Modpanel?!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Osas

Újonc
2019. 04. 29.
73
238
V4 karakter
Fedir Belous
Event óta tragikus a fagyások száma nálam, és sokaktól is ezt hallom vissza. Modpanel régen megoldotta a gondot, kilőtte az ember a modokat és órákat játszott. Ez a dinamikus járműbetöltés se most, se bekerülésekor nem segített sokat, nem véletlen hozták vissza a modpanelt anno mellé. Jó lenne, ha valahogy visszakerülne és a 17 napos event se egy agyérgörcs lenne a fagyások miatt.
 

Edizon #Denis

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
125
269
20
Kecsó
V4 karakter
Askari Serghini
LV karakter
denis_s_kenway
Ezen gondolkodtam el én is az event alatt, hogy mennyivel jobb volt, mikor kilehetett kapcsolni a modokat. Az FPS nagyon ledroppol, mikor hírtelen 50 kocsit betölt a játék. Szerintem jó lenne, ha vissza kerülne.
 

aRoDzser

Zöldfülű
2019. 02. 07.
209
1 393
V4 karakter
Esau_Tzon
LV karakter
Tony_Hines
V2 karakter
Raul_Gael
Gyakran előfordul, egy adott helyen egyszerre több ember crashel, átlagosan negyven percet, maximum egy órát bírok eltölteni a szerveren. Mindenképp jó ötlet lenne, a modpanel!
 

G.Peti

Barangoló
Támogató
2020. 12. 13.
119
69
16
Fonyód
V4 karakter
William Yarvipp
LV karakter
John Williem
Szia! A gyakori crasheket legtöbbször az okozza, hogy betelik a géped memóriája, de van egy Mem Reduct nevezetű RAM tisztító program mellyel a crashek száma csökkenthető (nekem bevált). A tisztító programról készült egy részletes leírás amit itt találsz. Remélem tudtam segíteni! :)
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 096
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Nem lenne rossz, főleg, hogy pár autó csak a modja nélkül használható, például mod nélkül az Audi 80-as nem borulékony.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Hiába javíthatna a játékélményen, szinte biztosan nem lesz ilyen. A modpanel kikapcsolással több járművet ki lehetett használni (Packer, Ducati), emellett szinkronbugok léptek fel, plusz a launcher is tartalmaz a jármű modok betöltését érintő változásokat.
 
  • Tetszik
Reactions: atex

zolix.

Barangoló
2021. 02. 13.
119
426
V4 karakter
Goran Niels.
Nem hinném, hogy hülyeség lenne visszahozni.. Legalább valami értelmes is kerülne az asztalra... Próbáltam a mem reduct-ot, nem segített. Sokkal többet ellehetne érni azzal, ha visszahoznák az a modpanelt.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Ezt kifejtenéd kérlek? Tényleg érdekel, csak nem tudok semmit ezzel kapcsolatba. :D
Persze, hivatalos bejegyzésből:

"Ami nagy változás a “motorháztető alatt” és már most bekerült, többek között az új jármű betöltés rendszer, ami egy másik szálon, direktbe intézi a jármű streamelést. Ezáltal egy valós, dinamikus betöltés jött létre, az eddigi MTA korlátait meghaladva. 😱 😍"
 
  • Tetszik
Reactions: Edizon #Denis

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.