Nestor Mercutio S.G.H jelentkezési lap

jamievagyok

Újonc
2022. 12. 28.
15
12
15
AtomCity
V4 karakter
nestor.mercutio
LV karakter
bruno.quesada
dc0a83e3508d2e7254402870f7c9615e.png


Jelentkezési lap


Hogy hívnak (IG név is), hány éves vagy?
Beni, Nestor Mercutio, 15
Hány játszott perccel rendelkezel?
27 298
Mi egy SGH adminsegéd feladata?
Szerény véleményem szerint egy SGH feladata leginkább a játékosok kisebb gondjaiban való segédkezés, kérdeseikre való válaszadás, aminek fő célja, hogy segítség az adminisztrátorok munkásságát. Illetve még az is fontos, hogy megfelelő példát mutassank a játékosok felé úgy IG és TS-en is
Miért szeretnél SGH tag lenni?
Szeretném erősíteni a csapatot illetve szeretnék segíteni a játékosok kisebb gondjaiban, problémáiban.
Miért pont téged válasszunk?
Úgy gondolom, hogy elég időt töltöttem már a szerveren ahhoz, hogy megfeleljek a feladat elvégzésére. Könnyen szót tudok érteni másokkal, illetve szeretek segíteni másokon.
Mennyi időt tudsz fordítani az SGH-ra?

Legalább napi 3-4 órát.
Voltál már kitiltva? (UCP kép)

Nem voltam. Voltál már adminjailben? (UCP kép)

Írd le három pozitív, és három negatív tulajdonságodat.

Pozitív: Gyorsan tanulok, könnyen szót tudok érteni a másik emberrel illetve szeretek segíteni másokon. Negatív: Néha kissé lusta, feledékeny, könnyen sértődő
Szeretnél későbbiekben adminisztrátor lenni? Ha igen, miért?

Igen, régebb óta nagyon is szeretnék adminisztrátor lenni.
1. Szeretném erősíteni az adminisztrátori csapatot.
2. Szeretném próbára tenni magam, hogy a szerveren valójában mekkora felelősséget vállal egy admin.
3. Mint már a jelentkezésemben is többször leírtam korábban, hogy szeretek másokon segíteni.
4. Megfigyelném a szerver közösségét játék közben és ha valami olyat vennék észre ami szerintem szabálysértésnek viszonyul akkor egyből tudnák rá reagálni akár akkor amikor admin duty-n kívűl vagy belül vagyok.

Hogyan magyaráznád el egy kezdő játékosnak a szerver alapjait?

Első sorban lényegre törően magyaráznám el, hogy hogy működik a szerver és azt figyelembe véve, hogy mennyire befogadó képes az adott játékos közölném vele a további információkat és ha esetleg nem értené meg így akkor egy kicsit szájba rágósabban, ha így sem akkor megkérném, hogy jöjjön fel TS-re hátha több szerencsével járok ott. Illetve ha ezek a felsorolt dolgok megvoltak akkor vissza kérdeznék tőle 1-2 dolgot, hogy valójában mennyire is értette meg és szólnék neki, hogy egy kicsit fussa át a szerver szabályzatot.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: imriszke