Nancy Faith átjelentkezési kérelme a Terrorelhárítási Központhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Aaronn

Zöldfülű
2021. 09. 03.
153
156
V4 karakter
Nancy Faith 😐
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 16​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Cső, Áronnak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Jelenleg Győrbe járok középiskolába, Lukácsba ahol most Gépjármű mechatronikus szakmát tanulom duális képzésben(Lényegében egy hét "gyakorlat" és egy hét iskola). Szabadidőmben vagy autót szerelek, vagy éppen a gép előtt töltöm a szabad óráimat. Csornán élek általában itt szoktam a haverjaimmal találkozni, legtöbbször biciklizni, vagy éppen valami mást csinálni amihez kedvünk akad.​

4. Mióta játszol a szerveren? 2021-ben regisztráltam, viszont csak 2022 végén/2023-ban kezdtem el játszani.​
4.1 Játszott perceid száma: 74 735 éppen, de ez folyamatosan gyarapszik.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Hétköznap 3 órát maximum, hétvégén 5 órát, vagy éppen többet is.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? Jelenesetben több ismerősöm tartózkodik itt ebben a frakcióban akikkel általában sokat beszélek és jól kijövök velük másrészt pedig hívtak már át, így ezáltal úgy gondolom, hogy jól meglennék itt, az én véleményem szerint. Egyrészt ők is meséltek a frakció felépítéséről, működéséről, így ez irányból is megtetszett, plusz már egy jó ideje szeretnék ide csatlakozni.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? A fent leírtakhoz kapcsolódóan, mint említettem több ismerősöm tartózkodik TEK-be, mint itt SCH-ban, ezért ez az egyik kiváltó ok. Valamint kiszeretném magam próbálni új körélmények között is, hogy hogyan és miként tudnék teljesíteni.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy "vissza zárkózott", komor, de egyben szókimondó személyiséget alakítanék. (Ez csak egy koncepció)​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Nagyobb akciók levezetessé/vezénylésse, terror cselekvények megakadályozássa/elhárítása jogkörükhöz tartozó körözésekre való reagálás.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Nancy Faith​
2. Születés helye: San Andreas/San Fierro Medic Centrum​
3. Születés ideje: 1992.01.09.​
4. Nem: Nő​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
6. Személyigazolvány száma: 597256GC​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos/Idlewood 1st Street​
10. Tartózkodási helye: San Fierro, Easter Basin​
11. Telefonszáma: +38-76-529-9878​
12. E-mail címe: nancyfaith@seemail.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: See City Honvédség​
Betöltött pozíció: Zászlós​
Munkaviszony kezdete: 2023.09.23.​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Szeretném egy új helyen gyarapítani a tudásomat, ezáltal új dolgokat tanulni, így ezekben a legjobbat nyújtani​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Luchese Hadseregtábornok tud róla.

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
-See City Elementary School​
- See City High School ,Érettségi.​
- ...​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Rendőrségi Akadémia.​


Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Igen, Angol(A1) Német(B2)​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​


Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.​
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.​
Kelt.: San Fierro, 2024.03.27.
Aláírás
 
Utoljára szerkesztve:

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 082
5 792
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: Nem látunk benned elegendő potenciált. ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.