Néhány ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Connor McCormick >

Ötleted:
< 1. Üdv eladó, és társai betiltása. Mire is gondolok? Random hozzánk fut egy játékos, és megkérdi hogy eladó-e a bizonyos kocsi. Ez egyátalán nem reális, a többi SGS szerveren is rég tiltva van. (Nagyon helyesen!!!) 2. Tábla/Cetli betiltása. Semmi realitása annak hogy random ledobálunk placedo-kat hogy eladó-e a kocsi, mit vennél, mi eladó. 3. Állatorvos, vagy valami hasonló. Sokan használnak kutyát. Ezzel semmi gond, de amikor valakire azt a dögöt ráküldik akkor az áldozatnak esélye sincs az önvédelemre, mert ha megöli az ebet akkor jön a kitiltás. Ezt mivel lehetne orvosolni? Behozni valami NPC-t erre is, aki PP-ért, vagy pénzért felszedi a kutyát, ha megdöglik. Tehát a kutyát le lehetne puffantani, bökni, ütni dobni stb... 4. Az indokolatlan fegyverviselés kiterjesztése a rendőrökre. Mire gondolok? Ne futkosson minden őrmester M4-el, taktikaival. Az MP5 nagyon jó fegyver. Szerintem bőven elég az. Persze ha túszejtés, vagy valami hasonló történik, akkor vegyék magukhoz. De mi egy szaros pisztolyt sem hordhatunk magunknál, mert kapjuk a jail-t. Nekik minek akkor M4 a hátukra? Erre van a TEK, BVO, meg a MERKUR. 5. Heal kártya kitiltása a lövöldözésekből. Ha szeretné használni akkor várja meg az akció végét, és ne keljen már föl darálni a lélegző húscafat. 6. Élesre sokkolás teljes betiltása. Nincs az a rendvédelmi szerv ami sokkolóval fog támadni arra az emberre aki a társait/ŐT lövi, éles fegyverrel. Sehol sem reális. 7. Fegyverhajón a lőszer mennyiséget feljebb tolni. Képes dobni EGY darab golyót. Ha szerencsénk van akkor kapunk kb 10 lőszert. Szerintem mindenki tudja mire elég ez. Ezt lehetne feljebb nyomni. Pl minimum 20-30 skuló egy ládából. 8. Símaszk az illegál FK-nak, kiegészítőként. A mostani bandana az értelmetlen, mert max a bandáknál RP-s (Bár már ők sem hordják gyakran IRL!). Akár az NNI, vagy hasonló szervek is kaphatnának bevetésre. Fontos! A civilek ezt ne használhassák!>


Megjegyzés:
< Várok minden ÉRTELMES hozzászólást, ötletet, meg hasonlókat. >
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
1. Üdv eladó, és társai betiltása. Mire is gondolok? Random hozzánk fut egy játékos, és megkérdi hogy eladó-e a bizonyos kocsi. Ez egyátalán nem reális, a többi SGS szerveren is rég tiltva van. (Nagyon helyesen!!!)
Álom válna valóra.

2. Tábla/Cetli betiltása. Semmi realitása annak hogy random ledobálunk placedo-kat hogy eladó-e a kocsi, mit vennél, mi eladó.
Erre a felhasználásra ne lehessen, de van amikor hasznos.

3. Állatorvos, vagy valami hasonló. Sokan használnak kutyát. Ezzel semmi gond, de amikor valakire azt a dögöt ráküldik akkor az áldozatnak esélye sincs az önvédelemre, mert ha megöli az ebet akkor jön a kitiltás. Ezt mivel lehetne orvosolni? Behozni valami NPC-t erre is, aki PP-ért, vagy pénzért felszedi a kutyát, ha megdöglik. Tehát a kutyát le lehetne puffantani, bökni, ütni dobni stb...
100 PP-ért fel lehet szedni jelenleg is, illetve van valami szentelt víz cuccos is ami fel tudja szedni (javítsatok ha tévedek).

Az indokolatlan fegyverviselés kiterjesztése a rendőrökre.
Nagyon sok minden a rendőröknek kedvez, és nem hinném hogy meg lesz kötve a kezük (sajnos).
Régebben lett erről nyitva ötlet, nem tudom mi lett a végkimenetel.

Heal kártya kitiltása a lövöldözésekből. Ha szeretné használni akkor várja meg az akció végét, és ne keljen már föl darálni a lélegző húscafat.
Viszont akkor meg az értelmét veszti. Nameg ha animba esik a játékos?

Fegyverhajón a lőszer mennyiséget feljebb tolni.
Papíron meg lett emelve, de nem szoktam hajóra járni mert időpocsékolás, így lehet a gyakorlatban tényleg más.

Símaszk az illegál FK-nak, kiegészítőként.
Ezt nagyon adom, én gondoltam már egy lightosabb golyóálló mellényre is amit megkapna az illegál /cuccaimba, hogy ne keljen egyenruhába akcióra járkálnia a maffiáknak, és így esetleg +skin slot is felszabadulna amivel kevesebb mirror skin lenne egy FK-n belül.

Összességében nagyon tetszik az egész. ?
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
1. Üdv eladó, és társai betiltása.

De adnám.

2. Tábla/Cetli betiltása. Semmi realitása annak hogy random ledobálunk placedo-kat hogy eladó-e a kocsi, mit vennél, mi eladó.
3. Állatorvos, vagy valami hasonló.

Hosi leírta a gondolataimat.

4. Az indokolatlan fegyverviselés kiterjesztése a rendőrökre. Mire gondolok? Ne futkosson minden őrmester M4-el, taktikaival. Az MP5 nagyon jó fegyver.

Ennek örülnék a legjobban. Számomra nonszensz egy rutin igazoltatás M4, Deagle, Mp5 kombóval.

5. Heal kártya kitiltása a lövöldözésekből.
6. Élesre sokkolás teljes betiltása.
7. Fegyverhajón a lőszer mennyiséget feljebb tolni.
8. Símaszk az illegál FK-nak, kiegészítőként.

+
Az emelés óta voltam egyszer-kétszer hajón, de nem láttam sok értelmét.
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
1. Valóban nagyon idegesítőek az efféle kérdések, lehetne rá valami szabályt szabni. Támogatom.
2. Én nem nagyon találkoztam még ilyennel, maximum 1-2 esettel ezért nem nagyon tudok ehhez hozzászólni.
3. Jó ötlet, mindenképpen hasznos lenne egy ilyet megvalósítani. Tökéletes lenne rá egy olyan megoldás mint a kórháznál lévő CP.
Támogatom.
4. Ezt is csak támogatni tudom. Nem tudom ki hogyan van vele de én IRL még egy rendőrt vagy NAV-ost sem láttam nagykaliberrel bóklászni/járőrözni az utcán. Mellé még meglehet említeni azt is, hogy például az NNI-nek, aminek legnagyobb szerepének a beolvadásnak és elvegyülésnek kéne lennie ne rohangáljanak már ide-oda golyóálló mellényben és MP5-el.
5. Érthető ez az ötlet és annak a lényege, viszont ennek megvalósítása nagyon lecsökkentené a Heal kártya keresletét és használatát. Esetleg egy olyat lehetne kipróbálni, hogy akkor se lehessen folytatni a darát mikor animból szedi fel magát az illető.
6.
Támogatom. Nagyon-nagyon irreális és nevetséges ez a dolog.
7. Rendkívül nagy a lőszerhiány a szerveren jelenleg, és nem csak a saját tartalékoknál, hanem a frakcióknál is. Ennek köszönhetően jobban fellendülne a lőszerkereskedelm aminek én személy szerint nagyon örülnék és ezzel nem hinném, hogy egyedül vagyok.
Támogatom.
8. Végülis, miért ne? Jó kis kiegészítő lenne különböző rablásokhoz és RP-khez.
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
1. Támogatom nagyon zavaró ha folyton oda fút hozzád valaki és random annyit mond *Eladó?* legalább 3-5 sort beszélgesen valakivel mielött kérdezi eladó e.
2.
Támogatom/Nem támogatom reális hogy cetlire/táblára van írva, való életben is a kocsi ablakán belül van egy cetli eladó, viszont abban az esetben támogatom ha random van ledobva és semmi jármű nem áll ott.
3.
Támogatom mivel tényleg semmi esélye sincs az embernek.
4.
Nem támogatom mivel én is NAV-os vagyok és volt pár olyan eset amikor jól jött az M4, és ranghoz is van kötve.
5.
Támogatom elég jól leírtad tehát nem írom le úgyan azt.
6.
Nem támogatom ha már sokkoló
van egy rendvédelmisnél akkor meg fogja probálni le sokkolni azt a személyt akinél a fegyver van, ez főleg akkor gond ha rossz gombra nyom a rendvédelmis.
7.
Támogatom ezt elég jól leírtad.
8.
Támogatom amúgy is elég unalmas már a bandás.
 
  • Tetszik
Reactions: Kelley

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
4. Nem támogatom mivel én is NAV-os vagyok és volt pár olyan eset amikor jól jött az M4, és ranghoz is van kötve.
Ettől még nagyon Non-os ez a dolog, és ez kétségtelen. Nekünk illegálnak is kapóra jönne sokszor ha csak úgy éppen egy M4 csücsülne a hátunkon.
6. Nem támogatom ha már sokkoló
van egy rendvédelmisnél akkor meg fogja probálni le sokkolni azt a személyt akinél a fegyver van, ez főleg akkor gond ha rossz gombra nyom a rendvédelmis.
A sokkoló maradjon csak a fegyvertelenekre. Kétlem, hogy IRL egy rendőr éles tűzharcban a sokkolóval szórakozik, miközben a saját és társai élete forog kockán csak azért, hogy rács mögé tegye a bűnözőt.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Fasza ötlet pakk. Legjobban talán a 4-gyes pontot támogatom. Sehol nem reális a nagy kaliberrel való igazoltatás, főleg nem egy NAV-os részére, akinek igazából még igazoltatnia se kellene csak úgy amikor megjön hozzá a kedve. MP5 tökéletesen feltudja váltani az M4-et, sőt én azt mondom, hogy közelre 10x jobb.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
100 PP-ért fel lehet szedni jelenleg is, illetve van valami szentelt víz cuccos is ami fel tudja szedni (javítsatok ha tévedek).

Viszont akkor meg az értelmét veszti. Nameg ha animba esik a játékos?


Ezt jó tudni. De továbbra sem lehet védekezni. Ha valaki ránkküldi azt a rühes dögöt akkor csak futni lehet. Ez ellen kéne valamit tenni.
Lehetne használni ha pl éhenhalunk, vagy már a város másik felén jár a gyilkos. Csak ne a lövöldözés közepén támadjon fel, miután legalább három tárat belenyomtak a fejébe.
2. [/COLOR]Támogatom/Nem támogatom reális hogy cetlire/táblára van írva, való életben is a kocsi ablakán belül van egy cetli eladó, viszont abban az esetben támogatom ha random van ledobva és semmi jármű nem áll ott.

4.
Nem támogatom mivel én is NAV-os vagyok és volt pár olyan eset amikor jól jött az M4, és ranghoz is van kötve.

6.
Nem támogatom ha már sokkoló
van egy rendvédelmisnél akkor meg fogja probálni le sokkolni azt a személyt akinél a fegyver van, ez főleg akkor gond ha rossz gombra nyom a rendvédelmis.


Én 16 év alatt nem találkoztam ilyennel. Soha egy autónál se.

Értem hogy hasznos, de két verekedő részegre ne egy M4-el, vagy egy taktikaival vonuljon már a PD, meg a többi szerv. Be lehetne rakni csomagtartóbam vagy hasonló helyre. Aztán ha nagyon kell akkor magadhoz veszed.

Nincs az a rendőr, aki sokkolóval támadna egy olyan emberre aki a társait vagy ŐT lövi. Főleg hogy sokszor a taser szarul működik. Nem reális. Ilyenkor ahogy tudják halálos erővel lerendezik. Nem sokkolóval sunyulnak mögé, usw.
 
  • Tetszik
Reactions: PENTA

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
A peteket egy ideje nyomós indokkal meglehet ölni. Ez már jó pár hónapja így van.
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
< 1. Üdv eladó, és társai betiltása. Mire is gondolok? Random hozzánk fut egy játékos, és megkérdi hogy eladó-e a bizonyos kocsi. Ez egyátalán nem reális, a többi SGS szerveren is rég tiltva van. (Nagyon helyesen!!!)
Nem nagyon érezném jogosnak, ha bejönne ez a szabálypont a szerverre. Tudtommal az, hogy te mit mondasz(irsz) ic az fullic ügy. Igen értem, én hogy IRL sem mész oda random emberekhez, h jaj üdv eladó de ha már az IRL részét nézzü akkor irl 1-2Városon belül nem rabolnak napi szinten aranybankot, atm.
ábla/Cetli betiltása. Semmi realitása annak hogy random ledobálunk placedo-kat hogy eladó-e a kocsi, mit vennél, mi eladó.
Az, hogy mit íron 1 cetlire az megintcsak ic ügy, viszont annak realitását ténylegesen nem látom, h random helyeken leállok és ledobok egy placedot, h eladó, stb. Viszont v2 re is bejöhetne, h AKK-n lehet kiállni, és ott árulgatni a kocsikat, ez v3 on is bevállt, véleményem szerint.
3. Állatorvos, vagy valami hasonló. Sokan használnak kutyát. Ezzel semmi gond, de amikor valakire azt a dögöt ráküldik akkor az áldozatnak esélye sincs az önvédelemre, mert ha megöli az ebet akkor jön a kitiltás. Ezt mivel lehetne orvosolni? Behozni valami NPC-t erre is, aki PP-ért, vagy pénzért felszedi a kutyát, ha megdöglik. Tehát a kutyát le lehetne puffantani, bökni, ütni dobni stb...
Nem látom értelmét, most is bentvan tudtommal, hogy 100pp ért fellehet szedni a kutyát, vagy ott a szenteltvíz ami pedig felviszi a hp ját a kutyának.
Az indokolatlan fegyverviselés kiterjesztése a rendőrökre. Mire gondolok? Ne futkosson minden őrmester M4-el, taktikaival. Az MP5 nagyon jó fegyver. Szerintem bőven elég az. Persze ha túszejtés, vagy valami hasonló történik, akkor vegyék magukhoz. De mi egy szaros pisztolyt sem hordhatunk magunknál, mert kapjuk a jail-t. Nekik minek akkor M4 a hátukra? Erre van a TEK, BVO, meg a MERKUR
Ezzel egyetértek, és valóban bejöhetne.
Heal kártya kitiltása a lövöldözésekből. Ha szeretné használni akkor várja meg az akció végét, és ne keljen már föl darálni a lélegző húscafat.
Nem lenne értelme a heal kártyának.
Élesre sokkolás teljes betiltása. Nincs az a rendvédelmi szerv ami sokkolóval fog támadni arra az emberre aki a társait/ŐT lövi, éles fegyverrel. Sehol sem reális.
Teljes betiltását nemigazén támogatom, viszont oldalból, hátból igenis reális véleményem szerint sokkolni. Az, hogy szemtől szembe sokkolsz az tényleg inreális.
Fegyverhajón a lőszer mennyiséget feljebb tolni. Képes dobni EGY darab golyót. Ha szerencsénk van akkor kapunk kb 10 lőszert. Szerintem mindenki tudja mire elég ez. Ezt lehetne feljebb nyomni. Pl minimum 20-30 skuló egy ládából.
Tudtommal ez feljebb lett emelve, ilyen 30-50körülire, és nagyon ritkán kapunk olyat. Szerintem visszajöhetne a régi fegyverhajó azzal a változtatással, hogy alkatrészek is lehessenek benne, így nem veszne el a fegyverek kraftolásának az értelme.
Símaszk az illegál FK-nak, kiegészítőként. A mostani bandana az értelmetlen, mert max a bandáknál RP-s (Bár már ők sem hordják gyakran IRL!). Akár az NNI, vagy hasonló szervek is kaphatnának bevetésre. Fontos! A civilek ezt ne használhassák!>
Támogatni tudom a bejövetelét, már tudtommal lehet venni ilyen kis kendős maszkot.
 
  • Vicces
Reactions: abrisx

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Nem lenne értelme a heal kártyának.

Teljes betiltását nemigazén támogatom, viszont oldalból, hátból igenis reális véleményem szerint sokkolni. Az, hogy szemtől szembe sokkolsz az tényleg inreális.

Tudtommal ez feljebb lett emelve, ilyen 30-50körülire, és nagyon ritkán kapunk olyat. Szerintem visszajöhetne a régi fegyverhajó azzal a változtatással, hogy alkatrészek is lehessenek benne, így nem veszne el a fegyverek kraftolásának az értelme.

Támogatni tudom a bejövetelét, már tudtommal lehet venni ilyen kis kendős maszkot.
Az AKK-t azt nem a szerver csinálta, a közösség állt ki oda. Amúgy tényleg jót tenne, magába zárná azokat akik oda valók. Nem zargatnák a többi player-t.

Lenne értelme a kártyának. Nem csak a lövöldözésbe halnak bele a játékosok. Meg ha vége az RP-nek akkor felszedhetné magát, csak ne a lövölde közepén nyomja el, és folytassa a darálást a halálból.

Nem reális. Nincs az a rendőr aki sokkolni próbálná azt az embert aki a társait lövi. A halálos erő ellen halálos erőt kell használni!

Most is lehet alkatrészt kapni, sőt főleg azt is kap az ember. De sokszor dobál 1-5 lőszert. Az 1-5 lőszer az semmire sem elég.

Van kendő, persze. De egy maffia, sőt egy banda sem kendővel takarja magát.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Most is lehet alkatrészt kapni, sőt főleg azt is kap az ember. De sokszor dobál 1-5 lőszert. Az 1-5 lőszer az semmire sem elég.
Úgy gondoltam, hogy a régi hajót visszahozni amibe vannak fegyverek, rendes menyiségű lőszerek, és még ezek mellé alkatrészre is lenne esély.

Többi része amit most leírtál az okés
 
  • Vicces
Reactions: abrisx

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Nem értem én ezt az indoktalan fegyverviseléses dolgot... Az, hogy, rendvédelem egyes tagjai hordanak M4-et szolgálatban, az nekik a szolgálati felszerelésük része! Jött mindenki az IRL-el, ez szép és jó! De ez egy játék, és realitás alapjain működik, de akkor is egy játék, amely arra van, hogy eltöltsük a szabad időnket és jól érezzük magunkat! Az, hogy nála ott van azt a rendvédelmi szerv vezetői egy RSZSZ-en vagy akár a kormány is elrendelheti. Szóval jött ez hogy indokolatlan, nem az, mivel az indok az arra, hogy szolgálati fegyver. Így kötelező magánál tartani! Értem én itt a problémát, hogy illegálnak nincs joga stb stb. Miért ne lenne?! Srácok, indok mindig van, ha körözés van kocsin, kutya se fogja megkérdezni miért van nálad fegyver, ha fegyvert árulni mész lehet nálad, ha rabolni mész lehet nálad? Kérdem én, minek még akkor? Jah, hogy random le kelljen lőni bárkit?! Éppen ezért van bent ez a szabály, hogy ne futkározzon x Jakab éjjel nappal Ak-val! De ha X Jakab azt mondja, hogy éppen rabolni készülnek, nem fogja senki sem jailbe tenni! Szóval ha van okod bármikor lehet nálad szinte, csak azért hogy az önbizalmad növeld nem kell mindig rajtad lenni! Ebből kiindulva, bármikor szinte lehet rablás, üldözés stb, így indokolt a rendvédelmnél is a nagykaliber. Az, hogy melyik szerv melyiket alkalmazza, hagyjátok a szerv vezetőségére! Ők se szólnak bele, az illegál dolgaiba, hogy ne hajnal 3-kor atm-ezennek stb. Szóval szerintem, nincs probléma a fegyver jelenlétével sem rendvédelm, sem illegál részen!
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Csak kicsit unfair ha van egy IC szituáció, ahol szóba se jön emberölés, vagy bármiféle élet veszélyeztetés, de mivel ott van minden rendőr hátán az M4, első dolguk azt ráfogni midnenkire, mintha megtehetnék. Az hogy a nyomozók golyóálló mellény + m4 kombóval tolják meg mi ha nem non?

Ők se szólnak bele, az illegál dolgaiba, hogy ne hajnal 3-kor atm-ezennek
Nem... nem szólnak bele csak script korlátozza hogy mikor lehet. Átgondolnám ezt a hasonlatot.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Pár dologra én is reagálnék.
1.
Értem az alap felvetést, de ha ezt betiltjuk, ugyanúgy lesz ilyen, csak előtte emberünk 3 random mondattal fog kezdeni, hogy ne ütközzön szabálypontba. Sajnos ilyen pár ember hozzáállása az egész szerverhez, ezen nem fogsz tudni egy szabályponttal változtatni.
Ha most meg egy ilyennel találkozol, elhajtasz, vagy ignorálod. Nem kell ezekkel foglalkozni...

2.
Továbbra is azt mondom, felesleges. Az egy cetli, tábla, ahogy írtad. Odamész, leRP-zed, hogy felszeded a táblát/összegyűröd a papírt, és felszedeted adminnal. Illetve neked sem kell bámulnod, ha nem szeretnéd. Felesleges ilyennel hosszabbítani a szerverszabályzatot.

4.
Na ez az, ami nem először jön elő, mindig leírom a véleményem hozzá, de valahogy sosem lesz letisztázva a végén. Volt már szó arról, hogy csak pisztolyuk lehessen, volt már szó arról, hogy MP5 is. Ugyanott lyukadtunk ki minden alkalommal.
Most mondanám, hogy hozzuk fel IRL-t (nyílván nem Magyarországot, ahol 15 évente van lövöldözés...), ahol a rendőrnek a nagykaliber is az ülés alatt van, vagy a sofőrülésről elérhető távolságban, de ez a szerveren megvalósíthatatlan.
Értem, hogy zavar titeket az M4, vagy spaz a háton, de gondoljunk már bele. A szerveren ott tartunk, hogy minden második embernél fegyver van (valamilyen teljesen nonszensz indokból), és te azt kéred, hogy a rendőrök a csomagtartóban tartsák a nagykalibert. Van egy üldözés, amit a rendőr kezdeményez. Az üldözött fél megáll, darál, a rendőr meg csak néz, mint hal a szatyorban, mert egy MP5-el nem sok mindenre tud menni. (Ne is hasonlítsuk az MP5-öt egy M4-hez...)
Ezzel csak a rendvédelemnek okoztok hatalmas hátrányt, azért, mert nektek szúrja a szemeteket, hogy náluk lehet fegyver, nálatok meg nem. Ne tagadjátok, többen is leírták, hogy ez a probléma.
De akkor erről kicsit bővebben.
Egy civil ember számára mi félelmetes? Ha egy rendvédelemben dolgozót lát az utcán nagykaliberben, vagy ha egy maffiózót fegyverrel? Az egyik esetben maximum a fokozott közbiztonságot érzi, a másikban meg hadd ne kommentáljam mit. Tippelhettek, hogy melyik-melyik esetre vonatkozik.
Ezért sem vonatkozik a rendvédelemre ez a szabály.
Az egyik topicot a sok közül a témával kapcsolatosan itt eléritek.

Nyílván, ha látsz egy Őrmestert akármelyik frakcióban M4-el rohangálni (nyílván nem BVO-MERKUR-TEK hármasból gondolok valamire), akkor jelezd, és kétség kívül intézni fogom neked az ügyet.

6.
Mi lenne ebből megint? Kihasználás. Futnak rá ketten valakire sokkolóval, előrántja a glockot a sokkolás pillanatában, és már megy majd az élesre sokkolás. Nem azért van most ez így, mert élesre lehet sokkolni, hanem azért, mert kell egy kis átmenetel a két szituáció között (fegyvertelen-fegyveres elkövető).

7.
Ez FK fejlesztésbe is belefér, előzőleg is ott lett emelve. Sőt, leader meetingen is fel lehet hozni.

8.
Szintúgy FK fejlesztés.

Jelezném mindenkinek, ez a pár dolog szimpla vélemény volt részemről, senki felé nem irányul.
A továbbiakban nem kívánok hozzászólni a témához, én a véleményemet leírtam. További kérdés/vitaindíttatás esetén szívesen várok akárkit TS-en a továbbiakért.

UI: Ha az egész illegál úgy érzi, hogy el vannak nyomva, akkor a leaderek keressenek meg engem, és tudunk változtatni a dolgokon a szerverszabályzat frissítése nélkül.
Vagy akár leader meetinget is lehet kezdeményezni emiatt.

További szép napot mindenkinek.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Az egyik esetben maximum a fokozott közbiztonságot érzi
Sajnos inkább arra használják, hogy ha jogos, ha jogtalan egy rendőr eljárása, rákényszeríti a civilt az akaratára azzal hogy ráfogja az M4et.

Egyébként jók a megjegyzéseid, és korrekt ellenvélemény lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Pesnyaa és Bazsi

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
A fegyveres dolgoról. Engem nem az zavar hogy én nem hordhatok/hordhatnék. Az a gond hogy nincs esély egy kiskaliberrel, vagy, akár sörétespuskával az M4 ellen. És azok után hogy az összes főtörzs, meg hasonló rangon lévő ember azzal rohangál...
Nem azzal van a bajom hogy egy nyomozó azt hozza ki. Akkor van gond (Szerintem.) amikor a járőr igazoltat, oldalán MP5, Deasert Eagle, hátán M4 van. A többi SGS szerveren már rég nincs a járőr hátán nagykaliber random. Sőt! A legtöbb nem is kap.
Valamint ahogy Hosi leírta, nem mindig arra használják amire kéne. Volt hogy a fegyvertelen civil lábát túrta szét a rendőr, mert elrohant.
A rablásos duma meg bőven nem jó. Az admin követ fél óráig, és már tudja hogy hazudtál. Aztán mehet a AJ.

Még szép hogy fegyvert rántok ha fut rám kettő ember sokkolóval! Ez a valóságban is így van. Akkor sem a sokkolóval szórakáznak.

Az emelés elvielg bent van, de mégsincs. A tűz miatt gondolom.

Azért nem írtam pl kérelembe, mert nem csak a saját FK-nak, hanem az összesnek gondoltam. Amúgy a másik fél is írt olyan ötletet amit akár fejlesztésbe is lehetne.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Úgy látom megint előjött ez a téma, nincs vele semmi probléma, éppen csak a valóságot nem tükrözi.
Az indokolatlan fegyverviselés kiterjesztése a rendőrökre. Mire gondolok? Ne futkosson minden őrmester M4-el, taktikaival.
Aláírom, hogy a valóságban nem sok olyan járőrrel találkozunk, akinél M4 vagy hasonló kaliberű fegyver található.
Viszont azt is írjuk alá, hogy Magyarországon nem tapasztaltam még olyat, hogy kettő órán belül kirabolnak három ATM-et, elrabolnak egy embert, és kifosztanak egy aranyraktárat. Ugye milyen irreálisan hangzik? Akkor ne legyen már számotokra irreális az, hogyha 40-45 járőrből 10-nél van M4. (Pontos adatot adtam, tegnapi leltár.)
Nem futkosik neked egy őrmester se M4-el, se taktikai sörétessel.
A taktikai sörétest nálunk közel másfél hónap kemény munkáért lehet megkapni. (Jelenleg kettő van kiosztva.)
Míg az M4-et közel 3 hónap kemény munkáért lehet megkapni. Megdolgoztak érte, megérdemlik.
Ezt az információt azért írtam ide, mert akik esetleg nem játszanak a szerveren, vagy játszanak de nem látnak a dolgok mögé, ne hazugság alapján hozzanak véleményt a Rendőrség vagy egyéb Rendvédelmi szerv működéséről.
 

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
Az indokolatlan fegyverviselés kiterjesztése a rendőrökre. Mire gondolok? Ne futkosson minden őrmester M4-el, taktikaival. Az MP5 nagyon jó fegyver. Szerintem bőven elég az. Persze ha túszejtés, vagy valami hasonló történik, akkor vegyék magukhoz. De mi egy szaros pisztolyt sem hordhatunk magunknál, mert kapjuk a jail-t. Nekik minek akkor M4 a hátukra? Erre van a TEK, BVO, meg a MERKUR.

Ezt a részt kifejezetten támogatom. Illúzió romboló mikor egy mezei járőr rangtól függetlenül közúti ellenőrzés címszóval M4-el szállnak ki(Meg Spaz, Sniper sorolhatnám ) . Indokolatlanul viselik járőrözés közben. Ha pedig probléma adódik, ott az MP5 azt lehet használni. Ahova nagy kaliber kell arra pedig amit említettél, TEK BVO Merkur
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Ötletek felírva, admin/leader meetingen áttárgyalásra fog kerülni, a fejleményekről éresülni fogtok.
Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.