Niko Lawson panasza Ricsire.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Niko Lawson

Panaszolt fél admin neve:
Ricsi - Főadmin

Panasz pontos megfogalmazása:
Egyoldalú ügyintézése, jogtalan pk bírálás.

Bizonyítékok:
https://pastebin.com/RaAfw1xY

Megjegyzés:
Oscar McFarlane Nyitott rám illetve Joe Russo-ra egy PK-t. Olyan indikkal hogy MG. Miközben a logban is tisztán látszódik hogy az egénynek volt elő eseménye. Déli benzinkút lövéseket észlelt, amire ki is mentünk 3an. Ekkor Oscar ic mondtam hogy ott vannak arra vannak. Miután kissé arébb mentünk, annyit láttunk amikor vissza néztünk hogy elvitte az RS6-ot amit tisztán láttunk. Ezután elmentünk SeeCity taxi állomás elé mert arra láttam őt menekülni. Ott is volt a kocsi és mellette Oscar. Ekkor ráfogtuk a fegyver ami után elég nagy PG-vel vissza szállt a kocsiba és tovább ment. Ezután arra jött egy NAV-os Elkürtük a kocsiját hogy utánna siessünk. Ekkor kiattuk rá a körözést illetve be mértem gp-sen. Végig láttam hogy merre ment ezért követtük. Egy pár másodpercel később oda értünk miután láttam hogy megált a TEK-02 RS6. Ezután le állítottam amotort majd be indítottam és kissé körülnéztem ott amíg ott hagytam a navost illetve egy kollégámat és vártuk hogy ki megy oda elsőként ahol volt hagyva az RS6. Pár másodpercre rá megláttuk hogy ott van le siettünk, le sokkoltuk. Rá térdelt a társam a hátára majd RP tagadással illetve PG-vel elfutott onnan. Buggoltatott futása volt én sokkolóval futottam utánna, a társam pedig M4-el leadott előbb pár lövést az égbe majd a lábára célzott. Admin ügy lett belőle mivel rájöttem hogy amúgy ez full NonRP-volt. Ezután az admin úgy bírálta hogyha mindenkinek megfelel mehet tovább az RP. Bevittük az őrsre majd miután nem válaszolt IC semmire. Le sokkoltam át tapogatta a ruházatát, találtam fegyvert, lőszereket. Ezután meg kérdeztem hol van. Meg kérdeztem OOC hogy nem folytatod? erre azt mondta hogy nem. Hosszas admin ügy lett belőle majd Spike Úgy bírálta hogy nekünk volt igazunk és ő PG-zett illetve Tagadott RP-t 2x is. Azért nem akart osztani szerintem számunkra jailt mivel semmi MG nem volt benne. A baseball ütő végig a hátán volt arról jegyeztem meg illetev a testalkatáról, Illetven valószínűleg ő lövöldözött és ő érzékeltette be a Déli kameráját. Mivel fegyvert és lőszert tartott magánál civilkiént és érdekes módon pont ott voltak lövések. És a rendvédelmisek lövését nem érzékeli be a kamera, illetve a lövésekre pár másodpercre már ott is voltunk. Szóval kétlem hogy létezik 2 ugyan olyan ember az ikrekek kívül illetve hogy mindenkinek baseball ütő van a hátán és fegyvert tart magánál egy benzinkút ahol nem mellesleg előtte pár másodperccel több lövést is leadtak. Amiért nem mellesleg Ricsire nyitom a PK-t Az azért van mivel nem hagytak még válaszolni sem engem a PK-ra Nem kaptunk 24 órát sőt szinte semennyi időt nem kaptunk hogy válaszoljunk és én is elküldjem a logjaimat. Ezért szerintem jogtalan volt a bírálás mivel megalapozott dolgaink volt arra hogy ő a tettes, illetve senkivel közülünk nem lett megbeszélve az ügy sem Joe barátom nem volt ott TS-en sem én úgy hogy illetékesen egyolldalú bírálás is volt részem és társam felől!

Panaszhoz hozzászólhat:
Ricsi, Spike, Joe Russo, Oscar McFarlane
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
Szerbusz. A tegnapi nap folyamán oscar tett rám egy PK-t ami félig-meddig jogos volt. Ricsi bírálta azt a PK-t. Tsen megbeszéltük mivel én is hibáztam, Oscar-t kivettem mivel leült már több mint 120 percet, amennyit kapott volna a PG-re, és titeket meg beraktunk 90-re MG miatt. Ezzel most mi a gond?
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Az a gond ezzel hogy nem történt MG véleményem szerint! Illetve 120perc a pg és a 2x rp tagadás?
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
Ha nem lett volna MG, akkor nemlett volna se pg, se rp tagadása.
Kérek egy logot az rpdről, hogy felismered oscart.... ha nincs akkor nincs mit vitatni.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Arrol rp hogy felsimerem? nem elég feltünő hogy ott áll az ellopot RS6 mellet egy baseball ütővel a hátán mint ugyan az a srác? Aki ellopta egy baseball ütővel a hátán. Egyébként erről nincs bizonyítékom de nem tudtuk hogy ő az csak a baseball ütőröl tippeltem. Ha nem lett volna ő akkor kerestük volna tovább. Nem voltunk biztosak benne hogy ő az. De nem kicsit volt feltünő
 
Utoljára szerkesztve:

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
bárki lehetett volna... minden emberiség 80%-ának az arccsontozata külömböző... mindenkinek más ismertetői vannak. kell az az rp, hogy megjegyzed és hogy felismered. Igen.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
De mondom nem voltam biztos benne hogy ő az. Ha jó dumája lett volna ic. Elengedjük de úgy hogy tele volt fegyverrel kizárt hogy ne ő lett volna. Meg az emberek 80% biztos nem mászkál egy baseball ütővel a hátán és áll meg egy ellopottok rendvédelmi RS6 mellett. Hanem bejelentést tesz stb.
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
És honnan tudod, hogy nem más az ott ugyan abban a skinben? Kell az rp...
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
De most nem azon van a hangsúly szerintem hogy más. Hanem ha meglát valaki egy TEK-es RS6-ot Azt kétlem hogy ott megáll mellette és elkezdi nézegetni és nem bejelentést tesz, és neki is pont ugyan úgy ott lesz a hátán a baseball ütő.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Több perc is eltelt azután, hogy elvittétek az rs6-ot, nem pár másodperc.Nezd vissza logodban, biztosan látszik. Mivel ez RP szerver, muszáj lett volna rp-zz valamit, amiről fel ismersz, de szerintem még arról is, amikor először lattal, és megjegyeztél valamilyen külső tulajdonsagomrol. IRL annyit lattal volna, hogy 25m-re tőled, 5mp alatt valaki beszáll az autóba.Nem hiszem, hogy erről olyan sok mindent meh tudtál volna jegyezni.De ha igen, akkor RP-zted volna le, vagy pedig legalább azt, h felismersz.1 sor RP lett volna mindössze. A bírálat úgy történt, hogy én nyitottam rátok, és Spike-ra is egy PK-t, rátok MG miatt, Spike miatt pedig egyoldalú bírálat miatt. Spike is leírta, hogy ez félig meddig jogos volt. Ez az eset lett at beszélve TS-en.Nem értem PK-t leírtad, hogy egyértelmű bizonyítékod van arra, hogy nem MG volt. Ennek ellenére semmilyen bizonyítékot nem csatoltal sehova.Nem nagyon értem, hogy RP nélkül, hogy akarod megmagyarázni hogy nem MG. Bizonyitekod van, mert hozzad szóltam IC, de erről a karaktered csak ooc tud maximum, ha ezek alapján ismertél fel, akkor szerintem pontosan ez az MG. RP-zni 1 sort bőven lett volna időd, hiszen amikor oda jottetek, én AFK voltam, simán lehetett volna egy /do felismeri Oscart erről meg arról, és ennyi.En elmondtam most is a véleményem, és a korábbi PK-kban is, várom az eredményt.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
2x Loptad el az RS6-ot. Illetve ne mond már azt hogyha 1méterrel előttem futsz mert pg-vel elfutsz amikor 3an fogunk rád mp5 öt akkor nem ismerlek föl legközelebb, mikor menekülsz nincs annyi időm rp-zni hogy ne is tudj elmenekülni.és tovább hajtasz
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Ha nincs időd, nem jegyeztel meg, ez ilyen egyszeru.De sokkolas előtt is lehetett volna 2 sort Rp-zni ugyanis AFK voltam. Daráltatok m4-el, 2 csontom is eltört.Arrol csináltál RP-t ahogy lekerted a kocsit gps-en? amennyiben nem, akkor az is MG szerintem.Bizonyitekot még mindig nem csatoltál semmilyen RP-ről, hogy mi alapján ismertél fel.Bar ha lenne, akkor az az én log-omban is látszódna.OOC is azt irtad, hogy nem vak a karaltered. Amennyiben RP-ztél volna bármit is, akkor ez teljes mértékben így van. RP nem volt, ergo nem is lattal.Gep előtt ülve láttad maximum hogy én voltam, karaktered nem.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Miért lenne MG a gps? a script engedi akkor ilyen egyszerű. ergo miért ne láttalak volna? üldözésnél nem kötelező rp-zni tudtommal. És ez nem csak autóra igaz. Mert miközben menekülsz nem hiszem hogy bárki is tudna közbe rp-zni mikor üldöz valakit. És amikor már legelőször ki szálltál a kocsiból és rád fogtuk az mp5 öt és nem szállsz vissza pg-vel nem jutunk el addig amíg az "mg" volt
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Nem egyedül voltál, más is nyugodtan RP-zhetett volna. Vezetés közben amúgy sem nagyon hiszem h irl lekérdeznél egy autót gps-en.Es script engedi, így van, ettől függetlenül miért ne kéne RP-zni? Engedi játék azt is, hogy ki nézd a nevem, pontosan ez az MG.Akkor pedig végképp nem üldözött senki senkit amielott le lettem sokkolva, akkor miért nem rp-zett egyikotok sem semmit? Még mindig saját igazadat hajkurászod, 0 bizonyítékkal, amikor olyanokat írsz, hogy egyértelmű bizonyitekod van.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Igen nem egyedül voltam ez tény. De ha hárman üldözünk téged futunk utánnad mert rád fogjuk az mp5 öt te meg pg-vel elfutsz. Akkor ki rp-zen a három ember közül aki fut utánnad?
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
És ha ez így volt, miért nem ekkor hivtatok admint? Értsd meg kérlek, hogy én nem erről beszélek. Akkor amikor ti odajottetek hozzám, illetve amikor kerestetek. Ha valakinek az élete múlik rajta, fut, menekül ahogy és amivel tud, nézz csak meg bármilyen ilyen videót yt-on.


Edit:Semmilyen felszólítás nem volt egyszer sem. Plane akkor amikor le lettem sokkolva,előbb azt irtad, hogy simán kitalalhattam volna bármit IC,hogyan, amikor egyből már bilincs csattant ram, még írtam is IC, hogy miez, de senki sem reagált rá. Amikor vittetek be, írtam ooc h hogyan is talaltatok meg, akkor esett le ez a része a dolognak, erre sem kaptam semmi választ.Azt is irtad előbb h csak azért kaptam én szankciót mert én hibáztam csak, ti nem. Spike leírta akkor is, hogy mindkét fél hibázott.Akkor sem mutattal fel semmilyen bizonyítékot, és még most sem.Spike,Pasa és Ricsi volt jelen a ts beszélgetésen, Spike ott volt az esetnél, tudta mi történt, ergo nem hinnem, hogy ti nem letettek volna meghallgatva. Millió esélyed lett volna akkor is, és most is bizonyítékot villantani.
 
Utoljára szerkesztve:

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
És ha ez így volt, miért nem ekkor hivtatok admint? Értsd meg kérlek, hogy én nem erről beszélek. Akkor amikor ti odajottetek hozzám, illetve amikor kerestetek. Ha valakinek az élete múlik rajta, fut, menekül ahogy és amivel tud, nézz csak meg bármilyen ilyen videót yt-on.


Edit:Semmilyen felszólítás nem volt egyszer sem. Plane akkor amikor le lettem sokkolva,előbb azt irtad, hogy simán kitalalhattam volna bármit IC,hogyan, amikor egyből már bilincs csattant ram, még írtam is IC, hogy miez, de senki sem reagált rá. Amikor vittetek be, írtam ooc h hogyan is talaltatok meg, akkor esett le ez a része a dolognak, erre sem kaptam semmi választ.Azt is irtad előbb h csak azért kaptam én szankciót mert én hibáztam csak, ti nem. Spike leírta akkor is, hogy mindkét fél hibázott.Akkor sem mutattal fel semmilyen bizonyítékot, és még most sem.Spike,Pasa és Ricsi volt jelen a ts beszélgetésen, Spike ott volt az esetnél, tudta mi történt, ergo nem hinnem, hogy ti nem letettek volna meghallgatva. Millió esélyed lett volna akkor is, és most is bizonyítékot villantani.
Nem lettünk egyálltalán meg hallgatva mivel, nem voltunk ott a ts megbeszélésen ergo nem tudtunk logot vagy bármi mást küldeni. A tiédet megnézték de a miénket nem. Ha szerinted nincs semmi bizonyíték tüzetesebben olvasd át a pastebint.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Átolvastam, semmit nem talaltam.Miert nem az elejétől, ahol még a déli kútnál volt a helyzet, onnan van a log? legalább látnánk azt is, ahogy ic megbeszeltek mindent a nav-val és egymassal
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Átolvastam, semmit nem talaltam.Miert nem az elejétől, ahol még a déli kútnál volt a helyzet, onnan van a log? legalább látnánk azt is, ahogy ic megbeszeltek mindent a nav-val és egymassal
Onnan van a log ahonnan szóltál nekem onnan kezdődik. Ezek szerint még sem olvastad át elég részletesen
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Elnéztem, viszont IC beszélgetéseket, és bármi RP-t nem látok továbbra sem.

Még azt is ooc beszelitek meg h vegyetek le a körözést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.