myTeamSpeak - Lényege, Regisztráció és Bejelentkezés

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 314
2 210
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Sziasztok! Ezt a témát az előző fórumról hoztam át számotokra, a készítője Trevor Blackbourn.

eGBMUht.png

TeamSpeak3 >>> myTeamSpeak

Szevasztok!
Rengetegen használják a TeamSpeak-et, főleg a SeeMTA tagok. Minden civil tud beszélgetni a haverokkal, közösen játszani a szerveren, de legfontosabb a frakció tagok számára, hiszen minden megbeszélés ott zajlik le. Az adminokkal való beszélgetés is fontos.
Viszont sokan panaszkodnak, hogy "újra lett telepítve a gépem és eltűnt a VIP rangom TS-en" aztán, hogy "nincs meg a szoba csatlakozási engedélyem" stb.
Erre a TeamSpeak már kitalált egy nagyon jó megoldást nem olyan rég. Ez a myTeamSpeak, ezt fogom most nektem bemutatni, hogy miképpen tudjátok ezt aktiválni, illetve használatba venni.
Nagyon egyszerű lesz és pár perc alatt megoldhatod, hogy örökre az összes szerveren lévő rangod, identity-d, illetve könyvtárad megmaradjon a TS-eden!
És ez telefonról is működik, tehát ugyanazzal az identity-vel (karakterrel) fel tudsz jönni a TS szerverre!


Tarts velem!

1. Lépés: Nyissuk meg a Beállításokat (Options) [Gyorsbillentyűvel: Alt+P] !

7fDsOfd.png



2. Lépés: A követekző ablak fogad minket, ahol van sok-sok beállítás. A második menüpontra kattintunk, akkor ezt láthatjuk:

BKG31J8.png


Ez a myTeamSpeak. Itt tudunk belépni, kijelentkezni stb.


3. Lépés: Ha regisztrálni szeretnénk kattintsunk a "Create Account" (Fiók Készítés) gombra.
Ilyenkor bejön egy ablak. Ott kell beírnunk a felhasználó nevet, e-mail-t, illetve a jelszót. Mindegy milyen felhasználó nevet használsz, ezt nem fogja más látni, Te ezzel csak bejelentkezel. Fontos, hogy létező e-mail-t írj be, mert oda fogsz kapni egy levelet, amiben különböző információkat találsz majd!


BKG31J8.png



4. Lépés: Ha sikeresen beregisztráltunk megkapjuk az e-mail-t, ahogyan említettem. Ezek után csak be kell jelentkezni.
Ezen a helyen:


DpeNvsh.png


Első mezőbe az e-mail -t, második mezőbe a jelszavadat kell beírni.
Ha megtörtént akkor alul zölddel ki fogja írni, hogy Connected as <felhasználónév> ( Magyarul: Csatlakoztatva, mint <felhasználónév> )



Ilyenkor a jelenleg beírt könyvjelzőket és egyebeket menti el, amikor itt beregisztrálsz.
Ha esetleg máskor szerkeszted a beállításokat, könyvjelszőket, akármit, azt mindig elmenti neked, a Te felhasználódra.

Készítette: Trevor Blackbourn

2017. 6. 16.
 
Utoljára szerkesztve:

Trevor

Don't **** with my city.
2019. 01. 10.
1 005
585
22
Győr
V4 karakter
Bronson Sullivan
LV karakter
Adam Redmond
Köszi, hogy áthoztad ide! Pont most akartam én is kirakni. ;)
Pacsi!
 
  • Tetszik
Reactions: BenceV3

Osztin

ex ?????????
2019. 01. 10.
222
196
23
Maldegem
V4 karakter
Austin R Barrera
LV karakter
Tevoris Ross Hicks
Nagyon bonyolult nekem a ts, de boldogulok vele. Ez a leírás nagyon hasznos volt.
 
  • Tetszik
Reactions: Linette

Linette

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
318
V4 karakter
sanchia amaury🌟
LV karakter
wallace jonathan
Uhh elég hasznos kis leírás :D köszi!
 

Marco

Bʀᴜʜʜ ✌✌??
2019. 01. 10.
1 031
2 223
see city
V4 karakter
rolfo curto
Valóban hasznos leírás, több eszközön is tudod használni ugyan azt az identityd.
 
  • Tetszik
Reactions: BenceV3

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 314
2 210
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Igen-igen, amennyiben mobil eszközön szertnénk használni, meg kell vásárolni. Én folyamatosan használom minden eszközömön.
 
  • Tetszik
Reactions: Willima

whyme

zzzZzzZzz
2019. 01. 09.
1 430
4 460
V4 karakter
Nicolao Lamberti
LV karakter
Feliciano Nunes
Jó dolog ez a myTeamspeak.
Nem árt egy leírás, jó lett. Gratu
 
  • Tetszik
Reactions: Trevor

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 414
1 205
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Sziasztok
A Myteamspeak egy olyan dolog ami a tsen szerintem szinte alap dolog.
Az utóbbi egy hónapban elég sokat voltam TS ügyfélszolgálati szobában.
Eközben pedig elég sokszor volt gond hogy újra rakták a gépet és ezért újra kellett őket regisztrálni.
Ez ezzel a módszerrel elkerülhető.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 333
21 444
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Egyetértek Morthy kommentjével,de mindenképp elmondanám azt,hogy az elején kaptok egy backup féle hosszú kódot. Azt mindenképp mentsétek el,mivel már volt olyan tapasztalat,hogy a Myteamspeak összeomlik és nem szinkronizálja rendesen a dolgokat. Viszont ha az a kód megvan,akkor onnantól visszaállitható az eredeti állapotba.
 
  • Imádom
Reactions: miyaa

Alfi

Az igazságból elveszett az i.
2019. 05. 08.
253
2 028
25
Gencsapáti/Győr
V4 karakter
Djoko Atlija 🇷🇸
LV karakter
John Red Hamilton
Ú de nagyon jó, hogy ezt megtaláltam, remélem többen megfogják találni ezt a topicot, mert nagyon hasznos. Köszi.
 
  • Tetszik
Reactions: Trevor