NKH újragondolása vagy eltörlése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Adam Shaw >

Ötleted:
< NKH újragondolása vagy eltörlése >

Megjegyzés:
< https://imgur.com/a/nk7drCM a képek magukért beszélnek. Az egészben nincs semmi rendszer, a kocsi egymásra pakolva és össze bugolva. Szerintem ennek nagyobb kára van mint haszna. Nem hiszem hogy egy játékosnak, aki játszani szertene kárt kell okozni. >
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Hali! Ez még alakulóban van, ez miatt van vele pár hiba. De szerintem mivel a mai nap kezdték el, így meg lehet érteni.
Holnapi nap folyamán, megoldjuk a buggokat! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
ezt nem lehet megoldani. Ennek egy rendszer kell mint v3-on. így csak kárt okoznak az játékosoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: MiniYoda

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
A Szerveren napi 130 player van. Felesleges behozatni a "parkolás felügyeletet" erre. Abból is csak a cirkusz lenne mint amikor az ORFK lefoglalta az autókat.

De legalább nem az van ,hogy az út közepén be van kézizve az autó, és ez miatt nem tudsz közlekedni
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
hát ennek peddig semmi értelme nincs. és az a 130 player 170-200
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Jelenleg 2020.06.08. a van. Napi player MAX 160 csúcs időben.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
szerintem másik szerveren játszol. gyere fel 18:00 és 21:00-kor.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Akármilyen érdekes, fent szoktam lenni a szerveren.
De gondolom az miatt írtad ezt meg mert el vontatták az autódat és most ezzel akarsz bosszút álni. :(
Ha nem lenne az út közepén kamiontelepnél, akkor nem lenne elvontatva.
 
  • Tetszik
Reactions: Fear és PéterSM

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Itt összességében nem magával az NKH ötlettel van probléma, valahol inkább a megvalósítással(mondom én ezt tagként).
Tény, ránézésre tényleg nem a legszebb az elrendezés, de azért, mert elvontattuk az autódat, még felháborodni nem kell, illetve azt sem várhatod el, hogy minden precízen működjön. Már pedig azért, mert az autók nem megfelelően vannak a helyükön, ahova a gazdájuknak kellene jönni értük, nem értem miért kellene az NKH-t kivenni a szerverről. Amint látod, a játékosok többsége valószínűleg nem tud, vagy nem érdekli az autója, mert a többsége azóta is ott van, és hozzá sem lett nyúlva. Tehát a járművek többsége is ott "rohadna" az út közepén, nyilvánvalóan jobban mutatna, mint így egy helyen. Végszóként annyit, a képen látható rendszer, nem össze-vissza bedobáljuk az autókat, hanem legalább próbálunk kialakítani oszlopokat, vagy bármit, de ezt, hogy itt semmilyen rendszer nem található, kicsit túlzásnak értem, kedves @#Bálint#.
 

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Hali. Nem okozunk kárt senkinek, az nem a mi hibánk hogy kint hagyják egyesek a kocsijukat, mi ez ellen teszünk. A másik, hogy az összebuggolás abból is keletkezhet, hogy amikor valaki fent van, akkor vontatják el a kocsiját, és lehet hogy az az adott kocsi nem protectes, és ha lelép akkor ott egy üres hely keletkezik, és a helyére rakják a skacok kocsit. Még alakulóban van az NKH, szerintem nem kéne rögtön egy topicot nyitni arra hogy vegyék ki/dolgozzák újra, még dolgozunk az NKH-n Balázzsal. Nem 1nap alatt lesz a magból fa.
 
  • Tetszik
Reactions: MiniYoda és Bazsi

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
nem kéne gyanúsitani. Nem azért írtam mert el vontaták, hanem mert ennek nincs értelme. Az összes kocsi tk, és szerintem nem volt mind tk mikor oda vittétek. Értem én hogy nem egy nap alatt lesz fa a magból, de a építész se kezd el egy munkát tervek és mérések nélkül.
 

PéterSM

"Becsüld meg, amíg van mit"
2019. 05. 27.
239
94
Vecsés
LV karakter
Bradley Booth
Nagy része TK, mivel az út közepén vannak kinthagyva, és neki mennek a playerek. Ugye ez ellen teszünk..
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
:( érdekes. Pedig sajnos ott a te kocsid volt az út közepén. :(

Na mindegy, ahogy le írta Max és Péter is, még kialakulóban van
 
  • Tetszik
Reactions: PéterSM

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Tehát inkább hagyjuk kint, hogy a játékosok nekimenjenek, ezzel saját maguknak kárt okozzanak.
Azért a törlésre való indokot meghallgatnám szívesen.
Ugyanis, ha kint hagyják az úton, amit mi elvontatunk(tény, hogy nem mindegyik tk), de általánosságban nem minket kellene hibáztatni mindezért, ahogy te ezt beállítod.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
nem a törlés lenne az első, hanem egy értelmes terv. Vagy egy rendszer mint V3-om ami az kormányhoz lenne csatolva.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
A kormányhoz van csatolva, az egész alapja pedig az, hogy az értelmetlenül a járdán álló random autókat elvontassuk.
Rendszer is van. Te még mindig azon vagy fennakadva, hogy az autók össze-vissza vannak lerakva, ami még önmagában nem indokolja az egész rendszer kivételét. :/
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát az tény , hogy most került be , lett rá engedély és , hogy jelenleg aktívan működik is. Azóta nem látni az út közepén széthagyott járműveket sem. Szerintem hasznos lesz ez csak még kezdetleges ez a dolog és vannak problémák amelyek ilyenkor derülnek ki amikor elkezdődik az adott dolog gyakorlatban is. Igaz tegnap hallottam olyat , hogy egy bizonyos személy járműve úgy lett elvontatva , hogy mellette volt a gépjármű tulajdonosa , ha ez ténylegesen megtörtént ez miatt én is problémáznék , szerintem ami az út szélén van és nem zavar senkit a közlekedésben arra hagynék több időt , pl. ha 2 napon keresztül már ugyan ott van az út szélén az adott jármű akkor legyen csak elvontatva , nyilván ez csak egy ötlet és egy példának írt időtartam.
Amit ezzel kapcsolatban nem értek az az , hogy eddig az volt , hogy milyen gond lenne ha ez is az adminok feladata lenne , ha ők getelnék el az ilyen járműveket valahova , volt nagy felháborodás , hogy így is túlterheltek az adminok és hasolók , de így is admint kell hívni ezek miatt , adminnak ki kell nyitni a járművet , ki kell engednie kéziféket , majd vissza kell zárni... szerintem ennyi idő alatt szabad idejében el is tudná getelni , de ezt lehet csak én látom így , valamint más ügyekre emiatt nem érnek rá , ha pedig lenne szabad idejük akkor bőven ők is elvégezhetnék. Nyilván rpsebb ez így , ahogy jelenleg működik , szerintem hagyni kell még ennek egy kis időt , hogy a tapasztalatok alapján tudjanak ez ügyben változtatni , formálni a dolgokon, hogy mindenkinek megfelelő legyen.
Az sf kórház mellé személy szerint , csak az sf környéki járműveket vontatnám , ami pedig ls-ben van és annak környékén azt pedig ls reptér melleti parkolóba. ( nem tudom ez így működik-e , eddig csak sf kórház mellett láttam)
NKH törlését nem támogatom , a formálása , fejlődése pedig szerintem idővel be fog következni.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Szia, kedves @#Bálint#.
Először is szeretném megköszönni, hogy először egy vezetőt kerestél fel az újonnan létrehozott Nemzeti Közlekedési Hatóság működésével kapcsolatos ötleteidnek pontos, és alapos kifejtésével.
Kárt szerintem az okoz az embereknek, akik napi szinten többször hívnak adminisztrátort azzal, hogy az út közepén egy lekézifékezett, totálkáros autó miatt jómaguk is totálkárok lesznek.
Szeretném felhívni a figyelmedet ezen kívül még arra, hogy (mint gondolom jól utánanézve a dolgoknak a topic megnyitása előtt olvashattad), a mi célunk nem a lefoglalás. Te is említetted (igaz, nem pont ilyen formában), hogy a saját kocsidat minden egyéb költség nélkül elvihetted a helyszínről. Ezek után script alapú mükdés az NKH-nak felesleges, ekkora játékosszám mellett nem tartom indokoltnak a betételét. Egyáltalán nem parkolásfelügyeletet szeretnénk.

Ötleted:
< NKH újragondolása vagy eltörlése >
ezt nem lehet megoldani.
hát ennek peddig semmi értelme nincs.
nem a törlés lenne az első, hanem egy értelmes terv.
Nem igazán értem, most mit szeretnél igazán? Legyen minden lerobbant, TK-s jármű az út közepén, lekézizve hagyva, tehát vegyük ki az NKH-t (,mert te neked éppen elvontatták a kocsidat, amit szabálytalanul parkolva hagytál ott valahol), vagy az finomítsunk a rendszeren, és ne akarjuk !1! kerek nap működés után kiszedni a szerverről ezt?

Szíves örömest várlak ezek után is TeamSpeak-en, egy megbeszélésre az ötleteiddel kapcsolatban, persze amennyiben normális stílusban ki tudod fejteni azokat.


Baráti jótanácsként pedig megsúgnám, hogy a folyamatos ellenszenvnek, beef-nek nem sok értelme van ezen a szerveren, se a fórumon.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem ha kapnának egy /lefoglal parancsot és az ottani parkolóba amit most használnak le lenne helyezve egy CP ami adott összegért kiváltja a lefoglalt autót (lenne egy legkördülő lista ami mutatná az autókat ami a nevedre van írva és le van foglalva és onnan lehetne kiválasztani) akkor nem lenne ilyen gond és még "korszerű" megoldás is lenne
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.