Migo Gustavius Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guztav19

Újonc
Támogató
2020. 11. 21.
46
22
Komló
V4 karakter
Migo Feldmann
LV karakter
Migo Gustavius
V2 karakter
Migo Gustavius
szoba1.png



Jelentkezési formanyomtatvány pénzügyőr pozícióba.



1. IC | In Character |
*Az alábbi kérdésekre IG válaszokat várunk tőled, kérlek eszerint töltsd ki, minden kérdésre adj választ, és ahol meg van adva minimum mondat, ott kötelezően annyi mondatot írj minimum. Törekedj a helyesírásra, és a fogalmazásra.*

[1.1]: Jelentkező teljes neve:
< Migo Gustavius >

[1.2]: Születési helye, ideje:
< 1998/10/19 >


[1.3]: Bejelentett lakcíme:
< Los Santos Ganton>

[1.4]: Legmagasabb iskolai végzettsége:
< Diploma>

[1.5]: Előző munkahelyei:
< See City Taxitásaság,Tűzoltóság,Nemzeti Nyomozó Iroda>

[1.6]: Miért szeretne pénzügyőr lenni? [min. 3 mondat]:
<
A pénzügyőri pálya vonzó számomra több okból is. Először is, szeretném aktívan hozzájárulni a társadalom biztonságához és stabilitásához. A pénzügyőri szakma lehetőséget kínál arra, hogy részt vegyek az adócsalások, pénzmosás és más pénzügyi bűncselekmények felderítésében és megelőzésében, ezzel is segítve a tisztességes és átlátható gazdasági környezet kialakítását.
>


[1.7]: Ön szerint mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladata [min. 3 mondat]:
< A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az adó- és vámügyek hatósági feladatait látja el Magyarországon. Főbb feladatai közé tartozik az adóbevételek beszedése, az adóügyek ellenőrzése, valamint a vámkezelés és vámellenőrzések végrehajtása a nemzetközi kereskedelem során. Emellett felelős a jogszabályok kidolgozásáért és végrehajtásáért, valamint az adózók és vámkezelők tájékoztatásáért és tanácsadásáért.>

[1.8]: Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?:
< A sokkoló,bilincs,gumibot,lőfegyver,esetlegesen képzett kutya.>

[1.9]: Jellemezze magát 5 szóval:
<
1. Erős
2. Magabiztos
3.Pontos
4. Alapos
5. Maximalista
>


[1.10]: Miért pont magát válasszuk? [min. 3 mondat]:
< Mivel rendelkezek szakmai tudással, megbízható vagyok magabiztos, ha egy feladatot rámbíznak akkor azt a lehető legjobb tudásom szerint fogom teljesíteni. Értem a dolgomat, minden tevékenység elött többszőr is átgondolom hogy jó-e a tett avagy sem hogy minél pontosabban tudjam végre hajtani a feladatomat.>

[1.11]: Önéletrajz [min. 8 mondat]:
< >



2. OOC | Out Of Character |
*Az alábbi kérdésekkel szeretnénk téged személyesen jobban megismerni, hogy kirajzolodjon rólad egy kép számunkra. Kérlek minden kérdésre, válaszolj és ennél a résznél is figyelj a helyesírásra, és a fogalmazásra. Ahova képet kérünk ott kötelező képet csatolni. Ellenkező esetben elutasításra kerül a jelentkezési lap..*
[2.1]: Hogyan szólíthatunk?:
< Guztav>

[2.2]: Hány éves vagy?:
< 16>


[2.3]: Mióta játszol a szerveren?:
< 2 éve.>

[2.4]: Játszott perceid száma:
< 7900 perc.>

[2.5]: Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, és működő mikrofonnal?:
< igen.>

[2.6]: Discord klienssel rendelkezel?:
< igen.>

[2.7]: Voltál már a szerveren bármelyik frakció tagja?:
< Igen.>

[2.8]: Ha igen, sorold fel őket, és írd mellé hogy, mikor és miért léptél ki?:
< Mindegyikből szimplán kiléptem mivel elég volt.>

[2.9]: Miért pont a NAV-ba szeretnél csatlakozni:
< Mivel engem érdekel a valóságban is a NAV-nak a munkája.>

[2.10]: Voltál már AdminJailben? [UCP képpel bizonyítva]:
< >

[2.11]: Voltál már bannolva a szerverről? [UCP képpel bizonyítva]:
< Sajnos igen, >

[2.12]: Név változtatásaid [UCP képpel bizonyítva]:
< >

[2.13]: Mesélj magadról. [5 mondat]:
< Sziasztok! Krisztiának hívnak, de általában Guztavnak szoktak becézni, 16 éves vagyok. Magyarországon Születtem és jelenleg itt is élek, Baranya megyében egy kis városban. Jelenleg Szakközépbe járok CnC és Forgácsoló szakon tanulok/dolgozok, A jövőben ha úgy alakul majd talán ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni is. Ha esetleg nem iskolában vagyok akkor több mint valószínű hogy edzésen vagyok mivel már 9 éve magas szinten kézilabdázom, ha esetleg úgy alakul és minden rendben lesz akkor szeretném folytatni a lehető legtovább. A Hungary life Szerverein kb 2 éve kezdtem el játszani barátaimmal addigra már sajnos nem maradtunk sokan, Volt jópár kihagyásom de a szivem mindig is visszahúzott. Most amikor időm engedi akkor is ha nem fent vagyok a szerveren. Szeretek csapőatban dolgozni és szerintem tudok is, kedves megértő és segítőkész vagyok ott segítek ahol tudok. Szeretek új embereket megismerni barátságokat kialakítani, illetve érzem magamon hogy jó helyet tudnék állni a csapatban!>
 
  • Tetszik
Reactions: adam789 és SziliV2

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
324
V2 karakter
Ava Beasley

nav-logo-32x32.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Tisztelt Jelentkező!
Értesítjük hogy a jelentkezési formanyomtatványát pénzügyőri pozícióba megkaptuk, és feldolgoztuk.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal vezérkari döntése szerint,
nem nyert felvételt az állományba.
Ha továbbra is jelentkezni szeretne kérjük próbálja újra
két hét múlva.

|
ooc: A ban nem tetszik, illetve az UB-d után pár nappal még DM jailt is kaptál. Várjunk még vele. |
Ava Beasley
püőr.Vezérőrnagy
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.