Overbrook Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rolika

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
269
171
22
Debrecen ééés Románia(Diószeg)
V4 karakter
Aron Sierra
LV karakter
Aron Sierra
V2 karakter
Aron Sierra
Overbrook Crips

A Crips az egyik legelvetemültebb, eredetileg Los Angelesben tevékenykedő, főleg színesbőrűek alkotta utcai banda. A bandatagok főleg kábítószer-kereskedelemmel, prostitúcióval, fegyverkereskedelemmel foglalkoznak de a gyilkosságoktól sem riadnak vissza. A Crips tagok többnyire kék ruhájukról és kendőjükről ismerhetőek fel. Legnagyobb ellenségük a szintén Los Angeles utcáin tevékenykedő "Bloods" banda. A Crips tagok jellemzőihez tartozik még az is,hogy nem (illetve csak nagyon ritkán) használnak "B" betűt. Helyette általában C.K.-t (Crip Killa) írnak, B.K. (azaz Blood Killa) helyett pedig általában "cc"-t írnak (a "block" szó például "blocc"-ká módosul).

Bemutatkozások
» Rolika:
Kovács Rolandnak hívnak. Jelenleg 16 éves vagyok. Romániában élek a szüleimmel a testvéreimmel körülbelül 10 km-re a határtól egy kicsiny falucskában. Szabadidőmben vagy See-zek, szerelgetek valamit(igazából mindent ami a kezem közé kerül) vagy biciklizek haverokkal. Szeretek és szoktam is sütni süteményeket, mivel régebben cukrász akartam lenni ami megváltozott és végül autóelektronikai műszerésznek tanulok tovább. Jelenleg bizonyos okok miatt otthagytam az iskolát. Imádok vezetni mindent de legtöbbször kocsit és traktort szoktam, de vezettem már kamiont és motoroztam is sokat. Nyáron dinnyetermesztéssel fogalkozunk és ebből kifolyólag szoktam rengeteget vezetni mindent és igen, föld utakon ahol nem annyira jár rendőr. Szeretem a horror filmeket, vígjátékokat és igazából bármilyen. Szeretem a veterán autókat, jelenleg van egy Wartburg-om, de van egy traktorom is amit jelenleg újítok fel, mert nem a legjobb állapotban van. Barátságos vagyok és a barátaim mellett bármi áron kiállok. Eléggé gyorsan és helyesen tudok írni szerintem. Jól tudok kommunikálni az emberekkel és általában jól ki is jövök minden emberrel. Szeretek segíteni másoknak, mert amikor tudok valami olyat amiben valaki segítséget kér, akkor visszagondolok arra az időre amikor én nem tudtam valamit, vagy a helyébe képzelem magam hogy nekem is jól esne ha valaki elmondaná azt amit nem tudok ha meg kérdezem és jól is esik az amikor valakinek tudok segíteni, bár sokan mondták már hogy túl kedves vagyok mindenkivel, de ez valahogy engem nem igazán érdekel soha.

» Arnii:
Pop Arnold-nak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Romániába élek a testvéremmel és a szüleimmel együtt. Azon belül pedig Erdélybe egy kicsi faluba közel a határhoz. Szabadidőmbe általában See-zek, vagy elmegyek halászni kicsit. Szeretek vezetni és elég sűrűn szoktam vezetni. Jelenleg 10.-es vagyok. Szakács iskolába járok bár főzni nem nagyon szeretek. Üvegházzal foglakozunk amibe virágot termesztünk nagy mennyiségbe. Szeretek filmezni, legfőképpen a sorozatokat ami legyen horror vagy vígjáték. Szeretek sportolni, legfőképpen úszni. Eléggé gyorsan és helyesen tudok írni. Barátságos vagyok, és kiállok mindig a barátaim mellett. Nagyon szeretem a motorokat. Legfőképpen a sport motorokat szeretem, és szoktam is szerelni olyanokat. Néha hétvégén tegyük fel szombat este szoktam felmenni biliárdozni esetleg inni egy sört.

» NINTI:
Jakab Norbert-nek hívnak 14 éves vagyok jelenleg. Jelenleg is a Balatonnál élek szüleimmel. Nyolcadik osztályba járok így közeleg a tovább tanulás. Elképzelés az életében először is, hogy vegyenek fel ahova jelentkeztem, majd ha ott minden jól megy és eredményeim is jók lesznek akkor tovább Orvosi Egyetemre. Az orvosi után szeretném még az Aneszteziologust elvégezni az Egyetemen. Kell tudni rólam a humorom néha jó, szeretek embereken segíteni és nagyon érdekel az egészségügy. Van négy testvérem szerte a világba és mindegyik mást dolgozik. Igazából amit szeretek szabadidőmben csinálni az a sportolás és más fizikai elfoglaltság, persze a gépezes nem maradhat ki. Van egy házi állatom egy britt hosszú szőrű macska akit Jacknak hívják. Imádom a régi motorokat és azokat felújitgatni. A kedvenc motorom az a Simson S51. Közel jövőbe szeretnék újra egyet venni, mert a régi el lett adva és már hiányzik eléggé.

IC tervek
Olyasmi módon szeretnénk ezt megvalósítani, hogy a banda teljes mértékben egy legális szálhoz kapcsolódjon és ez a legáls szál nem lenne más mint a RAP. Röviden tömören lenne egy interior ami stúdióra hasonlítana és oda hívnánk be azokat az embereket akik szeretnének rappelni de nem engedhetik meg maguknak azt, hogy béreljenek egy stúdiót és mi segítenénk nekik ebben mert teljesen ingyen oda adnánk nekik. És ez lenne egy ilyen első próbatétel a leendő tagok számára, hogy itt férkőzzenek be a nagyobb rangúak bizalmába. Utána szép fokozatosan elkezdene nyitni felé a banda és elkezdenék felkarolni. Először csak kis balhékba vinnék bele, mint pl van egy srác akinek a kocsiját meg kéne dobálni tojással vagy be kéne törni az ablakját és itt is jobban látnánk, hogy RP-zik az illető, mert nem az lenne az első fontos szempont, hogy milyen nagy banda RP-t tol valaki le ott nekünk, hanem hogy más dolgokat is le tud RP-zni vagy sem. És ha az ilyen kisebb csínytevésekben/ dolgokban helytáll az illető onnantól kezdve egyre jobban bele lehet vezetni a banda életébe és a végére már belekeveredik az illegális bizniszekbe is. Utána pedig nincs kiszállás mert nagyon sokat tudna és le tudna buktatni minden háttérben folyó ügyet. A banda nem arra menne ki, hogy mindenkit szétlőni, rabolni embereket meg ilyen dolgok, mivel alapból csak drogkereskedelemmel és fegyverkereskedelemmel foglalkozik de ha valaki az útjába áll olyankor nem félnek embert ölni sem. Tömören ennyi lenne az IC tervünk a frakcióval.

Céljaid a frakcióval kapcsolatban
A legfőbb cél egy NORMÁLIS baráti közösség kialakítása és fenntartása lenne és ez a közösség közben bővülne új tagokkal és azoknak is segítenénk beilleszkedni minél hamarabb. Utána pedig a fentebb leírt dolgokat szeretnénk megvalósítani, folyamatosan aktívan szeretnénk tartani a frakciót és szeretnénk egy ilyesfajta bandát ilyen legális résszel behozni a szerverre.

Frakció felépítése (rangok, leaderek/alleaderek száma, stb.)
» OG(leader)

» Righ Hand(alleader)
» Foot Soldier
» Baby Gangster
» Tiny Gangster

Leaderek: Rolika, Arnii

Alleader: NINTI

Miért minket válasszatok
Mindhárman türelmesek általában vagyunk és kellő tapasztalattal rendelkezünk a közösségépítés téren. Van elég tapasztalatunk a szerveren is, megjártunk pár frakciót, RP-ztünk sok emberrel már. Ilyen banda RP téren még legfőbb Arnii-nak és NINTI-nek van több tapasztalata én(Rolika) inkább külsősként figyeltem az eseményeket még adminként is akár. Eléggé jól tudunk kommunikálni idegenekkel is akár, mivel mindhárman voltunk moderátorok, SGH-k és adminok is.

Miért NE minket válasszatok
Mint írtam általában vagyunk türelmesek, de néha kiborul a bili és olyankor lelépünk egy az egyben mindenhonnan lenyugodni. Vannak olyan emberek akikkel nem nagyon tudunk azonosulni, mert túl nagynak hiszik magukat és olyankor őket ignoráljuk. Néha rá tudunk unni a dolgokra ha valami túl monoton és olyankor szüneteltetnünk kell azt a dolgot és minden jó lesz utána.

Skin modok, ha szükséges (Maximum 10 darab)
Nem szükséges

Mappolás, ha szükséges (200 obj)
Nem szükséges

Referenciák (SeeMTA LV, v2)
» Rolika

V3: Moderátor, SGH, Admin és egy pár frakció

» Arnii:
V3: Moderátor, SGH, Admin és egy pár frakció

» NINTI:

V3: Moderátor, SGH, Admin és egy pár frakció
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 083
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Semmit mondó, gyenge. Szerinte fussatok neki még egyszer, és bővítsétek, gondoljátok át.
 
  • Tetszik
Reactions: sajtos

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
900
7 819
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Hali! Szerintem referenciák terén mindenképpen bővítsétek, írjatok illegális frakciókat amiket megjártatok, akár V2/LV-n is, számít szerintem, hogy mennyi tapasztalatotok van ilyen téren. Az első bekezdés nekem kicsit wikipédiára hajaz, kb 1:1 megegyezik, szerintem azt ne hagyjátok így.
 

hooprk

Újonc
2019. 04. 10.
55
53
V4 karakter
Andres Futton
LV karakter
Rico West
miert nem szuksegesek a skinek?
a mostaniakkal akarnatok csinalni? :LOL:
 

sajtos

Zöldfülű
2019. 01. 10.
215
283
24
V4 karakter
Szegedi Richard
Azzal nem értek egyet, hogy fegyverkereskedelemmel is foglalkoznátok, mert az általában a mafia végzi, de ti tudjátok, hajrá.
 

takroamedic

armored.gang
2019. 01. 10.
291
1 195
V4 karakter
leanorelli.🌹
LV karakter
hawaii.skater🏄
Ez a formázás egy nagy kérdőjel nekem, az meg hogy nem vagytok képesek kihasználni egy frakció által adott alapokat [skin, mappolás] elárul valamit. ¯\(ツ)
 
  • Tetszik
Reactions: Danesz

Don 2X

Újonc
2019. 01. 31.
61
160
V4 karakter
Devin Liao
725cf46663330a45fd933c61b52713ce.png


Skin modok, ha szükséges (Maximum 10 darab)
Nem szükséges

Mappolás, ha szükséges (200 obj)
Nem szükséges
jó sokat tettél a pályázatba önerőből ez aztán a self made a javábólxD
 

juju

Újonc
2019. 04. 17.
11
14
LV karakter
Andrew Allen
roli remélem megkapjátok ne foglalkozz ezzel a don gyerekkel fölöttem .... rondo az aláírása... rég börtönbe az a nigger! XD !
 

tonihuncho

Újonc
2019. 01. 11.
38
77
BasedWorld
V4 karakter
Hoes what?
és ott is marad egy ideig :ROFLMAO:D ROFL !!

a lényeg, hogy majd a szerón is lehetőleg wikipédiáról nézzétek a leírandó sorokat !
nehogy mellényúljatok viszont, mindenki szerkesztheti azt a fránya oldalt ?
 
  • Tetszik
Reactions: juju és Danesz

Lil_Bruh

Újonc
2019. 01. 10.
37
69
V4 karakter
Vinkovics_Adam
LV karakter
-
V2 karakter
-
az egyetlen jó pályázat bazeg aki ezt nem ismeri el az mentálisan sérült
 
  • Tetszik
Reactions: tonihuncho

uDuNN0

Újonc
2019. 01. 10.
22
12
V⚡HARSAROK
V4 karakter
Rain_Perkins
LV karakter
V2 karakter
Mentősként, rendőrként, szerelőként szocializálódtál a szerveren.. most meg crip leader szeretnél lenni..
Nem értem, hogy aki még nem is volt illegális frakcióba az miért pályázik?
Minden esetre neked is sok sikert pályázó Rolika!











(Ha bárki felhozza a fent leírt Vagos-t.. felkötöm magam:c)
 

maxi

Újonc
2019. 01. 10.
28
34
V4 karakter
Eckardt Rösler
pultosnak ide is jönnék
6a046a66b799a6ef6c64e9106d5bb559.png

844915203c4ffe40d209fa4d213efb94.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.