NKH újragondolása vagy eltörlése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Heo , szerintem nagyon is jó hogy bekerült az NKH ezért nem is támogatom hogy vegyék ki. Viszont ami jelenleg folyik az "béta" . Biztosan lesz rá jobb megoldás amit meg is valósítanak. Addig szerintem kibírható a jelenlegi megoldás. + A frakció szabályzatban az szerepel hogy : A rendvédelmi szervek járműveit TILOS elvontatni. Tudom hogy javítás alatt áll a szabályzat viszont ha már elkezdték a rendvédelmis autókat is bevontatni akkor töröljék ezt a pontot. Nem 1 darab rendvédelmis autót láttam ott lerakva. Vannak olyan autók is amiket már közel 2-3 hónapja nem mozdítottak meg mert a tulajdonosa vagy kivan bannolva szerverről vagy nem foglalkozik vele - Protectes . Ezekkel szerintem nem lehet mit kezdeni . Más helyre nem tudják jelenleg lerakni ahol még el is tudják érni a játékosok. Szerintem ezzel senkit/senkinek nem hátráltatnak/ rontják el a játék élményét . Ha ott hagyta az autóját így járt . Bevontatták . Menjen el és hozza el , rakja le egy olyan helyre ahonnan nem vontathatják el. Így legalább valamennyire a kezdő játékosok sem hadják az ütközepén lekézifékezve a totálkáros Trabantot/Volvo-t. :cautious:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Max

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
176
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
Na csőke,ezt teljes mértékben támogatom az újragondolását,mivel az tényleg durva hogy az ember nem tudja a farmját úgy meg locsolni,vagy kamionozni hogy ne vigyék el az ember kocsiját az adott helyről,és azokat a kocsikat kellene elvontatni amik "Totálkárosak" és az "Útszélén állnak" vagy a "Füvön állnak",részemről ennyi.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
A javaslatok alapján a hétvégén átdolgozásra kerül kicsit a rendszer.
A bevontatható autók jobban szabályozásra kerülnek, sőt, az autók letételét is szintúgy szabályozni fogjuk.
Köszönöm azoknak, akik értelmesen, kulturált stílusban le tudták írni a véleményüket a témával kapcsolatosan, a további felkeresőkről nem is beszélve.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Heló. Az én ötletem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy lehelyezni két-három hangárat, amik mindig nyitva lennének, így elkerülnétek a kevés FPS-t a környéken.
 

Zalan.

valahogy úgy
2019. 01. 10.
288
2 073
V4 karakter
aswynn narsan
2 kerekem a járdán volt, 2 az úton, TK-s nem volt a kocsim mégis elvitték. Pedig csak 2percre hagytam ott. :) Elég komoly.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Heló. Az én ötletem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy lehelyezni két-három hangárat, amik mindig nyitva lennének, így elkerülnétek a kevés FPS-t a környéken.
Ez szerintem is jó ötlet , szerintem erre is meglehetne nyitni LS repteret és oda bepakolni őket vagy az üres parkoló házakat kellene ezekkel feltölteni , sf-be is és ls-be is van 1-2 parkolóház ami kihasználatlan és akkor nem csak sf-be lennének hordva ezek a járművek egy helyre.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ez szerintem is jó ötlet , szerintem erre is meglehetne nyitni LS repteret és oda bepakolni őket vagy az üres parkoló házakat kellene ezekkel feltölteni , sf-be is és ls-be is van 1-2 parkolóház ami kihasználatlan és akkor nem csak sf-be lennének hordva ezek a járművek egy helyre.
Ez viszont még jobban tetszik. Támogatom! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Szerintem ez nyugotan lehet zárni, mivel bekerült a parkoló felügyelet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.