NNI | ÉLMÉNYKÉPEK

Jam

</>
2023. 06. 14.
68
207
24
matejambor.com
V4 karakter
Walter Berenson
NNI-lm-nyk-p.png
 

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
502
1 679
25
V4 karakter
Erjon Ajeti🇦🇱
A mai napon (2023.09.24.-én) a Nemzeti Nyomozó Iroda Bűnügyi Bevetési Osztály kommandósai kiképzésen vettek részt, ahol lő gyakorlat és állóképesség növelés került előtérbe.
q-F5-Pz-HV-Imgur.png

jsisr-Nc-Imgur.png

image-1.png

image-2.png

image.png
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 930
4 362
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Mya Palmero mondja: Altábornagy úr, szeretnék engedélyt kérni egy kicsit másabb kihallgatási módszerre, mivel a megfigyelés közben még nagyobb gyanú merült fel, és valószínűleg választ kaptunk az orosz akcentusra is!
Ivano Luchese mondja: A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan összefüggésbe hoztak valakiket?
Mya Palmero mondja: Igen, egy másikbűnszervezet is résztvett ebben a kivégzésben.
Ivano Luchese mondja: S mi a tervük pontosan?
Mya Palmero mondja: A megfigyelt személy a mai nap egy megbeszélést tartott 2 szerb fővel.
Ivano Luchese mondja: El akarnak kapni valakit és erőszakkal kihallgatni, aztán elengedni?
Mya Palmero mondja: Fogalmazzunk úgy, hogy erőszakot csak legvégső esetben alkalmazunk.
Ivano Luchese mondja: Fasza. Hogy akarja elkapni?
Mya Palmero mondja: Megvan a telefonszáma.
Ivano Luchese mondja: Hány embert akar elkapni?
Mya Palmero mondja: Maximum 2 embert.
Ivano Luchese mondja: Fasza. Zsák van?
Mya Palmero mondja: Van-van.
Ivano Luchese mondja: 2?
Mya Palmero mondja: Igen!
Ivano Luchese mondja: Oké. Menjenek öltözzenek be fegyverbe, illetve vegyenek fel civil lövedékállót. A Honvédség leigazoltatja őket, aztán maguk oda mennek az igazoltatásra. A Honvédekre fegyvert fognak. A leigazoltattakat meg elrabolják. A Honvédek üldözni kezdenek, de kis szimulált tűzharc után le lesznek rázva.
Ivano Luchese mondja: Na sicc civil kocsiért, illetve vegyenek maszkot és civil mellényt.
...
01-01.png


01-02.png


01-03.png

...

Bár az RP-nek nem lett jó vége, de ha már felkerestek a srácok, hogy ki-e tudok szülni a helyzetből valami értelmeset, akkor már kipróbáltam tudok-e még rp-zni, vagy elfelejtettem a sok egérmozgatás közben.