Mike Hunter, Harley Bradford -> Espinoza

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Piroszokni

Újonc
2020. 08. 11.
14
12
V4 karakter
Ted Weker
LV karakter
Mike Hunter
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Mike Hunter, Harley Bradford >

Panaszra tett Admin neve:
<
Espinoza >

Panasz oka:
<
Jogtalan jail >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://armin.kim/seepaste/2d15 >

Megjegyzés:
<
Tehát, ott kezdődött a dolog, hogy nálam volt a tec9, szerelőtelepnél a rendőr elkezdett problémázni vele, mikor afk voltam, erre jöttem vissza. (azért volt nálam tec9, mert azzal léptem ki, mikor feljöttem elmentünk szereltetni aztán beafkoltam és ugye rajtam volt a tec) Aztán ugye haverom figyelt minket távolról, amint elő akart állítani a rendőr odajött és rálőtt, őt animba lőtte, én lelőttem a rendőrt. Odafutottam sérült haveromhoz, és azt mondta nekem hogy meneküljek, takarodj stb. Odaadta a kocsi kulcsát nekem, utána a fegyverét és a lőszerét is. És ezért kaptam egy MG jailt, ő pedig folytatta az rpt. Részemről nem történt semmiféle mg, akárki akárhogy nézi. Ha egy lövöldözés után a sérült haverodhoz odaméssz, és azt mondja menekülj, és odaadja egy olyan jármű kulcsát, ami kintebb van beindítva, csak ki kell nyitni egyértelmű elfogadod, az meg hogy a fegyverét is odaadta szó nélkül azzal nem tudok mit csinálni, ha odaadja nyilván elveszem, nem fogom visszaadni, ez is egyértelmű. Az rp folytatás is egy vicc, mert egy ilyen szituációban ha ennyire ránk akarták húzni az mg-t, akkor mindkét félnek kéne kapnia, mert egy ember nem igen tud ebben a helyzetben mg-zni, anélkül hogy a másik is mg-zne. a nagy rp folytatás is abból állt, semmiféle ellátás nélkül Harley-t(még mindig el volt törve majdnem az összes törhető csontja) bevitték a börtönbe, ahol szintén egy szót nem mondtak neki, tehát ezt se mondanám nagyon okésnak. >
 
  • Tetszik
Reactions: Rolika és Jose

Jhnny

UPAMECA, nem hallom
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 457
2 161
LV karakter
luke.terrell
Várom az admin válaszát.
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
272
503
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Erick Clay
Szia.
Jött egy report miszerint Jesse-nél MG történt a részedről Mike.
Az ügyről kértem egy napi logot spanodtól.

Ebben a logban azon kívűl, hogy az ID-jét megnézted volna kifejezetten kevésszer szerepel a neve.
[2024-04-23 21:15:27] [Output] : Mike Hunter mondja: Na
[2024-04-23 21:22:02] [Output] : [R1] Mike Hunter mondja: Lövöldözés van geci
[2024-04-23 21:22:09] [Output] : [R1] Mike Hunter mondja: Szerelőnnél majdnem
Erre kimerem jelenteni, hogy 0 IC volt köztetek. Egy lövöldözés alakult ki. Mike illetve Harley pontosan nem tudom, hogy mikor milyen pozícióban volt, mivel erről nem kaptam képet, se semmit. A cselekedeted, amire kaptad a jailt pusztán MG-nek tudom venni. Nulla IC mellett odafutsz spanodhoz átadja neked a cuccaid, leír annyit, hogy menekülj. A helyett, hogy az életed mentése lett volna a fő célod, te inkább a haverod dolgait mentetted.
Feltételezem, hogy Discordon vagy valami más platformon beszéltetek közben. Gondolom ez nem a te ötleted volt, hanem Harley-é. Amiért neki nem osztottam jail-t az leírtam neked a report amit a jail-ed után nyitottál.
"Mivel te mentél oda hozzá, ha mondod neki, hogy így nem mész oda, mivel ez így MG akkor nem lett volna probléma."
Mást nem tudok leírni ezzel kapcsolatban, várom a bírálatot.
 
  • Menő
Reactions: Snoopi

Piroszokni

Újonc
2020. 08. 11.
14
12
V4 karakter
Ted Weker
LV karakter
Mike Hunter
Harley egész végig ott volt velem, amint látta hogy jön oda hozzám a rendőr, távolabbról figyelt minket, le rpzte h távolabbról figyel engem. Lövöldözés után odamentem sérült barátomhoz, amiben semmi mg nem volt, mert mindenki odamenne. Ott voltam mellette odaadta a kulcsát egy olyan járműnek ami kint parkolt szerelőtelep előtt, tehát en mentettem az életemet ezzel. A kulcs mellett odaadta a fegyverét, ami nem ütközik semmi szabályellenesbe. Itt nem történt semmifele mg, szimplán egyeseknek nem tetszett hogy nem találtak nála fegyvert már.
 
  • Tetszik
Reactions: Rolika

Jhnny

UPAMECA, nem hallom
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 457
2 161
LV karakter
luke.terrell
MG valóban nem történt, viszont az, hogy elmész TEC9-el szereltetni, és ezzel lövöldözést generáltok, teljesen irreális.

A jailed indokát átírom, illetve Harley Bradford is megkapja a 90 perces jailjét "NonRP" miatt.

@Espinoza megbeszéltem a dolgokat, figyelni fog a jövöben.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.