Nohr Petersen jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lexonn

Barangoló
Támogató
2019. 01. 26.
112
35
Hungary
V4 karakter
Nohr Petersen 🇩🇰
LV karakter
Isabella Bianchi 🇮🇹
V2 karakter
❌
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 17​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Bende vagyok, Vas megyében élek egy kisebb faluban. Technikumban tanulok szoftver fejlesztést már 3 éve. Ha van szabadidőm azt vagy az ismerőseimmel, vagy a gép előtt töltöm el, ezen belül leginkább a See dübörög, de van pár egyéb game amit szívesen játszok.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Szeretek "társaságban mozogni", általában könnyebben beilleszkedek egy új csapatba, és rendelkezek v4-es rendvédelmi múlttal, ezért az új rendszerek terén sem kellene mindent a nulláról kezdenem.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2021. 07. 16. (kisebb-nagyobb kihagyásokkal)​
4.1 Játszott perceid száma: 62 771​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Amióta nem vagyok frakcióban fél-egy órákra szoktam feljárni, de hétköznap a 2-3 óra reális, hétvégén ez általában több.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Rengeteg dologban eltér a többi rendvédelmi frakciótól, és jelen pillanatban ez az irány érdekel legjobban a frakciók terén.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Rendőrségen Brayden_Hughes névvel tavaly kb. 4 hónapot voltam (július ~ november), de időhiány miatt kiléptem végül.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Lazább fiatal, de emellett tisztelettudó, talpraesett és fegyelmezett karater lenne.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Fokozottan veszélyes bűnözők elfogása, terrorcselekmények felkutatása és megakadályozása, fegyveres akciók levezénylése illetve a társszervek segítése fegyveres erőkkel.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Nohr Petersen​
2. Születés helye: Koppenhága​
3. Születés ideje: 1998.10.17.​
4. Nem: Férfi / Nő / Egyéb​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Montgomery, Main St. 24.​
11. Telefonszáma: +38-76-267-3116​
12. E-mail címe: nohr.petersen@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Copenhagen Central School​
- Rysensteen High School​
-​
-​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
- Francia​
- Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.04.23.
Nohr Petersen
 
Utoljára szerkesztve:

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 083
5 795
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.