Norman. --> Ismeretlen fórum moderátor. [LV-s topic.]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
421
926
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Norman.

Panaszra tett moderátor neve:
Ismeretlen, nem tudom ki volt.

Panasz oka:
Át lett helyezve a témám, vagy törölve lett, fogalmam sincs, hogy miért.
Már kicsit érdekes, hogy az ember megír egy véleményt és egyből törölve lett a téma. Hozzáteszem csak azért mert pár ember jogosan fejtette ki a véleményét a topic alatti hozzászólásokban. Azért mert szerintem szükség van a változásra, és ezt valaki rossz szemmel nézi, azért nem kell törölni. Szimpla megoldás is lehetne az, hogy töröljék azokat a hozzászólásokat amik nem oda illők. Alá is írtam, hogy felkeresek egy GModot, hogy törölje azokat amik nem kellenek oda. Viszont kerestem TS-en, senki nem válaszolt, nem kaptam választ senkitől se. A szándékom megvolt, nem hiszem, hogy ezért törölni kéne a dolgot.

Az egész úgy történt, hogy az én véleményem szerint a rendvédelem kicsit "necces" a szerveren. Ezáltal megírtam egy ötletet az LV Ötlet topicba. Egy tök normálisan kifejtett véleményt írtam, semmi obszcén szavat nem használtam a topicban. Ezután pár ember aláírt, így kicsit átment személyeskedésbe a dolog, én oda írtam, hogy felesleges veszekedni, felkeresek valakit, hogy törölje ezeket a hozzászólásokat. Ezután lett törölve a topic.


Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://prnt.sc/QEXwZtH8pgBc

Egyéb megjegyzés:
Semmi rosszindulat nincs a panaszkönyvbe, szimplán vissza szeretném helyeztetni a topicot. Illetve az adott Fórum Moderátortól is elnézést kérek, csak azért illett volna rám írni az esettel kapcsolatban, hogy hé töröltem a topicodat.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: igenazajimre

rajna

Hivatalos adócsaló💰
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
636
806
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia.

Szeretném megköszönni, hogy bármikor is megkerestél volna ezzel a témával kapcsolatban [nem tetted].

A topicodat visszarakni nem tudom, a feszültségkeltő kommentek miatt került lezárásra. Ha Kyle jónak látja, akkor visszarakja.

A lap alatti kommentemben leírtam, hogy akkor van értelme újranyitnod, ha normálisan tudtok vélekedni a témáról.

TS-en én tegnap este biztosan nem voltam fent, de ha Discordon írsz, szinte azonnal válaszolok.
 
Utoljára szerkesztve:

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
421
926
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
Szia.

Szeretném megköszönni, hogy bármikor is megkerestél volna ezzel a témával kapcsolatban [nem tetted].

A topicodat visszarakni nem tudom, a feszültségkeltő kommentek miatt került lezárásra. Ha Kyle jónak látja, akkor visszarakja.

A lap alatti kommentemben leírtam, hogy akkor van értelme újranyitnod, ha normálisan tudtok vélekedni a témáról.

TS-en én tegnap este biztosan nem voltam fent, de ha Discordon írsz, szinte azonnal válaszolok.
Továbbra is ott van, hogy nem rossz indulatú a lap.
Hogy keresselek meg, hogyha nem tudom ki törölte?
Semmi rosszindulat nincs a panaszkönyvbe, szimplán vissza szeretném helyeztetni a topicot. Illetve az adott Fórum Moderátortól is elnézést kérek, csak azért illett volna rám írni az esettel kapcsolatban, hogy hé töröltem a topicodat.
Itt van, hogy nem rossz indulat. Illetve azért írhattál volna, hogy te törölted, mivel ezt én továbbra se látom.
Plussz, arról sem kaptam értesítést, hogy te aláírtál, mivel áthelyezted gondolom oda, ahova egy átlag felhasználó nem lát be.
Egész nap konkrétan TS-en 3 fórum moderátorra írtam rá, hogy legyen kezdve valami a személyeskedő emberekkel, mégsem lett semmi csinálva.
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 614
5 174
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
V2 karakter
Bruno Seanetti
Szia Norman, szia Rajna.

Végigolvastam a panaszt és a panaszhoz kapcsolódó elhelyezett topicot. Eléggé kényes ez a téma, amit mint láthattál, nem lehetett megbeszélni bármi féle off/beefnek számítható komment nélkül. Rajna ezért is cselekedett helyesen a topic lezárásával, gyorsan megszüntette a már-már veszekedést, csipkelödést generáló problémát, a topicodat. Annyit tennék hozzá, hogy Rajna elöbb szólhatott volna a topicban jelenlévöknek, hogy a szabályokat tartsák be, ha ez sem segített volna, akkor esetenként figyelmeztetéseket oszthatott volna. De ez a radikális lépés a topic lezárásával mégjobb megoldásnak bizonyult.

De! Adok én egy utolsó esélyt ennek a topicnak, amiben ha a továbbiakban is menni fog az off HSZ, személyeskedés vagy beefelés, akkor a topic azonnali zárására kerül sor.

A továbbiakban a panaszt következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.