Muziano Filardi jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kangyixakiraj

Újonc
2022. 12. 22.
6
0
Kecskemét
V4 karakter
Rosa Jossa
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 16​
2. Mesélj magadról pár mondatban. András a nevem. Kecskeméten élek a szüleimmel. 2 éve tanulóm a hegesztő szakmát.És ha minden jól megy akkor hegesztőként akkor elhelyezkedni valahol külföldön. Sokat szoktam sportolni pl: foci,kosár. És mikor van egy kis időm akkor a gép előtt szoktam ülni és RP-zek barátokkal. MTA-ra már nagyon rég óta rá találtam csak videót tudtam nézni sajnos nem volt akkor még gépem hanem xboxon játszottam.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Mert nagyon komolyan veszem a dolgokat nagyon szeretek csapatban dolgozni. És nagyon sokat nevetnénk frakciós társakkal a nagyon rossz vicceim miatt. És szerintem jó velem játszani/Rp-zni. Végig hallgatom a másikat bármilyen esetben is.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2022.11.05​
4.1 Játszott perceid száma: 10.185​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? hétköznap:4-5 óra Hévégén:7-8 óra​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mert édes apukám is régen TEK-es volt és én játékba szeretném azt csinálni amit ő is. És más szerveren is voltam rendvédelmi tag de a legjobban a TEK fogott meg nagyon tetszik amit csinál és amit képvisel.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) -​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy vicces de komolyan tudja venni a dolgokat aki minden egyes dologra oda figyel.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Túsztárgyalások levezetése, a helyszín biztosítása valamint a túsz biztonságba helyezése, esetenként a helyszínre való behatolás, indokolt esetben a túszejtő kiiktatása. Emellett még a rendőrségi konvoj védelme más rendvédelmi szervekkel.​



Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Muziano Filardi​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 1995.12.30​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló.​
7. Foglalkozása: -​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: -​
11. Telefonszáma: +38-76-509-6421​
12. E-mail címe: MuzianoFilardi@sgamil.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- ... Los Santos általános iskola​
- ... Los Santos Egészségügyi​
- ... Los Santos Fegyvertechnikai Technikum​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Nem.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol,Olasz,Francia​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.02.22
Muziano Filardi
 

Flynn

Barangoló
2019. 01. 11.
93
169
V4 karakter
Kendrick Flynn
Szia, igaz mostanában nem szereztél sem jailt sem ban-t, de 10 ezer perchez képest nem túl tiszta az UCP-d, szerintem még gyüjtögess perceket és jaileket ne, később megérhet egy próbát.
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: - ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.