Nyikhajlo panasza russzo v3 moderátorra (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aRenji

Barangoló
2019. 01. 10.
78
189
V4 karakter
Renji Mikhailov
LV karakter
-
V2 karakter
-
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Nyikhajlo


Panaszra tett moderátor neve:
russzo


Panasz oka:
https://forum.see-game.com/threads/ls-akk-mellett-talalhato-bolt.108452/

Figyelmetlenségemből, minta nélkül írtam kaptam rá 3x -os minta nélküliséget ami 90 figyelmeztető pont.
Kaptam nem is értem miért egy: Felesleges feszültségkeltés (1x) - russzo.
Nem értem a miértjét a feszültség keltésnek, amikor csak annyit írtam, MUNKÁS hozzászólására, hogy 500 ezer a licitlépcső.
Illetve. Munkás és Csabi is szintén minta nélkül töltötték ki a licitet.
Ha nekik módjuk volt rá, hogy átediteljék akkor nekem miért nem lehet 1 darab figyelmeztetéssel elnézni a dolgot?
Értem én, hogy a szabály az szabály. De egy figyelmetlenség miatt 1 hónapra lekerülni a fórumról amit napi szinten nézegetek ez nagyban rontja a játékélményem a szerveren.
Szerintem, csak azért kaptam a 90 pontra a feszültség keltés, hogy kitilthasson 1 hónapra, ami elég rosszindulatú.



Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://forum.see-game.com/threads/ls-akk-mellett-talalhato-bolt.108452/

Ki lettél tiltva. Indok: 4.) Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni! (3x), Felesleges feszültségkeltés (1x) - russzo. A tiltás lejárati dátuma: 2020. 05. 11. at 00:00.






Egyéb megjegyzés:
Szeretném kérni, hogy a Felesleges feszültségkeltés (1x) - russzo. Indok-ot szüntessék meg mivel semmilyen formában nem keltettem a feszültséget véleményem szerint.
Így a 90 pontos figyelmeztetéssel legalább tudok a fórumon olvasni dolgokat.
Míg az le nem jár.

Köszönöm, hogy elolvastad.
 
  • Tetszik
Reactions: Jerry

MUNKAS

never underestimate yourself
2019. 01. 09.
1 266
6 546
www.youtube.com
V4 karakter
trenton graves
LV karakter
clyde burks
Szia.

Figyelmetlenségből ugyan úgy én és Csabi is elkövettük azt a hibát, hogy nem minta szerint töltöttük ki a licitet, amint megláttuk igyekeztünk minél hamarabb javítani, hogy minta szerint legyen kitöltve, úgy gondolom emberből vagyunk, és bárkinek megeshet egy figyelmetlenség, természetesen semmiféle kivételezésről nincs itt szó, nem direkt szúrunk ki veletek, hiszen ránk adminokra, és moderátorokra ugyan úgy vonatkoznak a szabályok, mind szerveren fórumon, és bármilyen egyéb további platformon.
Annyit nem értek, hogy miért nem jöttél esetleg fel ts-re megbeszélni a dolgot közöttünk nyugodt körülmények között, és nem PK-val megoldani a dolgot, biztos vagyok benne, hogy russzo is tapintatos lett volna, és megtudtuk volna beszélni a dolgot. Én személy szerint azt javasolnám, hogy beszéljük esetleg át ts-en a dolgot. Mivel russzo osztotta ki a büntetéseket így nem tudom, hogy ő mit szeretne pontosan. Természetesen Smoky-tól énis megkaptam a magamét a figyelmetlenségem miatt.
 

russzo

The Real Yugoboss
2019. 01. 10.
577
3 037
Budapest
V4 karakter
Dominick Massino
Hello! Azért írtam bele a feszültségkeltést, mivel volt ez előtt egy 50 pontos warningod, erre került rá 3x30 minta hiánya figyelmeztetés. Rajtad kivül megkapta mindenki, aki az én hatáskörömhöz tartozik. A többi emberrel nyilván elbeszélgetett/el fog beszélgetni a felettese.
 

aRenji

Barangoló
2019. 01. 10.
78
189
V4 karakter
Renji Mikhailov
LV karakter
-
V2 karakter
-
A következőt üzente:
Hali Megnéztem fent van-e tsen és nem láttam. Este 10 órakkor nem hiszem, hogy ráér beszélgetni, meg én sem. Azért írtam a panaszkönyvet. Semmi kivetni való nincs abban, hogy ti is benéztétek, nem az az elvem, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is. Volt egy figyelmeztetésem még márc. 23-én amiről megfeletkeztem ami 50 pontos volt. A panasz jogtalan így. Munkás Nem minden panaszkönyvet kell rosszindulatúnak titulálni, szimplán erre van kitalálva. Ha panaszod van, ez a legegyszerűbb módja arra, hogy kifejtsd. 1 hónap múlva ismét itt! Köszi, hogy elolvastátok és válaszoltatok rá!
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 514
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Nos, végig olvastam a panaszt, a kommenteket, illetve a bizonyítékként megjelölt témát. Végig néztem a topicot, mindenkinek ki lett osztva a figyelmeztetés aki licitált minta nélkül, kivéve akik időben törölték, vagy módosították a hozzászólást.
Ha egy felhasználó megszegi valamelyik fórum szabálypontot tiltást, vagy figyelmeztetés pontot kap a moderátoroktól, ha az illető admin, vagy gmod akkor a vezetőtől kap szankciót, figyelmeztetést, megrovást, le****ást, éppen mit. Az 50 pontos figyudat, nem most kaptad hanem hetekkel ezelőtt, melyről privátban is értesítve lettél, nem értem mire fel kéred hogy tegyem semmissé.
Ezek alapján kérdem tőled, jogos-e a panaszod?
 

aRenji

Barangoló
2019. 01. 10.
78
189
V4 karakter
Renji Mikhailov
LV karakter
-
V2 karakter
-
A következőt üzente:

A panasz megírásakor abban a tudatban voltam, hogy russzo adta a feszültség keltést is.
Az ő válasza után jutott eszembe és kerestem elő gmail fiókomból azt a figyelmeztetést.

Mint előző hozzászólásomban leírtam a panaszom jogtalan, amit ki is fejtettem miért és el is fogadtam a kitiltást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.