Pályázható Frakciók

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Nem értem a rendvédelem részéről ezt a ''felháborodást''. Ti csak azért nem akarjátok, hogy az INAKTÍV maffiákat kivegyék, mert ebben lelitek az örömötöket. Hogy a maffia csinálja a tömérdek akciót a rendvédelem számára. Amit általában hatalmas emberelőnnyel hoztok le. Hiába a bandák nem akcióznak ezerrel, akkor is lenne RP szituációtok, úgy hogy abból nem lövöldözések lennének (Nagyrészt.) Viszont ehhez a rendvédelmi szervek is kellenek, hogy ne mindenáron a darára menjenek.
Nappal max 5 akció van, hajnalban 20 legalább 00:00-04:00 -ig.

Ha valaki irtó feltünő nem csoda, hogy figyelik.

Nem mi kezdünk lőni hanem ránk lőnek mert ugye erről van egy szabály, hogy addig nem lőhetjük az embert amíg ő nem lőtt.

Bejelentésekre kimehetünk azért van a bejelentés rendszer.

A lövöldözés a velejárója az egésznek mivel glock, usp, desert-el járkál a többsége a szervernek.

Akciót nem ember számmal hanem taktikával hozzuk, egy átlagos akcióra 10-15 rendvédelmis megy abból 10 meghal a "könyök" jelenség miatt és a maradék taktikázik , vár hátha lesz utánpótlás.

Bandát meg szinte az én észrevételem alapján kevesen szeretnének rpzni. Többször van az, hogy csak a script adta tudás, fasza skin miatt vannak f3-ban. Maffiákat is csak a script miatt veszik igénybe sokan.

Szerintem még így is egész gyönyörű szerepjáték szokott alakulni egyes szituációkból.
 
  • Tetszik
Reactions: Kalmi

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Nappal max 5 akció van, hajnalban 20 legalább 00:00-04:00 -ig.

Ha valaki irtó feltünő nem csoda, hogy figyelik.

Nem mi kezdünk lőni hanem ránk lőnek mert ugye erről van egy szabály, hogy addig nem lőhetjük az embert amíg ő nem lőtt.

Bejelentésekre kimehetünk azért van a bejelentés rendszer.

A lövöldözés a velejárója az egésznek mivel glock, usp, desert-el járkál a többsége a szervernek.

Akciót nem ember számmal hanem taktikával hozzuk, egy átlagos akcióra 10-15 rendvédelmis megy abból 10 meghal a "könyök" jelenség miatt és a maradék taktikázik , vár hátha lesz utánpótlás.

Bandát meg szinte az én észrevételem alapján kevesen szeretnének rpzni. Többször van az, hogy csak a script adta tudás, fasza skin miatt vannak f3-ban. Maffiákat is csak a script miatt veszik igénybe sokan.

Szerintem még így is egész gyönyörű szerepjáték szokott alakulni egyes szituációkból.
Mindegy hogy nappal vagy este van akció, akkor is van.

Feltünő? Jó hogy feltünő ha itt jártok naponta 20x és gyök kettővel haladtok el, jó hogy zavaró és elkezd nektek magyarázni, vagy mást csinálni.

Nem lőhettek még is azt keresitek hogy mikor szállhatok be az akcióba mert tudatosan ki provokáljátok magatoknak meg ha nem járnátok el gyök kettővel előttönk direkt ezzel minket provokálva akkor nem ez lenne. Bekerülésünk napja óta itt járkál a rendvédelem, este is és reggel is.

Megnézném ki jelentget be minket. :D

Nem is kell ezen csodálkozni hogy ezzel járkálnak. Akiknek van engedélye az csinálja.

Inkább ember számmal hozzátok le mint taktikával, mert ahogy elnézem atmen csak befuttok a gyárba és ölitek az embereket, vagy is ezt tudom leszűrni mikor mi mentünk el egyszer-kétszer. A túszt az meg lehet hogy azzal hozzátok le, de az ATMen soha nem láttalak még taxot használni titeket.

Ha több banda lenne akkor több érdeklődő is lenne, lásd a mostani ns cripet.

Egyes szitukból tény és való hogy szokott, de általában inkább a rendvédelem javára. Ti IC beszélhettek velünk úgy egy kutyával már bocsánat, és ezt rád is értem mert te is szoktál IC úgy beszélni, ahogy azt nem kéne és ennek nincs semmi következménmye, de ha mi megemeljük a hangunkat egy rendőrrel szembe már rszt meg minden más.
 
Utoljára szerkesztve:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Mindegy hogy nappal vagy este van akció, akkor is van.

Feltünő? Jó hogy feltünő ha itt jártok naponta 20x és gyök kettővel haladtok el, jó hogy zavaró és elkezd nektek magyarázni, vagy mást csinálni.

Nem lőhettek még is azt keresitek hogy mikor szállhatok be az akcióba mert tudatosan ki provokáljátok magatoknak meg ha nem járnátok el gyök kettővel előttönk direkt ezzel minket provokálva akkor nem ez lenne. Bekerülésünk napja óta itt járkál a rendvédelem, este is és reggel is.

Megnézném ki jelentget be minket. :D

Nem is kell ezen csodálkozni hogy ezzel járkálnak. Akiknek van engedélye az csinálja.

Inkább ember számmal hozzátok le mint taktikával, mert ahogy elnézem atmen csak befuttok a gyárba és ölitek az embereket, vagy is ezt tudom leszűrni mikor mi mentünk el egyszer-kétszer. A túszt az meg lehet hogy azzal hozzátok le, de az ATMen soha nem láttalak még taxot használni titeket.

Ha több banda lenne akkor több érdeklődő is lenne, lásd a mostani ns cripet.

Egyes szitukból tény és való hogy szokott, de általában inkább a rendvédelem javára. Ti IC beszélhettek velünk úgy egy kutyával már bocsánat, és ezt rád is értem mert te is szoktál IC úgy beszélni, ahogy azt nem kéne és ennek nincs semmi következménmye, de ha mi megemeljük a hangunkat egy rendőrrel szembe már rszt meg minden más.
Bejelentés van bőven.

Nem nevezném provokálásnak, mert a See City News is említi a helyet, meg jön bejelentés a civilektől. Szerintem máshol is az ORFK és a rendvédelem különleges figyelmet fordít a bandákra mivel nyílt szervezet.

Ha lenne annyi ember mint amit te hiszel szép is lenne, de nemlehet mindenki mindig aktív.

Hiába lenne sok banda ha az emberek jobban vevők az ATM,túsz, bank, aranybank rp-re amit nem kaphatnak meg.

Ha kifogástalanul megy a szituáció akkor mind két fél nyer. Az, hogy ki hogyan beszél az ic ügy azzal nincs is baj, de ha sértegeted miért várod, hogy ne adjon RSZT-re csekket? Tetteink után vannak következmények.. Rendőr nem beszélhet úgy ahogy akar, ugyanúgy rászól a felettese ha tovább viszed a szálat.
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
376
1 601
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
Nem nevezném provokálásnak, mert a See City News is említi a helyet, meg jön bejelentés a civilektől. Szerintem máshol is az ORFK és a rendvédelem különleges figyelmet fordít a bandákra mivel nyílt szervezet.
Azok a civilek azért raknak bejelentést, hogy mi üssük meg a bokánkat a semmiért. Bizonyos emberkék csak a rosszat akarják nekünk. Kapásból fel tudok sorolni pár nevet, akik csak azért jönnek a hoodra, hogy verekedjenek-beszólogassanak. Utána meg ha le van durrantva akkor: Lelőttek, ez tuti DM!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és BandoRyder

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Bejelentés van bőven.

Nem nevezném provokálásnak, mert a See City News is említi a helyet, meg jön bejelentés a civilektől. Szerintem máshol is az ORFK és a rendvédelem különleges figyelmet fordít a bandákra mivel nyílt szervezet.

Ha lenne annyi ember mint amit te hiszel szép is lenne, de nemlehet mindenki mindig aktív.

Hiába lenne sok banda ha az emberek jobban vevők az ATM,túsz, bank, aranybank rp-re amit nem kaphatnak meg.

Ha kifogástalanul megy a szituáció akkor mind két fél nyer. Az, hogy ki hogyan beszél az ic ügy azzal nincs is baj, de ha sértegeted miért várod, hogy ne adjon RSZT-re csekket? Tetteink után vannak következmények.. Rendőr nem beszélhet úgy ahogy akar, ugyanúgy rászól a felettese ha tovább viszed a szálat.
Jó legyen bejelentést, de azt se értem mire fel.

Nem nevezed provokálásnak azt, hogy gyök kettővel megy el pár rendvédelmis a hq előtt? Nem nevezed provokálásnak azt, hogy egy NNI-s oda jön és teszi a rasszista megjegyzéseit. (megsúgom, hogy ilyenre is volt példa, hogy a zebrán álltunk és egyből menj odébb nigger, stb.)

Nem lehet mindenki aktív, de ha akar akkor négy-öt ember is el RPzik egymással.

Miből gondolod hogy egy bandás erre jobban vevő? Ott az NS Crip. Ha ATM, scriptet akartak volna akkor elmennek F3-ba, de ők inkább tolják ns-be, mert ők ezt szeretnék, nem túszozni meg atmezni.

Érdekes, soha nem láttam még olyanért szankcionálni egy rendőrt mert tiszteletlenül beszélt azzal akit vitt be, ellenbe ha visszaszól akkor megy az RSZT.
 

BandoRyder

Újonc
Támogató
2020. 04. 09.
30
110
V4 karakter
Denton Pierce
LV karakter
Takeo Bowman
V2 karakter
Therman Morison
Ha kifogástalanul megy a szituáció akkor mind két fél nyer. Az, hogy ki hogyan beszél az ic ügy azzal nincs is baj, de ha sértegeted miért várod, hogy ne adjon RSZT-re csekket? Tetteink után vannak következmények.. Rendőr nem beszélhet úgy ahogy akar, ugyanúgy rászól a felettese ha tovább viszed a szálat.
Tulajdonképpen nem azzal van itt a probléma, hogy RSZT-t kiszab egy rendőr, egy playerre. Mert aláírom ki lehet provokálni, hogy ki érdemelje az adott személy a csekket. De viszont figyelembe kell venni azt is, hogy majdnem minden rendvédelmis(tisztelet a kivételnek), úgy osztja ki az RSZT-t ami szerintem, megsem közelíti a tiszteletlenséget.
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Nappal max 5 akció van, hajnalban 20 legalább 00:00-04:00 -ig.

Ha valaki irtó feltünő nem csoda, hogy figyelik.

Nem mi kezdünk lőni hanem ránk lőnek mert ugye erről van egy szabály, hogy addig nem lőhetjük az embert amíg ő nem lőtt.

Bejelentésekre kimehetünk azért van a bejelentés rendszer.

A lövöldözés a velejárója az egésznek mivel glock, usp, desert-el járkál a többsége a szervernek.

Akciót nem ember számmal hanem taktikával hozzuk, egy átlagos akcióra 10-15 rendvédelmis megy abból 10 meghal a "könyök" jelenség miatt és a maradék taktikázik , vár hátha lesz utánpótlás.

Bandát meg szinte az én észrevételem alapján kevesen szeretnének rpzni. Többször van az, hogy csak a script adta tudás, fasza skin miatt vannak f3-ban. Maffiákat is csak a script miatt veszik igénybe sokan.

Szerintem még így is egész gyönyörű szerepjáték szokott alakulni egyes szituációkból.
Nem az számít, hogy mikor és mennyi akció van, hanem az, hogy van izgalom, korruptkodhatnak az emberek, valamint kevés pénzt fogyaszt az adott rendvédelmi frakció.

Írtó feltűnő... Bocsánat, hogy egy banda nem katona kerítéssel körbevéve a semmi közepén tevékenykedik. A Nemzeti Nyonozó Iroda dolga nem más, mint egy, adott szervezet/személy REJTETT, feltűnés mentes figyelése, szervezett buktatása, nem pedig megállni 10 bandatag előtt és nézni a darára való lehetőséget.

A bejelentő civilek azok lennének, akik hergelnek és egy csoda folytán megússzák a lelövést? Érdekes, értem, hogy bejelentés, szerintem nincs minden ötödik percben, bocs, ha tévedek.

Arra van az engedély, hogy tartsanak maguknál fegyvert.

Bandát kevesen szeretnének RP-zni? Eltájolódtál valamerre... naponta jönnek komolyabb érdeklődők. Amennyiben minőségi RP-t tolsz, az felhívja az ember figyelmét, és megjön a kedve szerepjátékozni... nem hiszem, hogy bandába, csak a skinek miatt, meg script végett jönnének, szerintem ezt te sem gondoltad át...
Bejelentés van bőven.

Nem nevezném provokálásnak, mert a See City News is említi a helyet, meg jön bejelentés a civilektől. Szerintem máshol is az ORFK és a rendvédelem különleges figyelmet fordít a bandákra mivel nyílt szervezet.

Ha lenne annyi ember mint amit te hiszel szép is lenne, de nemlehet mindenki mindig aktív.

Hiába lenne sok banda ha az emberek jobban vevők az ATM,túsz, bank, aranybank rp-re amit nem kaphatnak meg.

Ha kifogástalanul megy a szituáció akkor mind két fél nyer. Az, hogy ki hogyan beszél az ic ügy azzal nincs is baj, de ha sértegeted miért várod, hogy ne adjon RSZT-re csekket? Tetteink után vannak következmények.. Rendőr nem beszélhet úgy ahogy akar, ugyanúgy rászól a felettese ha tovább viszed a szálat.
És itt a probléma megint... több vevő van, a darára. Igen! Tény. Akik meg nem vevők a lövöldözésre, azok tudnak és akarnak RP-zni, sok komolyabb érdeklődő van a bandák iránt. Eleinte én sem hittem, hogy egy bandást fogok eljátszani, főleg, hogy előtte semmi közöm nem volt ilyen frakciókhoz, de így lett, mert láttam, hogy minőségi RP-t tolnak a srácok...

SCN is lehozta a bandát, de akkor beszéljünk pár dologról... a pénzügyőrök, azok miért vigyáznak a bandákra? A NAV feladatköre szerintem nem egyezik meg sem a Nyomozó Irodáéval, sem a terrorelhárítással... Lehet körözni, persze, csak ne minden második percben, arra lesve, hogy lesz-e verekedés, esetleg beszólunk-e a rendvédelmi tagnak, még szép! Kiprovokálja magának azzal, hogy két percen belül ötödjére fordul be az utcába...
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.