Norbi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sprow

Újonc
2021. 03. 07.
6
9
V4 karakter
Samuel Filippini
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Válaszod


Panaszra tett moderátor neve:
Norbi


Panasz oka:
Jogtalan kick, jogtalan ban, magyarázat nlkül hagyás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Válaszod


Egyéb megjegyzés:
Admin szidásért, non rp-ért, és méltatlan viselkedésért banolt cirka 10 évre kedves Norbi, hozzátéve szerintem nagyrészt jogtalanul.


Az egész úgy kezdődött, hogy megláttam egy játékost ahogy egy felborult autó körül bóklászik ,és próbálja vissza fordítani azt . Gondoltam segítek neki, mivel autóval voltam. Többszöri próbálkozásra sem sikerült , ezért kiszálltam az autómból és kérdeztem, hogy hívott e már segítséget. Semmi válasz.
egy két perc eltelte után megjelent Norbi , gondolom a bajbaesett személy hívta őt segítségül. Mikor láttam, hogy itt meg lesznek oldva a dolgok akkor otthagytam őket, amikoris Norbi magához teleportált. Nem értettem ezért pmben írtam neki ,hogy nem értem. Több percen keresztül írtam, és írtam neki ,mivel folyamtosan mikor elindultam ő visszateleportált, továbbra is válasz nélkül. Mondtam neki, hogyha ooc chaten ír akkor azt nem látom ,mert tegnap bezártam, és azóta képtelen vagyok megnyitni.
Ekkor lefagyasztott. Továbbra sem értettem, privátban folyamatosan írtam neki, hogy tájékoztasson , mivel nem látom az ooc chatet. 10 perc elteltével egyetlen privát üzenetet sem küldött, ekkor meg is kaptam a bebörtönzést azzal az indokkal ,hogy Határsértés. idő : 120 perc.

Hm tényleg történt egy ilyen tett még ezt az egész eseményt kb 10-20 percet megelőzően. Nos ,ahogy a börtönben találtam magam, Norbi végre először írt nekem 3 üzenetet. Az első kettő hirtelen nem ugrik be, viszont a harmadikra tisztán emlékszem. Az volt ,hogy nézni kéne az ooc üzenetet.
Ezt eléggé mulattatónak találtam, mivel többször is leírtam neki ,hogy nem látom . Norbi neked kéne akkor a privát üzeneteket olvasni nem? :)
Több üzenetet is küldtem neki ekkor amik az értetlenkedésemet fejezték ki ezt az egész történést átfogóan. Ekkor kikickelt.
Mikor visszacsatlakoztam Nem a kérdéseimre válaszolva csak annyit írt:
- Amúgy határt is sértettél
-le tudod ülni ezt az időt.
(De könöyörgom Norbert mit csináltam még ?? EZT próbáltam kideríteni addig a pillanatig miután másodszorra is kickelt ,)
Miután konkrétan egyetlen kérdésemre sem válaszolva a segítőkészség teljes mellőzését megtapasztalva is erőt vettem magamon és tovább kérdeztem modorral.
Kérdeztem Csak kérdeztem. erre kikickelt. (Ezt eléggé pofátlannak tartom, hogy egy játékost így semmibe vesz egy olyan személyt aki segítségre szorul, így hogy élvezze az ember a játékot?)Ekkor visszajöttem, és kérdőre vontam, hogy mégis ezt hogy gondolja.Szeretném megkérdezni a szerveren lévő adminoktól ,hogyha az elítélt megkérdezné ,hoyy ezt miért és miért csinálta, hogy talán a következőkben ne forduljon többet elő az a hiba. Hogy fejlődhessen a játékos, akkor az admin segítene neki? Esetleg válasz nélkül hagyná? Nade kikickeli. Ez nálam átment egy határon. Leírtam neki, hogy "eléggé csicskaság amit csinálsz, remélem tudod."

Ekkor kaptam a bant
Admin : Norbi
Indok : Admin szidás. Non rp. Nem közösségbe való viselkedés.
Időpont: 2021/03/07 17:14:23 Próbáltam kikérni tőle azokat az információkat amik ahhoz vezettek , hogy bebörtönözzön te nem vagy adminhoz méltó, nem fogod fel amit Lejár: 2030/12/31 13:12:12neked nem is az hogy máshogy értelmezi, egyszerűen nem fogja fel.
9 év :)))))))))))
Account név : spritesanyi

Összefoglalva amit tapasztaltam Norbival kapcsolatban, és amit panasz formájában megfogalmaznék az az lenne, hogy Norbi nem fordít időt a vétkes játékos segítésére, Norbi úgy végzi a feladatát, hogy a kommunikáció teljes hiánya jelen van a tevékenységei során ,tapasztalataim alapján. A folytonos kick, mikor a személy makulátlanul csak kérdéseket intéz felé szerintem nem elfogadható.
Az ,hogy folyton kitér a válaszok alól , azokat mellőzve valami teljesen nonsense dolgot ír arra enged következtetni, hogy nemtörődve végzi feladatát. Felmerül még itt a tájékoztatás hiánya, Az olyan indokokkal való bannolás amik azelőtt fel sem merültek. Norbi nem haragszom rád, de nagyon butaságnak tartom azt ahogyan a feladatodat végzed. Mindegyik másik admin nagyon segítőkész a szerveren és respect nekik, de Norbiról sajnos ezt nem mondhatom el.
 

Paki

o_O
2019. 01. 10.
2 553
2 697
V4 karakter
Robert Duckers
LV karakter
Luke Duckers
Itt fórum moderátorra tudsz panaszt tenni, itt tudsz V3 adminra.
 
  • Tetszik
Reactions: JamieLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.