Niko Lawson panasza Ricsire.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Elnéztem, viszont IC beszélgetéseket, és bármi RP-t nem látok továbbra sem.

Még azt is ooc beszelitek meg h vegyetek le a körözést.
Mivel ki lett rakva a körözés a kocsira, a kocsit meg nem én hanem a társam kérte el amikor én nem voltam a közelben.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Akkor arról log? A te logodban annyi IC látható, hogy kozlod h elloptak az autót, és h fegyvert elő... ennyi.Semmi olyasmi, hogy Nav-ostol segítséget kertetek, sem olyan h navos maradjon ott bárhol is, semmi. Nem kommunkaltak a karaktereitek semmit sem szinte (IC). Amikor meg beteszel az autóba, csukott ajtón raksz ki, és be is, az is rettenetesen RP-s.Oké hogy elkuldted a logod, de ebből semmi sem derül ki, az sem, hogy a navos-sal bármit beszeltetek, és az sem h bármit rp-ztetek volna GPS-es kereseskor, sem az h felsimertek.Még egymással is alig kommunikáltatok, mindössze pár sort.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
El magyaráztam szépen és érthetően hogy nem én hanem Bryan beszélt ic a navossal hogy adja oda a kocsiját. Illetve ki volt nyitva az ajtó mikor be lettél rakva a kocsiba. Mielőtt hozzászólsz kérlek olvasd át rendesen!
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Nem volt nyitva az ajtó, ki sem nyitottad akkor sem amikor kiszedtél, csak K-val, ennyi. Miért nem arról küldesz logot akkor amit társas beszélt navossal? te h kerültél bele navos kocsiba? Úgy h ilyesmit nem mondott senki neked IC, hinnan tudtad, h neked oda be kell szállni? Ha más logjával ez igazolható, akkor miért ezt kuldod?Ebbol az eg világon semmi sem derül ki, max még jobban MG gyanús a dolog. Eddig csak össze-vissza hadoválsz bizonyítékok nélkül.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Elnéztem, viszont IC beszélgetéseket, és bármi RP-t nem látok továbbra sem.

Még azt is ooc beszelitek meg h vegyetek le a körözést.
[2019-01-24 16:38:55] [Output] : *** Niko Lawson kinyitja ahátsó ajtót
Tessék mondtam hogy nézd át jobban
A navos beszélgetést most kértem el úgy hogy majd editelem
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
És becsukni? Beviszel egy gyanúsítottat, úgy hogy tárva nyitva hagyod neki az ajtót? Ha társad beszélt is IC navosokkal, te IC chat-ed miért olyan halott?5 mondat ha elhangzik kb. Hogyan szálltal be navos kocsiba, honnan tudtad, hogy oda be kell szállni, ha semmi IC kommunikáció nem volt?

edit: Ki volt rakva körözés a kocsira... és miért ooc beszelitek meg hogy vegyetek le? teljesen ic ügy az egész.
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
TeamSpeak 3-on megbeszélve, jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.