[Ossie Giuseppe] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheWater

Újonc
2022. 04. 23.
15
6
Szlóvákia-Kolárovo
LV karakter
Harry Jhon
V2 karakter
Ossie Giuseppe
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Ossie Giuseppe
Születési hely, idő: Trentó, 1990.05.18.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36223593283
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: VineWood
Legmagasabb végzettsége: Főiskola
Eddigi munkahelyei: -

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Ossie Giuseppe a nevem, Trentóban születtem a trentói Santa Chiara Hospital-ban . Édesanyám, Bernardetta Giosetta egy étteremben szakács, édesapám rendőr volt. Az iskoláséveim jól teltek, nem voltam a legjobb tanuló, de nem is a legrosszabb. Tanulmányaimban motivációt jelentett édesapám a szakmájával, mivel már gyerekként vonzot ez a hivatás. Teltek az évek, majd elvégeztem az általános iskolámat. Az általános iskola elvégzése után eldöntöttem, hogy apámat követve én is rendvédelmi szakmát szeretnék tanulni. Szüleim segítségével bejutottam a Trentói rendőr képzőbe. Az évek teltével és a bizonyítványom megkapása után úgy éreztem rögtön el kell kezdenem dolgozni, de Trentó közelébn nem sikerült bekerülnöm egyetlen kapitányságra sem tapasztalat nélkül. Később sikerült munkát találnom egy bárban biztonságőrként. Itt dolgoztam 6 évig, majd úgy éreztem hogy itt az ideje megpróbálkoznom újra bekerülni egy rendőrkapitányságra. És ezért is adom be a jelentkezésem ide.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Ádám
Mennyi idős vagy: 15
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jövőre ballagok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 5766
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
A karakterem pályakezdő, fiatal. Próbál mindig jókedvű és barátságos lenni. Befolyásolja a többiek véleménye, nagy mértékben igényli az értékelést és elismerést. Stabil, állandó érzelmekkel rendelkezik, ezeket inkább magába folytja. Visszafogott, elővigyázatos és türelmes figura. Többnyire introvertált, nem rendelkezik számos ismerőssel. Kiválóan alkalmazkodik, terhelhető.
Miért pont rád essen a választásunk?
Tisztelettudó vagyok, megbízható(általában amit megígérek azt be is tartom).Szeretek csapatban játszani, általában jól kijövök a csapattársaimmal. Elhivatott vagyok a rendvédelmi RolePlay felé, ennek keretében megfelelően is fogom végezni a munkámat.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, voltam, illegális fegyverkereskedelemért lettem kirúgva.
 
Utoljára szerkesztve:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Ossie Giuseppe!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.12.11. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.12.11. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.