Mp5,Sniper/Spaz/Lefürészelt csövü Elvétele...

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Minden esetre sok sikert szeretnék az ötlethet kivánni, illetve szivesen a kiegészitést?
 
  • Tetszik
Reactions: Goatcat

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 829
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Nem támogatom! Lehessen elvenni, de 2 figyu után, vagy valami ilyesmit kinéne rá találni, ugyanez legyen a skines fegyverekre.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT

Tücsök

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
301
39
Szombathely
V4 karakter
Aaron Lorenz
LV karakter
Aaron Lorenz
V2 karakter
Aaron Nicholson
Mindig is Maffia dolga volt fegyver beszerzése. Vannak hátrányai de előnyei is míg téged fele annyi szabály köt addig egy rendvédelmist 10.Alapvetően semmi extrával nem rendelkeznek ezek fegyverek. Elvétel: Igen ez egy nagy hátrány viszont kell, mivel ha nincs akkor kihasználják. Amíg ezt nem mérlegeled addig értelmetlen az ötlet.
 
  • Tetszik
Reactions: Erick

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Igazából felesleges ez a topic. Az illegál istenítve támogatja a rendvédelem meg lehúzza ahogy tudja, és ez teljesen érthetó. Az illegált is meg lehet érteni mert ezek drága fegyverek, és kevés van belőlük. A rendvédelem meg jogosan húzza le mert mikor nem vehették el rengetegen kihasználták
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
273
433
22
Pécs
V4 karakter
Avto Givi
Azt szét adnám ha előttem dobják ki a fegyvereket mert elég sokszor hallottam hogy megy a "széfbe" másnapi akción meg a fegyveremmel futkos ??
 

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
298
194
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
Az egész rendszerre valami normális kézzel fogható ötletet kikéne találni de semiképp sem ezt , tehát az is gáz hogy alig van illegálos meg hogy mindig kivan halva az illegál . valahogy egyensúlyba kéne hozni a legállal .
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

Suspi

Barangoló
2019. 01. 11.
113
29
Nem támogatom. Akkor senki nem használna craftolható fegyvereket, kigyüjtené a pénzt és venne ilyet.."ezt úgyse vehetik el".
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
No offense de amit írtál konkrétan semmi értelme. Attól még hogy veszel egy rövidcsövűt, attól még ugyan úgy szükséged lesz egy AKra. Max sörétesre nem
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
314
349
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Szerintem ez egy Rp szerver, ha pp-s a fegyver ha nem szerintem el kéne hogy vegyék,ha nem veszik el egy idő után mindenki azzal fog rohangálni és csak azokat fogják használni hogy "Jaj ezt nem lehet craftolni és ne vegyék el" Szerintem erre a megoldás az lenne ha ezeket is lehetne craftolni, csak mondjuk egy elég drága "receptel" drága előállítási "költséggel".

Ha elveszik akkor az a baj, ha nem veszik el akkor meg az!
Egyébként ha nálad van és azt viszed rablásra, vagy bárhova máshova,rád van bízva! Kétlem hogy IRL jaj mert neked dupla csövű amit nehezen lehet megszerezni nem veszik el.
Egyébként meg ha a BTK-n szigorítanak mi lenne? az illegális fegyverzet az illegális fegyverzet, el kell venni, kukába kell dobni.
Egyébként, nekem is volt anno illegálom v3 on egy desert eagle,elvették, kidobták... vettem újat.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
203
566
20
Budapest
LV karakter
Lyndon Conway
Szerintem teljesen IC ügy, hogy mit veszel el a rendvédelem tőled.. ha azokkal járkálsz ( ezt most nem úgy értem, hogy 0-24 ) hanem hogy nálad van, esetleg használod akkor vállald a következményét, hogy elveszik. Ez ilyen.
 
  • Tetszik
Reactions: Steven és Desert
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.