Mozival kapcsolatos ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
545
297
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Előszőr is én szeretnék gratulálni a szervervezetőségnek, mert nagyszerű munkát végeztek. A mozival kapcsolatban lenne pár ötletem:

1. Lehetne olyan időközönként hogy a "nézők" megszavatják, hogy milyen filmeket néznének szívesen. Én nem rég néztem meg a Száguldás a semmibe cimű filmet és nagyon jó volt, de akár lehetne egy ilyen szavazást is indítani, hogy ki mit nézne szívesen.

2. Mozi mód. A moziba lehetne egy ilyen teljes képernyős vászon mód amin csak a filmet látnánk. Jó lehet, hogy elveszti a realitását, de ez is csak egy ötlet.

Egyenlőre nekem ennyi jutott eszembe a mozival kapcsolatban és tényleg le a kalappal, hogy ezt is sikerült megcsinálni csinálni marha jól.

Várom a véleményeket, akár egyéb ötleteket a témával kapcsolatban!
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
58
170
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
2-esre válaszolva átlehet váltani /fp modba is nem tudom ha tudsz-e róla és akkor az egész képernyőt látod és realisztikus is, szóval ennek nem sok értelmét látom,szerintem pont az a feelingje hogy az egész teremre is van rálátásod nem csak a teljes képernyőre,úgy akkor mi az értelme a teljes képernyős modnak? Te is meg tudod nézni a neten bármikor ennyi erővel ha erre vágysz. : )
 
  • Tetszik
Reactions: DriftV2

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
545
297
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Köszönöm a válaszod, ezek csak ötletek és igen bármikor meg tudom nézni őket a neten mégis tök jó hogy van egy ilyen lehetőség a szerón.

Amit mondtál arról tényleg nem hallottam és köszi, de mint ahogy fentebb is leirtam ez is csak egy ötlet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Radi07

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 545
10 136
25
Budapest
armin.kim
Ezt nem fogjuk megcsinálni, a mozi egy fun dolog de nem éri meg a küzdelmet mert csak yt videókat lehet bejátszani és általában nem élnek túl sokáig a fent lévő filmek. Újakat meg nem is tudunk feltölteni. Szóval kb abból a 10 fix filmből lehetne csak szavazni ami most is van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.