Pár skin csere a szerverre. [Pigipizzs helyett rakom ki]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

walkinlicc

Aktív fórumozó
2019. 11. 30.
255
1 399
LV karakter
Naheim Phillips
tetszik, viszont nehany afro amerikai civil skin is bekerulhetne
 
  • Tetszik
Reactions: 2B

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
642
1 426
LV karakter
Keegan Graves
A skinek jók, meg minden, viszont előbb tudnám ezeket egy illegális frakcióban elképzelni, mint civilként. Tényleg vagány lenne egy-két új skin, viszont ha ezek bekerülnek mindenki maffia lenne.
Szia! Itt a topik írója a női skinekre fekteti a nagyobb hangsúlyt. A férfi skineket is csatolt, amik fixen jobban szerintem, mint a mostani kinézetek. Igazából amennyi skin van összesen, ez csak a töredékét tenné ki.
Az pedig szerintem hülyeség, hogy mindenki civil maffia lenne emiatt. :D
Nem a skin miatt lesznek bűnözők, ha valaki nem akar olyan lenni, szimplán nem RP-zi azt. Tényleg csak a játék hangulatát dobja fel. Mindenki a maga karakteréhez illő és tetsző skint használja, jobbik esetben.
Az pedig, hogy illegál frakcióban tudod ezeket elképzelni valószínűleg azért, mert csak a frakciók számára adott a lehetőség, hogy tetszőleges és nyilván alkalmas skint rakjanak be. Civil játékosok esetében nincs olyan lehetőség, hogy egy neki tetsző skint rakjanak be. Egyedül a boltban megtalálható kinézetek közül választhatunk, amiről mondanom sem kell milyenek. :)
 

takroamedic

armored.gang
2019. 01. 10.
291
1 195
V4 karakter
leanorelli.🌹
LV karakter
hawaii.skater🏄
Van egy két jó kezdeményezés mind a két "fronton" de a többi vagy moslék (női skinek 70 százaléka pl ) vagy nem érdemli meg a 4 sárkány kaszinó maffia gang cigányzenehifitoronyzsamozsazsesquad.
 

2B

Barangoló
2019. 03. 31.
99
89
LV karakter
Ruby Yorha
Most, hogy végre valahára lejárt a kis /pihenőm/ - tudok személyesen is írni a topic alá. :D Nyilván az ide beküldött skinek legtöbbje, csak 'példa' még mindig, nem feltétlenül ezeket kell betenni a szeróra. - Legjobb megint csak egy /CIVIL SKIN/ ajánló lenne, ott aztán mindenki küldözgetheti befele a jobbnál - jobb skineket, dönthet a közösség arról, hogy pontosan melyikeket látnák szívesen a szerveren. - Sajnos lassan ott tartunk, hogy semmilyen skin nem lesz megfelelő :confused: - Jön az egyik oldal, akik szerint inkább frakcióba illenének ezek a férfi skinek, aztán ott a másik fele, akinek tetszenének, civil formában is. - De, igeeen... -láttam említésbe került, inkább a /NŐI/ skinekre mentem rá, úgy voltam vele, akkor már pár férfit is beküldök, miért ne... -ugyebár. :oops: Na mindegy is, egy szó mint száz, megint egy ajánló lenne a legmegfelelőbb. ( Nem véletlenül 'NŐI' skineket próbáltam keríteni, amik most állnak rendelkezésre, finoman szólva is gázosak. ) :cry:
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
Nagyon szeretném, ha ezek a női skinek, (még ha nem is mind), de egy pár bekerülne a szerverre. Amik most vannak azok elég gyatrák. Ezért is van, hogy inkább férfit rp-nek többen, nem nőt, mert abba legalább vannak "normálisnak" mondható skinek. Én kifejezetten örülnék ennek, de szerintem a szerveren még sokan mások is.
Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Njx, 2B és Sense

tarci

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
326
2 592
V4 karakter
kelford wytes
LV karakter
ramon bardales
A 61-es id az Mobshitters MC skin (nyakláncon ott a logo), egyáltalán nem civil skinek közé való.
A női skinek között van pár jó darab.
 

2B

Barangoló
2019. 03. 31.
99
89
LV karakter
Ruby Yorha
Azoknak a skineknek, a helyére, már küldtem tizenhárom másikat, talán civilesebb beütésük lesz. @Tarci - Rengeteg oldalt néztem át, hogy találjak normális egyedeket, megpróbálhatom levenni róla azt a nyakláncot, hátha sikerrel járok. :oops: Deee, ott van a másik hozzászólás, amit @Tian rakott ki nekem, míg /bannolva/ voltam, abban látható a többi férfi skin. - Nem győzöm kiemelni, hogy ezek csak /PÉLDA/ skinek, lehető legjobb, az lenne, ha /CIVIL SKIN/ ajánlót nyitnának újra, többen talán többre jutnánk, így is borzasztóan nehéz, megfelelő skineket találni, főleg, hogy csontozatuk is rendben legyen, na meg /NŐI/ skin téren, legyen már normális alakjuk, legalábbis ezt is szem előtt tartottam. - Jhaj... - és ami, iszonyatosan fontos, nem igazán haladhatja meg az 500kb-ot, sem a TXD sem pedig a DFF, macerás dolog ez. ? ( Ezeknek a skineknek már előre megvan az összekészített mappája, küldésre készen. )

tetszik, viszont nehany afro amerikai civil skin is bekerulhetne
Első oldalon, ott vannak az afro-amerikai skinek is, plusz hozzászólásban lett beküldve. ?
 
Utoljára szerkesztve:

Ryo

Pötyögtető
Támogató
2019. 09. 20.
488
1 243
26
Tolna Country
LV karakter
Garlan Greene
V2 karakter
Erdosi Ella
Összes skin nagyon ott van.

A női skineknek minden féle képpen be kéne kerülni, több ok miatt is.
- A mostani csaj skinek nem éppen a legjobbak.
- Nagyon kevés női skin van, ezért kell még több.

Támogatom!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Sense és 2B

2B

Barangoló
2019. 03. 31.
99
89
LV karakter
Ruby Yorha
Fürkészem továbbra is, a különböző oldalakat, skinek után. - Ha azt mondom egy normálisat is találtam mostanában, már lehet túloztam... :oops:


Tudom jól, én magam is, hogy ezek a skinek, amik itt össze lettek gyűjtve, nem éppen azt a megszokott /civil/ beütést, adják át.
Leginkább, 'NŐI' skineket szerettem volna cserére beküldeni, úgy voltam vele, akkor már 'miért ne küldhetnék pár férfit is?' - Hát... -nehezebb volt mint gondoltam. ? Lehet nem kellene próbálkoznom ezekkel a 'FÉRFI' skinekkel, akinek vannak ennél megfelelőbbek, beküldhetné, 'civil skin' ajánlóba, már ha lesz valamikor... -természetesen. - Persze, itt még mindig a 'NŐI' skineket tartottam szem előtt, ezt nem győzöm "hangsúlyozni" minden egyes hozzászólásomban.


A 61-es id az Mobshitters MC skin (nyakláncon ott a logo), egyáltalán nem civil skinek közé való.
A női skinek között van pár jó darab.
Ha minden igaz, sikerült eltávolítani azt a nyakláncot. ?
 

Szerko

Zöldfülű
Támogató
2019. 06. 15.
162
75
Pálfa
V4 karakter
Matthew W McGovey
LV karakter
Matthew W Dalton
V2 karakter
-Nincs-
Támogatom! Vannak ramaty, és jó skinek. Kell már egy kis frissülés a szerverre.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: KFanny48 és 2B

Hallow

Újonc
2021. 06. 21.
14
45
V4 karakter
Kamil Leandré
LV karakter
-
V2 karakter
-
Menők lettek a skinek, be kell valljam, de istenre kérlek egirl skineket ne.
Mindkét univerzumban elviselhetetlenek.
 

2B

Barangoló
2019. 03. 31.
99
89
LV karakter
Ruby Yorha
Nem igazán, találom az E-GIRL kifejezésnek megfelelő skineket itt. :oops: Női skinekből rettenetesen kevés elfogadható, amiből oly sok van az, az elől deszka hátul léc kategória. - Ide, azt a párat küldtem be, amik /SZERINTEM/ még elfogadhatóak. - Naaa de, ha a /CIVIL SKIN AJÁNLÓ/ újra megnyitná kapuit, talán több /remek - csodás/ skin gyűlne össze. ?

Csak remélni tudom, hogy talán egy év múlva, lesz lehetőség újabb /SKIN AJÁNLÁSRA/. ?

Időközben találtam még női skineket, legszívesebben csatoltam volna azokat is a /topichoz/. - De, valahogy nem vitt rá a lélek, hiszen azt tapasztalom, hogy nincs erre igény. - Én személy szerint, szívelném az összes női skin cseréjét, de ez nem rajtam múlik. ?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.