Mp5,Sniper/Spaz/Lefürészelt csövü Elvétele...

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Asia Avilov // Acsi

Ötleted:
Hello. véleményem szerint csak azokat a fegyereket vegye el a rendvédelem ami craftolható ! , Mivel ha megnézitek jelen pillanatban semmi nem pótolja ezeket a fegyvereket. Mivel le pp-zni senkinek se éri meg. + Ezek a fegyverek mint pl :Mp5,Sniper/Spaz/Lefürészelt csövü elég drágán beszerezhetöek. Ezért is nem értem miért veheti el őket a rendvédelem.

Megjegyzés:
Nincsen
 

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Maximálisan TÁMOGATOM az ötletet, ezek a nem kraftolható fegyverek tényleg többet érnek, mint hogy elvegyék.. pl: van egy játékos, aki megveszi a snipert 15millióba, elmegy egy bankrablásra, nincs szerencséje, animba lövik, majd az az első ha túlélik, hogy leakasztják a fegyvert a hátáról. Nagyon jó lenne, ha ezeket a fegyvereket ne vennék el, mint a skines fegyvereket. Ugyan így a Spaz, Rövidcsövű, a desert, a Silenced colt stb.. ezek is drága, ritka nem kraftolható fegyverek. Van egy játékos, aki több órákat kereskedik, dolgozik egy ilyen fegyverért. REMÉLEM bekerül ez az ötlet!!
 
  • Tetszik
Reactions: Vendr1ck

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
bank rablás során használom a snipert személy szerint :) , és ha ott animba lőnek elveszik. + Mi az hogy mindenhova azokkal rohangálunk :O ?
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem kell nekem állni, nem nagyon játszok a szerveren, ha az van nálad, akkor te rád van bízva, ha elveszik, így jártál.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
ha nem játszol a szerveren miért szólsz bele . Amúgy meg a legál kap duty fegyvert lőszert . Nekünk mindent meg kell venni mind fegyvert ,lőszert drogot. Legalább a több milliós fegyvereinket ne vegyék már el .
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ebben viszont igazad van, a Rendvédelem kap Dutykor szolgálati fegyvert, és páncélt.
 

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
Miért ne vennék?Az sem lenne jobb hogyha tele lenne velük a szerver.Eddig az volt a baj hogy, a nagy mennyiség miatt lement az áruk,most legalább érnek is valamit.
 
  • Tetszik
Reactions: CsabaMonster99

Davsen

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
36
Budapest
V4 karakter
Zach Mikhailov🔰
Lehetne rá figyelmeztetést adni, nekem tetszik az ötlet viszont valami rendszert erre is ki kéne találni.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
ez teljesen ic ügy. a rendvédelem csak a skines fegyvereket nem veszi el. igazából ez a te gondod hogy animba csapnak és elveszik, tőlem is vettek el ezt és azt mégse sírtam.. benne van a pakliba hogy elkapnak de ténylegesen nem kell olyan fegyverrel akciózni amit sajnálsz :)
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
akkor miért van a szerveren Skin nélküli csipa :D? , mert senki sem fogja vinni. Mivel ha a rendvédelem meglátja ,hogy miröl is van szó egyböl lecsap rá és próbálja csak animba lőni nem pedig fejbe. Legalábbis velem volt ilyen. Mindenkit de tényleg mindenkit fejbe lőttek , engem akinél a sniper volt csak testen.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
benne van a pakliba az ilyen... :D érdekes akárhányszor csipáztam az elmúlt időben bankrabon, vagy emberrabon ha rám löttek mindig meghaltam 1x kellett azon aggódnom hogy elveszik
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Azért veheti el a rendvédelem mert amikor mem vehette el akkor 0/24 mindenkin ott volt a sniper és ezért büntetésképpen elvetei már
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Akkor inkább a BTK-t kellet volna szigorÍtani. Legalábbis ezt a részét. Több jail és nagyobb ticket. hidd el egy idő után nem hordta volna mindenki ha 1-2 miliós ticketet kaptak volna azért amiért a hátukon van a csipa + 1-2 óra jail.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
en csak a dupla csovut tamogatom a tobbi nem szamit mert van skines belole, kiveve a spaz de azt 3 misibe akarkitol lehet venni ?
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Taktikai sörétesből sincs, viszont én is a lefűrésztet támogatom hogy ne vehesse el a rendvédelem, mert az nem is annyira hivalkodó, hanem elfityeg az ember oldalán
 
  • Tetszik
Reactions: front

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
vagy esetleg fegyverengedellyel tartható lenne mivel egy kis soretes csak igazabol, a puska sokkal nagyobb.
 

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
25
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
Teljes mértékben támogatom az ötletet! Vagy ahogy Salvatore S Neumann mondja, legyen tartható fegyverengedéllyel, nem olcsó fegyverek és kissé csúnyán fogalmazva, eléggé elb@#ssza az ember kedvét a játéktól, ha a rendvédelem elveszi ezeket a fegyvereket, ritkák és drágák!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.