Mem Reduct, segédlet kevesebb kifagyáshoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

erxk

Barangoló
2019. 10. 30.
99
108
debrecen
V4 karakter
faron_amour
LV karakter
faron_amour
V2 karakter
faron_amour
- Miben segít ez egy játékosnak? -

Sok embernél előfordul a gyakori crashelés, gyakran amiatt fordul ez elő, mivel megtelik a gép memóriája.
Ez a program (amennyiben az én beállításaimat használod) öt percenként megtisztítja a RAM-ot, akár ez egyedi intervallum is lehet, de személy szerint az öt percet ajánlom jobban.


Beállítások:


-
Mennyit segít ez gyakorlatban? -

- Nálam például gyakori probléma az, hogy sok dolgot futtatok egyszerre, így hamar betelik a memóriám. Pont jól jött ez a program számomra, egyrészt az FPS-em is stabilabb lett, mellette nem fut folyamatosan 80+ százalékon a memórim kihasználtsága. Emellett technikailag nem tud betelni a RAM semmiképp, tehát nem fogsz crashelni emiatt akár egyhuzamban 10+ óra után sem. -

- 16GB RAM -


Ha nem használom:

Ha használom:

- 8GB RAM -

Ha nem használom:

Ha használom:


- A letöltés menete -

- Egyszerű az egész, az alábbi linket megnyitjátok, (https://www.henrypp.org/product/memreduct) Ezt követően lekell görgetni, és a sárgával kijelölt üzenetre rákattintani, ezután már csak a telepítés van hátra.
 
Utoljára szerkesztve:

MACEER

Újonc
2020. 10. 26.
47
52
Pince
V4 karakter
Mia Emma
LV karakter
Logan Scott
Hali! Jelenleg aki win 11et használ annak már felejtős ez mert magának megtisztítja. Aki win 10et annak mindenképpen segít!
 
  • Tetszik
Reactions: Ashton.

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Jelenleg négy órája használom, azóta egyszer sem fagytam ki, és a számítógép sem fagyott be letálcázást követően. Mindezek mellett a minimum fps-em is magasabbnak tűnik valamennyivel a megszokottnál. Nagyon sokat javít a mindennapjaimon, hogy tudok játék közben böngészőt használni, kösz h megosztottad.
 

Ayana

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
78
153
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Köszi.
Állandó problémám a kifagyas, ez főleg BMSnél szokott probléma lenni szerelés közben. Hazaérek kipróbálom.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: erxk és MACEER

DzsuánTheOnlyOne

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2021. 10. 03.
114
182
Sárosd
V4 karakter
Yvon Solè
LV karakter
🔰Fujikawa Aki🔰
V2 karakter
I've never had
Ezer hála!

Amióta használom semmilyen problémám nincsen ami ezelőtt volt (volt is egy hiba bejelentésem erről és az nem oldódott meg) és így végre élvezhetően tudok játszani és mellette nem hal meg az egész játék egy tabolástól.🙌🏻
 
  • Imádom
Reactions: erxk

Ayana

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
78
153
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Na hali. Ma tudtam kipróbálni. Reggel fél5 óta tolom kb. megállás nélkül, és lekopogom, de eddig még egy kifagyasom sem volt, kivétel egy network turbo de az más tészta. Szóval úgy néz ki eddig ez a legjobb megoldás kifagyas ellen.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: erxk és Macseek

jeveux

Újonc
2023. 01. 28.
22
15
V4 karakter
Pep Cifo
LV karakter
-
V2 karakter
-
csocso, mta kozbe meg kell nyitni vagy eleg beallitani es kilepni?
 

Ayana

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
78
153
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Meg kell nyitni és úgy kell hagyni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: erxk

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
576
877
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Sokat segített, köszi bratyesz.
 
  • Imádom
Reactions: erxk

westmode

Lelkes fórumhasználó
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
360
321
22
V4 karakter
Drystan Caelum
LV karakter
Wyees Ware
Én szerencsére pont azok közé tartozok, akik kb soha, vagy nagyon ritkán crashelnek, de megmutattam ezt a topicot pár ismerősömnek akiknek gyakori probléma a crash. Nekik eddig úgy tűnik segített. Köszi a topicot, elég hasznos kis leírás!
 
  • Imádom
Reactions: erxk

Icco

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
46
51
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
Köszi a topicot, sokat segített. Megszüntek a droppolásaim, egy közepes gépen is végre stabil 40 fps mindenhol, teljes látóhatáron is.
 
  • Imádom
Reactions: erxk

pitpat

Twitchful Gladiator
2019. 02. 17.
238
244
123
Dorog
V4 karakter
alesso g escobar
nekem sajnos win11en semmit nem segített, pontosan ugyan annyi crash van mint eddig :(
 

erxk

Barangoló
2019. 10. 30.
99
108
debrecen
V4 karakter
faron_amour
LV karakter
faron_amour
V2 karakter
faron_amour
nekem sajnos win11en semmit nem segített, pontosan ugyan annyi crash van mint eddig :(
Valahol azt hallottam, hogy 11-en tisztítja magát a memória így valószínűleg emiatt lehet ez, leginkább annak segít aki 10-et használ.
 
  • Szomorú
Reactions: pitpat

Norma

Barangoló
2019. 07. 08.
141
98
18
V4 karakter
Arkell Dean
LV karakter
Cole Rees
1 hónapja használom, semmi crash. Nagyon szépen köszi!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: erxk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.