Pályázható Frakciók

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
376
1 601
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Kendrich Palmer >

Ötleted:
< Pályázhatóvá tenni az MS13-at, Bears of Finlandot. >


Megjegyzés:
< Jelenleg kettő banda van a szerveren, a Zoric Klán és mi, Centinela Park Piru. Megy a két frakció között a rivalizálás is, de jobban megadná a hangulatot és sokkal több RP szituáció lenne, ha négy banda lenne bent. Az MS13, Bears of Finland, Centinela Park Piru és a Zoric Klán. >
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Mégjobban megoszlana a játekosállomány, 10 fős f3makra meg szerintem nincs szükség.
Van yakuza, lcn, orosz, cartel, ez kapásból már 4 maffia, emellé még összesen 4 banda elég kemény lenne. Valahogy az inaktívabb frakciókkal kellene valamit kezdeni, én csak azután gondolkodnék újabbak aktiválására.
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
376
1 601
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
Mégjobban megoszlana a játekosállomány, 10 fős f3makra meg szerintem nincs szükség.
Van yakuza, lcn, orosz, cartel, ez kapásból már 4 maffia, emellé még összesen 4 banda elég kemény lenne. Valahogy az inaktívabb frakciókkal kellene valamit kezdeni, én csak azután gondolkodnék újabbak aktiválására.
Szerintem meg elég baj az, hogy maffia van a szerveren négy darab, banda meg csak kettő. Ezzel eléggé el vannak nyomva a bandák. Nem hiszem, hogy lennének tíz fős F3-ak, a bandákra már a kezdetektől fogva sokan vevők. Plusz, a rendvédelemnek is sugározna több RP szituációt, nem csak az illegálnak.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Arra céloztam, hogy a jelenlegi inkatívabb maffiákat lehetne esetleg átalakítani, vagy a nagyon inaktívokat deaktiválni és helyükre kerülhetne be banda, így is balanszolná a felállást. De addig amíg 4 maffia van 2 bandával addig hülyeségnek tartom plusz frakciót behozni melléjük.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Honnan tudod, hogy 10 fős F3mak lennének? Lehet hogy mindegyikbe lenne 20 darab ember, meg nem ártana a banda élet a szerverre, sőt az illegál élet se. Illegál életet csak akkor látsz ha éppen az egyik maffia túszt tart vagy ATMzik, máskor nem nagyon, tapasztalataim alapján. Ezért is férne el a szerveren az a két banda, vagy kivehetnék az inaktívabb fk-kat és azok helyére betenni megpályázhatóvá, de ez így nem fain hogy nekünk bandásoknak nem nagyon van kivel RPzzünk magunkun kívűl.
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
333
1 920
London
V4 karakter
Dario Staletti
Szerintem meg elég baj az, hogy maffia van a szerveren négy darab, banda meg csak kettő. Ezzel eléggé el vannak nyomva a bandák. Nem hiszem, hogy lennének tíz fős F3-ak, a bandákra már a kezdetektől fogva sokan vevők. Plusz, a rendvédelemnek is sugározni több RP szituációt, nem csak az illegálnak.
Ezzel nagyon egyetértek. Sokkal több RP-t hoz egy banda, mint egy maffia. Amíg a maffia bújva "tevékenykedik", addig a banda egész nap megfigyelhető, látványosan mozog. Odamehet hozzájuk bárki RP-zni, több spontán lehetőség van. Jelenleg a négy maffiából kettő aktív kifelé, a másik kettő teljesen el van magában. Nem az én tisztem megkérdezni, hogy ki mégis mit csinál a szerveren, de az biztos, hogy általában véve a bandák többet tudnak hozzáadni a szerver életéhez.

Illegál életet csak akkor látsz ha éppen az egyik maffia túszt tart vagy ATMzik, máskor nem nagyon, tapasztalataim alapján.
??
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
376
1 601
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
Arra céloztam, hogy a jelenlegi inkatívabb maffiákat lehetne esetleg átalakítani, vagy a nagyon inaktívokat deaktiválni és helyükre kerülhetne be banda, így is balanszolná a felállást. De addig amíg 4 maffia van 2 bandával addig hülyeségnek tartom plusz frakciót behozni melléjük.
Lenne érdeklődés a bandák iránt, hidd el. Régen minden sarkon banda volt, és egyik sem panaszkodott, hogy nincsen ember az F3ban. Mindig megvolt minimum 20 player a frakcióban, akik aktívak is voltak. Tapasztalatból mondom.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Honnan tudod, hogy 10 fős F3mak lennének? Lehet hogy mindegyikbe lenne 20 darab ember, meg nem ártana a banda élet a szerverre, sőt az illegál élet se. Illegál életet csak akkor látsz ha éppen az egyik maffia túszt tart vagy ATMzik, máskor nem nagyon, tapasztalataim alapján. Ezért is férne el a szerveren az a két banda, vagy kivehetnék az inaktívabb fk-kat és azok helyére betenni megpályázhatóvá, de ez így nem fain hogy nekünk bandásoknak nem nagyon van kivel RPzzünk magunkun kívűl.
Indulj ki a szerver maximum játékos számának átlagából, azért saccoltam 10 fős f3makat de szerintem ez adja magát ebből kiindulva.
De amúgy is ugyan azt leírtad a szöveged második felében amit én. Jelenleg a /maffiák/ viszonya egyébként is irreális, lásd folyamatos egymással való szövetkezés akciókon pl. Ez így is sok kivetnivalót hagy maga után nálam de én sem gondolom azt hogy ez így normális. Véleményem szerint még mindig az lenne a legésszerűbb megoldás ha az olyan inaktív maffiákat amik létszámban csak stagnálnak, jönnek mennek az emberek a leaderek pedig semmi aktivitást nem mutatnak - ki kéne venni helyére meg bandát tenni.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Nekem a játékosszámmal vannak aggályaim, ami miatt a frakciók jobban felosztanák egymás között a számokat. Kétségem nincs afelől, hogy a bandákra nagy a kereslet. De pont emiatt meglehet, hogy a többi frakcióba nem maradnak annyian. El tudnám képzelni azt, hogy a kihalt maffiákra becserélik a bandákat.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Antoon

habiszti

Újonc
2019. 04. 16.
26
129
V2 karakter
Clyde_Fletcher
Felfoghatatlan számomra az egész amit itt leírtatok.

"Indulj ki a szerver maximum játékos számának átlagából, azért saccoltam 10 fős f3makat de szerintem ez adja magát ebből kiindulva."

Rendvédelmi frakciókba 50-60an vagytok haló-haló. Itt azzal van a probléma hogy a kutyát nem érdekli a banda rp. A rendvédelemnek mindennap megvan az akció, aranybank, atm stb..
amit általában le is hoztok mert rettentően sokan vagytok. Ezt nektek nagyrészt a maffiák biztosítják. Update-kor a rendvédelem olyan fejlesztést kapott össze hugyoztam magam álló helyben. Az illegál meg kapott egy hajót, amire azóta fel se járok. Mindenki rendvédelmi frakcióba megy, mert mit lát az 1-es szintü aki feljön? Renvédelem telis-tele updatekkel, mindennap akciók, egy szóval sose unalmas. Egy banda rp, ahol esetleg órákig csak nézel magad elé mint a borjú, mert már nincs már mit csinálnod melyik kezdő játékost fog érdekelni? Nyílván nálunk is vannak rpk, hisz próbálkozik mindenki, de ez csak a tagoknak köszönhető, akik a mai napig is kitartanak. És nem, ennek kurvára nem így kéne legyen. Egy klubb rpt ha letudunk zárni razzia nélkül az már nagy szó. Az esetek nagy részében csak magunk között rpzünk, mert nincs SENKI. De azért nyílván ennek ellenére is van pár elvetemült tgfes. Én azt javaslom tegyük pályázhatóvá, mert sose lesz élet ezen a szerveren. Ja, igen, a rendvédelmet nem számítottam bele az "életbe".
Egy szóval nagyobb figyelmet kéne szentelni az illegálnak, mert amikor elmegy valaki az utcán akkor nem a járőr kocsin fog fennakadni, hanem a sarkon álló bandák miatt, amik életet visznek az utcákba.
puszi-csók!
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Szerintem pont jó így ahogy van, elég a bandából egy is véleményem szerint. Nem támogatom ezt az ötletet.
Miért elég egy belőlük, kifejtenéd? Mert nem tud a playerek nagy száma lépést tartani a banda RP-vel, vagy miért? Érdekelne a véleményed, ha meg azért írtad hogy nem támogatod mert mindig megölünk mi vagy a Zoricos téged mert unalmadba jössz kötözködni, akkor az elég ciki. :D
Elférne a szerveren bőven a banda, csak sajnos az embereket nem az RP érdekli hanem a vagyon és bizonyítsd be ha nem így van.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
A fórum betekintést mutat a felhasználónak, na most en egyedül a Pirut látom hogy nyomná hisz az élménykép topic első sorban ezért van. Élményképeikből azt lehet leszűrni hogy aktívak, viszont nekik szülségük lenne egy rivális bandára. A Maffiák ős idők óta a szokásos Atm, Emberrab kombot csinálják ami szép és jó. Viszont fórumon egy épkézláb képet nem raknak ki ami arra mutat következtetést hogy inaktív, semmi komolyabb rp aminek hatásáre nem is fognak menni oda. Bandákban mindig is jelenség volt az rp. Igen is szükség van bővíteni az f3 állományt. Arról nem beszélve 1-2 évvel ezelőtt jóval kevesebb player volt még is üzemelt az összes illegál f3. Ezt most is meglehet csinálni. Lenne olyan aki csinálná.
 

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Több értelme lenne, mint a négy maffiának a szerveren. Főleg úgy, hogy a maffiák szövetkeznek és csak úgy aktívkodnak. Elég irreális, hisz mindegyik félnek az lenne a fő dolga, hogy az "illegál piacot" dominálja. Nem egymás karjába bújva túszozni. Több értelme lenne a banda életnek. A maffiás dolgot meg átgondolnám. Négy banda két maffia bőven elférne a szerveren. Csak jól megkéne választani a két maffia koncepcióját. Így lenne értelme, hogy melyik maffiának "nagyobb a keze" és a bandások sem unatkoznának. Mert elég hamar kiégős tud lenni, ha semmi nem történik csak egymást nézegetik. Persze egy darabig ellehet magatok közt szerepjátékozni, de hát na. Elférne a szerón még egy latin alapú banda és társai. Szóval valamit kellene kezdeni a dologgal.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Antoon válasza:
Ezután ha valaki nem képes érdemben hozzászólni a témához, és csak az egymás marása fog menni továbbra is, büntetéseket fogunk kiszabni!
Ez egy ötlet topic, nem arra való, hogy az egymással való viszályotoknak itt hangot adjatok, van ennek más módja is.
Figyeljetek oda a stílusotokra!
 
Utoljára szerkesztve:

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Engem jó helyről szalajtottak, de az a kérdés téged honnan ilyen stílussal:D Tudod azért írtam le a fentit mivel szerintem már a mostani banda se ugyan olyan mint a régik, pl valaki tesz IC egy megjegyzést egyből a fegyver és a DM kerül elő... Ez régen mikor volt így mondj már rá pár példát... Talán ha lenne változás akkor jöhetne még két banda. Lehet itt nevetgélni meg dühöngeni, de ebbe nem érdemes belemenni.
Min kéne változtatnunk? Hirdetjük a klubbot, egyszer kigyúrt skinben, másnap már 80 éves öreg skinben jössz oda, de nem ez a lényeg, elfogadjuk. Nem ugyan olyanok a bandák, mint régen, ez tény, és való. Legyünk olyanok, mint 2017-ben? Jobbkéz, balkéz RP-ket szeretnél látni? Elmondom, hogy ilyeneket nem fogsz tapasztalni, főleg nem a Pirunál. Az idő haladtával az RolePlay is fejlődik, szerintem megfelelő formában. Egyik civillel sem mentünk le kutyába, ha nem kötekedett, valamint szólogatott be. A lényeg annyi, hogy egy banda életében meghatározó szerepet tölt be a rivalizálás, mivel mi a 24 órában (nagyrészt) csak a frakciótársakkal tudunk álni hoodon, és egymást nézzük, miközben szituációkat játszunk el. Na igen, ez egy idő után unalmassá válik, ha nincsen más ember, akivel tudsz RP-zni. Nem gondolná olyan ember, akinek nem volt köze bandához, hogy mennyire hozzátesz a dolgokhoz például egy rivális, rengeteg szituációt lehet alakítani négy bandával. Több értelme van egy olyan frakciónak, aki generálja a szituációkat, mutat a szerveren + fórumon is aktivitást, mint aki a nap 24 órájában az ATM-eket, valamint a túszejtéseket szervezi, továbbá aki maffia VALÓDI feladatát nem tudja ellátni. (Ezzel nem szeretnék minősíteni, saját szubjektív véleményem.) Ha RP-t akar látni valaki a szerveren, akkor vagy összeszedik magukat a maffiák, mutatnak aktivitást, fejlődést, vagy lecserélik bandákra, mert kezd átalakulni a szerver. (Rossz irányba.) Lassan közeledik a "DM" szerverhez, ahol csak a dara számít, ezt szeretnénk megakadályozni ezzel. Nem beefelésnek, minősítésnek szántam a hsz-t, csak szimplán "felvilágosítás" szempontjából teszem közzé. Ez csak a saját szubjektív véleményem.
 
Utoljára szerkesztve:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Min kéne változtatnunk? Hirdetjük a klubbot, egyszer kigyúrt skinben, másnap már 80 éves öreg skinben jössz oda, de nem ez a lényeg, elfogadjuk. Nem ugyan olyanok a bandák, mint régen, ez tény, és való. Legyünk olyanok, mint 2017-ben? Jobbkéz, balkéz RP-ket szeretnél látni? Elmondom, hogy ilyeneket nem fogsz tapasztalni, főleg nem a Pirunál. Az idő haladtával az RolePlay is fejlődik, szerintem megfelelő formában. Egyik civillel sem mentünk le kutyába, ha nem kötekedett, valamint szólogatott be. A lényeg annyi, hogy egy banda életében meghatározó szerepet tölt be a rivalizálás, mivel mi a 24 órában (nagyrészt) csak a frakciótársakkal tudunk álni hoodon, és egymást nézzük, miközben szituációkat játszunk el. Na igen, ez egy idő után unalmassá válik, ha nincsen más ember, akivel tudsz RP-zni. Nem gondolná olyan ember, akinek nem volt köze bandához, hogy mennyire hozzátesz a dolgokhoz például egy rivális, rengeteg szituációt lehet alakítani négy bandával. Több értelme van egy olyan frakciónak, aki generálja a szituációkat, mutat a szerveren + fórumon is aktivitást, mint aki a nap 24 órájában az ATM-eket, valamint a túszejtéseket szervezi, továbbá aki maffia VALÓDI feladatát nem tudja ellátni. (Ezzel nem szeretnék minősíteni, saját szubjektív véleményem.) Ha RP-t akar látni valaki a szerveren, akkor vagy összeszedik magukat a maffiák, mutatnak aktivitást, fejlődést, vagy lecserélik bandákra, mert kezd átalakulni a szerver. (Rossz irányba.) Lassan közeledik a "DM" szerverhez, ahol csak a dara számít, ezt szeretnénk megakadályozni ezzel. Nem beefelésnek, minősítésnek szántam a hsz-t, csak szimplán "felvilágosítás" szempontjából teszem közzé. Ez csak a saját szubjektív véleményem.
Zoricnak banda scriptje van szerintem azt is rpznek már abból amit ic látok belőlük.
Velük tudsz rivalizálni csak lehet hozzád egyedül kicsit sokan lennének.

Meg eleve a rivalizálásnak van két oldala. Egyikben csak DM only (szerintem nemszeretnéd a hátad figyelgetni, hogy ki és mikor szeretne lelőni/szúrni/ütni). Másikban meg rp megy folyamat és van erre 1000+1 példa, hogy az adott személyek vagy veszíteni nem szeretnek vagy csak szimplán megunják és lőni kezdenek egy natúr mezei szerepjáték közben mert nem úgy áll a dolog mint azt ők elképzelték.


Ui: Előbb magunkban kell a hibát megtalálni és javítani utána jöhet minden más.
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Zoricnak banda scriptje van szerintem azt is rpznek már abból amit ic látok belőlük.
Velük tudsz rivalizálni csak lehet hozzád egyedül kicsit sokan lennének.

Meg eleve a rivalizálásnak van két oldala. Egyikben csak DM only (szerintem nemszeretnéd a hátad figyelgetni, hogy ki és mikor szeretne lelőni/szúrni/ütni). Másikban meg rp megy folyamat és van erre 1000+1 példa, hogy az adott személyek vagy veszíteni nem szeretnek vagy csak szimplán megunják és lőni kezdenek egy natúr mezei szerepjáték közben mert nem úgy áll a dolog mint azt ők elképzelték.


Ui: Előbb magunkban kell a hibát megtalálni és javítani utána jöhet minden más.
Ők valóban sokak hozzám egyedül. Ki mondta, hogy egyedül akarok csak rivalizálni? Az meg benne van a pakliban, hogy lelőnek, miért zavarna?
Zoric klánnal is rivalizálunk, ha lenne még kettő AKTÍV frakció, akkor színesebb lenne az egész. Jelenleg a rendvédelemben van a szerver háromnegyede, mert van akció, izgalmas, nem visz sok pénzt és karaktertől függően korruptkodni is lehet. Ez mind szép és jó, de ha egy civil autókázik, akkor nem a bandásokat látja, és parázik, hanem az utcában elhaladó két rendvédelmi járőrtől. A rendvédelmi frakció tagok (Észrevételem alapján), csak azért szeretnék, hogy maradjon több maffia, mert több az akció. A playerek nagy számban csak lövöldözés miatt játszanak, valamint az akció reményében... vagy a vagyon, vagy a dara hajtja mostanában a játékosokat, amely elég deprimáló...
Nem gondolod, hogy lehetne az "inaktív" maffiák helyett bandákat bepakolni? Feleslegesnek tartom a "dara" frakciókat, ha RP szerveren vagyunk, akkor tegyünk is úgy.
"Előbb magunkban kell a hibát megtalálni és javítani, utána jöhet minden más."
Igyekszem mindig a legjobb tudásom szerint cselekedni, elnézést, ha megbántottalak akármelyik mondatrésszel.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Biztos bele látsz a rivalizalasunkba?
Amióta van a két fk azóta max 2x lett dara vagy 3x,mindig meg oldottuk verekedéssel aztán fel szedtük és ment a vissza ICzes, szóval nem tudom miről beszélsz. A hibák meg nem velünk vannak hanem azokkal a rendvedelemisekkel akik elő szeretettel mennek el 20x a hqn mert nincs mit csinálni, már a be kerülés óta. Szóval inkább meg néznem hogy ki kibe keresse a hibát.
/telo
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
376
1 601
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
Zoricnak banda scriptje van szerintem azt is rpznek már abból amit ic látok belőlük.
Velük tudsz rivalizálni csak lehet hozzád egyedül kicsit sokan lennének.

Meg eleve a rivalizálásnak van két oldala. Egyikben csak DM only (szerintem nemszeretnéd a hátad figyelgetni, hogy ki és mikor szeretne lelőni/szúrni/ütni). Másikban meg rp megy folyamat és van erre 1000+1 példa, hogy az adott személyek vagy veszíteni nem szeretnek vagy csak szimplán megunják és lőni kezdenek egy natúr mezei szerepjáték közben mert nem úgy áll a dolog mint azt ők elképzelték.


Ui: Előbb magunkban kell a hibát megtalálni és javítani utána jöhet minden más.
Nem értem a rendvédelem részéről ezt a ''felháborodást''. Ti csak azért nem akarjátok, hogy az INAKTÍV maffiákat kivegyék, mert ebben lelitek az örömötöket. Hogy a maffia csinálja a tömérdek akciót a rendvédelem számára. Amit általában hatalmas emberelőnnyel hoztok le. Hiába a bandák nem akcióznak ezerrel, akkor is lenne RP szituációtok, úgy hogy abból nem lövöldözések lennének (Nagyrészt.) Viszont ehhez a rendvédelmi szervek is kellenek, hogy ne mindenáron a darára menjenek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.