Ophir Anthony-----Misi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Virago11

Újonc
2023. 06. 19.
25
42
V4 karakter
Ophir Anthony
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Ophir Anthony

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Misi

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Az volt a dolog hogy igazoltatasba keveredtunk és nekem ki Mg-zték a nevemet a rendőrök és igy kaptam csekket kihivtam az admint kijott Misi. Odamentunk hozzajuk bevallotta a rendor hogy azt hitte hogy az én személyim van nala de az enyem ugye nem volt ott és akkor erre az volt a válasz hogy biztos faradt volt, én azt ertem de én ugyan ugy megkapom MG-re ha faradt vagyok ha barmi balyom van szval ezért nem értem hogy mér van vele kivétel téve hogy o nem kap.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/1w3hFARs

Megjegyzés:
Sztem ez nem korrekt ram nezve aki nem rég ult le 500+ perc admin jailt
 

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 361
4 177
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
Hatalmas nagy szívfájdalmat okozott neked az, hogy összekeverték a nevedet, illetve nem kapott a hibázó fél szankciót. Nem értem, hogy miért van ekkora ellenszenved, rosszindulatod más játékossal szemben, aki egyébként semmi rosszat nem ártott neked.
Emberek vagyunk, nem robotok. Lehet mindenkinek fárasztó vagy nehezebb napja, idővel mind hibázunk, ez így is van rendjén. Senki sem tökéletes, még ha azt is hiszik egyesek magukról.
Úgy döntöttem, hogy tekintettel arra, hogy nem született semmi károd az ügyből (idővel elkérték volna az iratodat, ha jobban figyelnek az egység tagjai) bármiféle elfogultság, vagy baráti alap nélkül szankció nélkül zártam az ügyet, csupán figyelmeztetem az alaposságra az igazoltató egységet, mivel érthető okból nem éreztem szükségesnek.
 

Virago11

Újonc
2023. 06. 19.
25
42
V4 karakter
Ophir Anthony
Én nem ellenszenves vagyok, és igen szívfájdalom nekem aki 500+ percet ul hogy kivételezés van én is ember vagyok hibáztam le is ültem szval sztem teljesen jogos ha azt mondom hogy más is kapja meg a megérdemelt buntetését
 
  • Vicces
Reactions: Márk44 és Pst

dxminik

shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 947
7 881
19
V4 karakter
Killian Burns
Vajon mi lenne, hogyha még fizetnének is a rosszindulatúságért..

Igen, a szabálysértések kilencvenkilenc százalékára osztunk büntetést, de konkrétan csak egy csekket kaptál amin a neved rajta volt. Erre hadd ne osszunk már 120 perceket MG címén. Persze, értem hogy mi a panaszod, de kérlek ne mondd már, hogy te ezt rendbennek tartod.
Ahelyett, hogy szóltál volna a rendőrnek, és OOC megbeszélted volna vele, hogy IC nem kéne tudnia a neved, inkább kihívtad az admint, és most toporzékolsz, amiért nem kapott büntetést.

Gondold el visszafelé, rendőr vagy, már a nyolcvanadik embert igazoltatod a mai napon, és úgy rémlik hogy kértél iratot, de nem, aztán ülsz két órát érte. Szép lenne, nem?

Misi minden mást leírt egyébként, egy ilyen esetet nem el lehet, hanem el kell engednünk. Emberek vagyunk, egy ilyen apróság miatt hadd ne zárjunk már be valakit egy nyolcszögbe két órára.
Jogtalan a panaszod, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.