sajnos mindenhez fel kell nőni és megérni, miután egy player azt mondja, hogy foglajuk csak le a kocsiját úgyis visszahozza és ebben nem veszi észre, hogy magával szúr ki, így úgy gondolom, hogy sajnos a szerver játékosainak meglehetősen nagy részének még nem sikerült ebben a helyzetben elérni egy bizonyos érettségi szintre.
 

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
323
219
LV karakter
Howard McKenzie
Valamilyen szinten tudom támogatni az ötletet de szerintem a parkoló csak akkor lenne mondhatni jó ha no collision lenne az a rész mert máskép csak az összebugolás lenne belőle Szerintem az lenne a leg kézenfekvőbb a Bánya tó lenne felújítva azaz középről máshova rakni a mólót mert nem 1x szakadt miatta damil már illetve ott a nagy parkoló is elférne de ahoz hogy oda menjen átt a töbség horgászni egy leadó is kellene oda amit szerintem fc-ből nyugodtan át lehetne oda rakni.
 
  • Tetszik
Reactions: Avicii és doms

DiorUr

Barangoló
2021. 10. 20.
83
80
Eszeny
V4 karakter
Brian Dior
LV karakter
Brian Dior
Szerintem az is teljesen logikátlan, hogy eddig a legnagyobb horgászhely a tó volt. Ha lenne oda rakva egy hal leadó semmi gond nem lenne, hiszen ott van parkoló. Engem az bosszant, hogy egyik nap még parkolhatok a megszokott helyemen, ahol senkinek nem zavarok, másnap pedig oda is lerakják a szép kis összképet varázsoló táblácskát.
 

T1ss

Barangoló
Támogató
2019. 02. 22.
118
206
LV karakter
🎖️Weston Miller🎖️
Sajnos a szerverközösség nagy része nem látja a különbséget horgászhely, és hal leadó között. Hal laeadóhoz halat leadni mész, nem pezázni. Én sem megyek el a vegyesboltba csak azért, hogy bevásárlás után leüljek a padlóra és origamit hajtogassak, vagy akárni mást csináljak. Céllal megyek, amint ez megvan elmegyek. Másodrészt.. rengeteg parkoló van Fort Carson területén.. lerakod a kocsidat, és elgyalogolsz oda ahová menni szeretnél. Ha elmegyek valahová, és a helytől 5 méterre nem találok parkolót akkor leparkolok pár utcával odébb és elgyalogolok. Vagy ti irl is felálltok a főbejárathoz, teljesen szabálytalanul? Elhiszem hogy a szerver szerves részét képezik az autók, de ennyire lusták ne legyünk már. Ha pedig azok vagyunk, és lebasszuk a járda kellős közepére vagy más házához a kocsinkat, ne álljunk szájtátva a saját könnyeinket kortyolgatva, hogy “a rossz csúnya pf elviszi a kocsimat” A legegyeszerűbb az lenne, mint ami az urma trans esetében van, lerakni egy hangárat ahová a playerek berakhatják a kocsikat.. amit egyébként támogatnék, mert mindenki a haját tépi lassan a hal leadó miatt.
 
Utoljára szerkesztve:

DiorUr

Barangoló
2021. 10. 20.
83
80
Eszeny
V4 karakter
Brian Dior
LV karakter
Brian Dior
Sajnos a szerverközösség nagy része nem látja a különbséget horgászhely, és hal leadó között. Hal laeadóhoz halat leadni mész, nem pezázni. Én sem megyek el a vegyesboltba csak azért, hogy bevásárlás után leüljek a padlóra és origamit hajtogassak, vagy akárni mást csináljak. Céllal megyek, amint ez megvan elmegyek. Másodrészt.. rengeteg parkoló van Fort Carson területén.. lerakod a kocsidat, és elgyalogolsz oda ahová menni szeretnél. Ha elmegyek valahová, és a helytől 5 méterre nem találok parkolót akkor leparkolok pár utcával odébb és elgyalogolok. Vagy ti irl is felálltok a főbejárathoz, teljesen szabálytalanul? Elhiszem hogy a szerver szerves részét képezik az autók, de ennyire lusták ne legyünk már. Ha pedig azok vagyunk, és lebasszuk a járda kellős közepére vagy más házához a kocsinkat, ne álljunk szájtátva a saját könnyeinket kortyolgatva, hogy “a rossz csúnya pf elviszi a kocsimat” A legegyeszerűbb az lenne, mint ami az urma trans esetében van, lerakni egy hangárat ahová a playerek berakhatják a kocsikat.. amit egyébként támogatnék, mert mindenki a haját tépi lassan a hal leadó miatt.
És azzal mi van amikor a zacis elé mennek az emberek? Oda sem azért indulnak mert órákat fognak állni, vagyis irl így van. Egy esetleges sikertelen eladás után nem mész ki az út szélére elszívni egy cigit, vagy csak simán álldogálni. Fogtad madag és haza mész. Itt jön képbe az, hogy ez mégis csak egy játék, senki nem örülne annak, ha pl csak napi 1x lehetne ezt a folyamatot megcsinálni, de ebbe nem szeretnék belemenni mert nem erről szól az egész ötletem. Valamilyen szinten igaz az, hogy sok minden valós dolgok alapján működik a szerveren, ami rendjén is van, sőt így is kell lennie, hiszen ez egy RP szerver. Csak nem szabad amellett elmennünk, hogy ez egy játék/szerver ahol nem csak reális dolgok kellenek, hanem olyanok amik jobbá és élvezhetőbbe teszik azt, bármennyire is távol áll az a valóságtól. De ebben az egészben az a lényeg, hogy ez igazából nem lenne a valóságtól egy fényévekre eső dolog. Nem egy olyan dolog ez ami a játékót 180 fokos szögben változtatná meg.
 

peterparker

Barangoló
2020. 11. 20.
101
169
18
Dunaújváros
V4 karakter
Javier "Araña" Agramonte
LV karakter
Miladin Karavelov
Jó úgy ahogy van, ígyis 20-30 FPS-e van sok embernek, ha bemegy Fort Carsonba, így legalább változóbb, hogy nem egy helyen van minden kocsi.